Şimdi Ara

Klipsch Promedia 2.1

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir Kullanıcı, 2 Masaüstü Kullanıcı
6
Cevap
0
Favori
652
Tıklama
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    12 Mesaj
    Bursa'da yaşıyorum ve türkiye de bulunan tüm sanal alışveriş sitelerinde aradım taradım bulamadım. klipsch promedia 2.1 speaker nereden bulunur nasıl alınır bu konuda bilgisi olan varsa sevinirim.

|
    |
    arkadaşım üstteki sayfalardan birinde hatta Logitech Z-2300 : Mega Review bu sayfada yorumunu okudun da bu benim olmalı deyip gaza mı geldin yoksa
    o sitede de dikkatli okursan 10 sene önceki sistem diye bahsetmiş bu durumda alışveriş sitelerine bakmanda anlamsızlaşıyor
    sanrım e-bay da satanlar mevcut araştır biraz

http://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p5197.m570.l1313&_nkw=Klipsch+Promedia+2.1&_sacat=See-All-Categories
    |
    |
    Everest H5402 5.1 digital ses sistemi
    Altec Lansing Mx5021 2.1 ses sistemi
    Jazz de 005 dolby digital decoder
    Creative DDTS-100 decoder
  • Yüzbaşı
    845 Mesaj
    arkadaşım gaziantepte bulabilirsin ürünü gercekten de iyi bir sistem piyasada bilgisayara bağlanabilecek en iyi ses sistemi bana göre ve özellikle rock tarzı sert parçalar dinliyorsan biçilmiş kaftan derim harika sistem ama pahalı biraz
    midi klavye:M-Audio Keystation 61 Es Speakerlar:Behringer TRUTH B2030A , Yamaha HS80M , Ses Kartı :roland octa capture Kayıt cihazı :Tascam DP-01FX/CD 8-Track Hard Disk Recorder with CD Burner . Pc : intel p4 3,2 ghz 4 gb ram ,120 gb ssd , ekran kartı:ASUS GTX570 DirectCU II GDDR5 1280MB 320Bit .Monitör : samsung ld 40d550 , phlips 17" flat crt. Amfi :NAD M2 Direct Digital Amplifier , surround amfi yamaha rx v765 speakerlar :AE Neo 1 çift , surround takım : yamaha seri hop
  • Yarbay
    3149 Mesaj
    Klipsch Promedia GMX 2.1 istersen pm atabilirsin..
    |
    |
    bu ürün hakkında bi çok yorum okudum ama 10 sene önceki sistem yorumunu hiç almamıştım. bu ürünün distribütörü belli değil, sanırım asıl problem olan şey bu. yoksa bu ürünün hiç bir teknoloji mağazasının raflarında yer almaması ya da internette satışının olmaması açıklanamaz. ürünü sıfır bulabileceğim bir yer? önerisi olan var mıdır?
    |
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: pctechnic01

arkadaşım gaziantepte bulabilirsin ürünü gercekten de iyi bir sistem piyasada bilgisayara bağlanabilecek en iyi ses sistemi bana göre ve özellikle rock tarzı sert parçalar dinliyorsan biçilmiş kaftan derim harika sistem ama pahalı biraz

yazmıştım ben arkdasım da da onun 5.1 i var gerçekten sağlam sistem fakat taleb olmaması fiyatından olabilir diye düşünüyorum sonuçta bu tarz ürünler piyasa ürünlerinden daha üst seviye de dir . hep sölerim iyi bir sistem de müzik ve ya ses dinlemek için şu kriterler olmalı

öncelikle iyi bir kayıt sonra iyi bir okuyucu sonra iyi bir amfi ve kablo son olarak da hoparlör bunlar ne kadar eşit seviyede ürünler olursa birbirine o derece haz alırsınız birinden biri kötü oldumu işin rengi değişir
    |
    |
    midi klavye:M-Audio Keystation 61 Es Speakerlar:Behringer TRUTH B2030A , Yamaha HS80M , Ses Kartı :roland octa capture Kayıt cihazı :Tascam DP-01FX/CD 8-Track Hard Disk Recorder with CD Burner . Pc : intel p4 3,2 ghz 4 gb ram ,120 gb ssd , ekran kartı:ASUS GTX570 DirectCU II GDDR5 1280MB 320Bit .Monitör : samsung ld 40d550 , phlips 17" flat crt. Amfi :NAD M2 Direct Digital Amplifier , surround amfi yamaha rx v765 speakerlar :AE Neo 1 çift , surround takım : yamaha seri hop

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Canlı Tv izle
SEO
haberler
üniversite
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.