Şimdi Ara

Klipsli Ets Ameliyatı oldum (el terlemesi için). (26. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
843
Cevap
38
Favori
371.378
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Abicim bu çileyi ceken bilir boyle pis bir hastalık yok
    ne arkadaslarımla merabalasa biliyorum ne bilgisayar oynayabiliyorum otobuste tutacaklardan tutuyorum su akıyo gibi sankı delirmiş gibi delirecem
    bi magzada kasada para odemek icin elimi koyyorum sırılsıklam olmus karşı cinse olan etkilerinden bahs etmiyorum bile surekli ellerinı biyere silmek zorunda olmak cok zor
    yan etkisi ne olursa olsun kafaya koydum ameliyat olacam abi
    bunun için devlet hastanesı yapıyo mu bu ameliyatı yoksa özel de mi olmalıyız özelde fiyatı nedir bu işlemin peki varımı yok edicem olucam bu ameliyatı
  • Aynen be hocam... çeken . yaşayan bilir.. otobüslere binmek, korkulu Rüyam oldu.. alışveriş de. cuzdan sırılsıklam oluyor. telefonu çaldığında açamiyorum. dokunmatik bozuluyor.. cidden çok kötü bir durum.. ne yapacağiz be böyle... yaş kaç bu arada. ve okuyormusunuz? başka ne gibi etkiliyor sizi. bende sosyal olamiyorum bunun yuzunden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mmtdmr M kullanıcısına yanıt
    +1 , iyontoforez tedavisini denediniz mi ? ben 1 hafta denedim etkili olmayınca bıraktım bilmiyorum belki düzenli kullanılırsa etki edebilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: emre510

+1 , iyontoforez tedavisini denediniz mi ? ben 1 hafta denedim etkili olmayınca bıraktım bilmiyorum belki düzenli kullanılırsa etki edebilir

Terleme düzeyi nasıl? aşırı mi terliyor? sizi nasıl etkiliyor? şu gibi oluyor mu. iyontoforez i nerede denediz. eğer terleme fazla ise iyontoforez yetersiz kalıyormuş.

• Merhaba arkadaşlar,
    Aşırı yüz terlemesi için botox deneyen oldu mu? Daha önce krem, psikolog vb. denemelerim oldu, ameliyat öncesi geçici de olsa botox denemek istiyorum.
    Botox ile ilgili tecrübesi olan bilgilerini paylaşabilir mi?
  • Aaron Paul kullanıcısına yanıt
    aşırı terliyor el, koltuk altı ve ayak. nasıl etkiliyor sınavlarda terleyince biraz sıkıntı olabiliyor ama alıştım artık optik kağıdın üzerine kitapçığı koyup öyle kodluyorum , sosyal yaşantıda terleyince sıkıntı, şu an bunları yazarken hafif terliyor ellerimi üzerimdeki tişörte sürüyorum, iyontoforezi evde denedim (internette ev yapımı/home made diye aratınca çıkan birçok site var ) oturduğum ilde iyontoforez yapan bir hastane var o da çok uzak her gün 2-3 saat yol ile uğraşamam. böyle yani sen anket felan mı yapıyorsun yukardaki arkadaşa da sormuşsun da yoksa senin de mi ellerin terliyor ?
  • şu ameliyat içiin birileri ulaşsın bana aşırı terlemem var ETS kafaya koydum pm atın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper_54 -- 24 Şubat 2016; 14:42:31 >
  • valla ben kafaya koydum sonucu ne olursa olsun ameliyatı olcam

sormak istedigim devlet hastanesı bunu yapıyomu yapmıyosa özeller kac paraya yapıyo bu işi
  • quote:

aşırı terliyor el, koltuk altı ve ayak. nasıl etkiliyor sınavlarda terleyince biraz sıkıntı olabiliyor ama alıştım artık optik kağıdın üzerine kitapçığı koyup öyle kodluyorum , sosyal yaşantıda terleyince sıkıntı, şu an bunları yazarken hafif terliyor ellerimi üzerimdeki tişörte sürüyorum, iyontoforezi evde denedim (internette ev yapımı/home made diye aratınca çıkan birçok site var ) oturduğum ilde iyontoforez yapan bir hastane var o da çok uzak her gün 2-3 saat yol ile uğraşamam. böyle yani sen anket felan mı yapıyorsun yukardaki arkadaşa da sormuşsun da yoksa senin de mi ellerin terliyor ?

Yok hocam.. Bende aynı. su gibi terliyor. Özellikle sınavlarda. zorlanıyorum. Unideyim. yazı yazmam not tutmam gerekiyor. Otobüslerde vs. dediğim gibi... herkese soruyorum meraktan.. benim gibi aşşırı terleyenler var mı diye.

Ameliyat veya herhangi bir tedavi(ameliyat dışında kalıcı olarak çözen bir tedavi olmasa da) düşünüyor musun ?
  • mmtdmr M kullanıcısına yanıt
    edit: devlet hastaneleri ameliyatı yapmıyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emre510 -- 15 Mart 2016; 3:51:49 >
  • quote:

Ameliyat veya herhangi bir tedavi(ameliyat dışında kalıcı olarak çözen bir tedavi olmasa da) düşünüyor musun ?

Ben ameliyatı düşünüyorum. Hatta karar verdim. olacağım... Fakat; nerede, ne zaman olmalıyım. Nasıl olacağım. bunları bilemiyorum. Özelde mi olmalıyım? devlette para ödüyormuyuz ?
  • ;(

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarper_54 -- 5 Mart 2016; 14:00:09 >
  • sarper_54 kullanıcısına yanıt
    https://m.facebook.com/groups/778936162136663?notif_t=group_activity&ref=m_notif
    Facebook da bu grubuda bir ziyaret et ve ondan sonra ne yapmak isteyeceğine karar ver.
    Eski yorumları okumadın mı hiç forumdaki...

• Siz sayfayı baştan sona okudunuz mu acaba. Bakın güzel kardeşlerim ameliyat olanlar bende dahil bin pişman derecesine geldik. Önceden eller ve koltuk altı terlemesi diye yakınırken şimdi eller kuru ama sırt, gögüs, kalçalar sırılsıklam. Atleti bırakın üstündeki elbiseyi bile yamyaş ediyor. Havalar ısındımı büyük bir çile başlıyor ta ki kışa kadar. Şimdi ameliyat olanlar geri dünüş çareleri peşindeler siz daha ne diyorsunuz.
    Son olarak bu ameliyatı devlet hastaneleri YAPMIYOR.
    Üniversite Hastaneleri ile özel hastaneler yapıyor.
    Üniversite Hastanelerinde SSK'lılar HİÇ BİR ÜCRET ÖDEMİYOR. Özel hastanelerde fiyat değişken 3000–5000 TL arası bir fiyat çekiyorlar.
    Bu ameliyatı olmadan önce Facebook daki şu grubada bir göz atmanızı öneririm. Ona göre karar verin.

https://m.facebook.com/groups/778936162136663?notif_t=group_activity&ref=m_notif

Yada aramadan : Ets Ameliyatı, Refleks Terleme, Sinir Birleştirme, Yüz Kızarıklığı yazarak bulabilirsiniz. Kapalı bir gruptur. Sadece bu sıkıntısı olanlar için.

• Bilgilendirmen için teşekkürler... ama benim elimden su damlıyor... sosyal hayat kalmadı. yazı yazamıyorum. telefon. kullanamıyorum. şu 2 cümle lık yaziyi 10 dk da yazdım.. cidden.
    peki bana ne tavsiye.. edersin...... universite hastanesinde olacağım. ama sigortam. yok. bu arada üniversite öğrencisiyim.. neler tavsiye edersin
    . ameliyat. ne kadar olur... fiyat? ve benim kadar teeleyen. Ne olursa olsun. ameliyat olmalimi.

Ben bu sıkıntıyı tam 17 sene yaşadım. Bırak damlamayı ellerimden çeşme gibi akıyordu. Koltuk altımı hiç sorma kolumun yarısı ile alt kısmın yarısına kadar ıslanıyordu. Ayrıca ayaklarımdaki çoraplar çoktan yıkanmış durulamayı bekliyordu artık. Ne dokunmatik telefon ne bir bilgisayar. Yaklaşamıyordum bile. Dolmuşa yazın binmek ise kabus gibi. Ayrıca bende kış veya yaz fark etmiyor her mevsim terleme oluyordu.
    Ameliyattan sonra kışı ayı çok rahat ama eller kurumaktan çatlıyor. Havalar hissedilir bir sıcaklığa gelmeye başladı mı yeni bir kabus başlıyor. Atlet tshirt eğer ki eforda sarf ediyorsan baxer ve pantolonun bile ıslanıyor. Yaz ayında 10–12 defa atlet 3–4 defa pantolon değiştiriyorum işte. Alternatif tüm tedavi yöntemlerini dene ameliyata bulaşma. ÇÜNKÜ GERİ DÖNÜŞ GARANTİSİ YOK.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDagger -- 5 Temmuz 2016; 10:55:29 >
  • ETS Ameliyatı SAKIN AMA SAKIN OLMAYIN.ETS Pişmanlıktır. Hayatınızı karartmayın. Daha kötü olmayın. Önceki yorumda da belirttiğim gibi Facebook daki o grubuda takip edin.

• 2 3 ay önce biraz olumlu konuşuyordunuz? pişman değildiniz? sanki? ben öyle hatırlıyorum... şimdiki sıkıntılar, sıkıntılariniz neler? yan etkileri neler? benim eller çeşme gibi. ben ameliyatı olacağım kafaya koydum. ama sizinde bilgilidirmenize saygı duyarim? tekrardan.

Tıpkı diğer ameliyat olanlar gibi benim durumda dereyi görmeden paçaları sıvamak oldu. Yan etkiler gün gün artıyormuş. Bunu en baştan bil. Hele helede bahar yada kışa yakın bu ameliyatı olursan yan etkilerin farkına varamazsın benim gibi. Evet ilk başlarda mutluydum ama refleks terleme öyle bir artmaya başladı ki elimdeki ter tüm vücuttan çıkmaya başladı. Benimde ellerim çeşme gibiydi ve genel terlemede vardı. Eller kurudukça özellikle sırt, göğüs ve karın ter içinde. Refleks terleme mutlaka oluyor. Başta olmaz ise ilerleyen zamanlarda çıkıyor.
    SONUÇ: 1. Refleks terleme el terlemesinden daha beter, sıcaklar başlayınca çilede başlıyor.
    2. Gücünde yarı yarıya azalma oluyor. Toparlayabilirsen iyi ama zor.
    3. Çok garip, ruhsuz, umursamaz bir insan gibi oluyorsun.
    4. Geriye dönüş yok. Eski halini ararsın ama nafile.
    5. Yaz ayında gezmek yürümek ızdırap olur.
    Ve daha bir sürü.
    Doktorların özellikle kışın bu ameliyatı yapmaları bu yüzden. İnsanları kandırıyorlar. Bir inat uğruna bu ameliyatı oldum. 2 aylık yalancı döneme kandım ve zamanla gerçekleri gördüm.
    Sana diyeceğim bunlar. Olma kardeşim hayatını karartma. Öyle bir arttı ki terleme, refleks terleme googleye yaz bir sürü resimler var. Facebookdaki o gruba mutlaka bir göz atın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlueDagger -- 20 Mart 2016; 10:45:58 >

• 
Sayfa: önceki 2425262728
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.