Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
23
Favori
89.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: archieduke

merhaba arkadaslar forumu bir suredi takip ediyorum. bende klipsch bir set kurmayı dusunuyordum. klipsch hoparlörlere yuzde 15 oranında zam gelmis bunun sebebi nedir bilen varmı.

evet doğru,bizimki de fakir-davul hesabı oldu,tam klipsch alalım dedik zam geldi
  • quote:

Orijinalden alıntı: MaGeSuKo

feelulive hocam hayırlı olsun rf62 ler. Forumda Klipschcilerin sayısının artması güzel Nasıl buldun performansı heralde epey bi dinleti yapmışsındır şu ana kadar. Yalnız esas merak ettiğim subwooferın. Bende o wooferi almayı düşünürken araştırmalarım sonucu definitive supercube I almıştım. Ama hem merak ettim klipsch wooferları. Hangi şehirdesin müsait olursa birgün dinletiye gelelim birbirimize

sağol magesuko ,henüz çok dinleti yapamadım,dün geldiler zaten,
    hafta sonu bol müzik dinlerim,pişsinler bir an önce,performans süper,kısık seste bile baslar burdayım diyor,sesi yarıya getirsem neler olur düşünemiyorum,

Manisadayım,gel beklerimadettendir bir süre sonra konu başlığı değişir,biz de KLIPSCH CLUB yapsak mı

• Tüh uzakmışsın :) istanbul ya da ankara olsaydı iyi olurdu Kaç metre kare bi alanda kullanıyosun hoparlörleri?
  • evet uzak,bizim coğrafyada bu işlerle uğraşan nadir zatlardan biriyim,çoğu kişi için deli bile sayılabilirim
    alan 20 m2 kadar,ben de sana rc-52leri sorayım,rc-62 almak gereksiz mi olur,önler rf62 arkalar rb61 iken.
  • Arkadaşlarıma göre bende deli sayılabilirim taki ki arkadaşlar bize gelip sistemin sesini dinleyene kadar Ben sorunsuz kullanıyorum rc52 yi ama rc62 bu sistemin gerçek center'ı aslında. Yani rf62 ile rc62 takım ama ikisi arasında çok büyük fark olduğunuda sanmıyorum. Ben rc62 alacaktım ama fiyat farkı çok fazlaydı gerek görmedim biraz daha fazla vermeye. Karar senin. Teknik özelliklerini incele istersen klipsch sitesinden.
  • @magesuko sen buralardamıydın.? tamam farz oldu.;)
  • Evet dostum buralardayım. Epeydir girmiyodum ses sistemlerine. Klipsch ile ilgili bir iki pm gelince bakayım dedim heralde hareketlenme var
  • arkadaşlar tabelayı değiştirdim
    klipsch severleri,sempatizanlarını bekliyorum,resimler,görüşler vs burda paylaşalım

rb61ler pazartesi geliyor,merkezi ise bir dahaki ay almayı düşünüyorum,almışken rc62 olacak galiba,

rf52,rc52,rb51 derken evdeki hesap çarşıya uymadı yine
  • RB-81 AL RB-81 BEN BU MARKAYA BU MODELLE GİRİŞ YAPTIM. bazen cıkan sese inanamıyorum hoparlörü sağa sola ceviriyorum başka bir sürücüsü varmı diye
  • bu da fena bişe ye benziyor fiyatı nedir bilen varmı tahmini

...KLIPSCH club...

• ...KLIPSCH club...
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

...KLIPSCH club...

dostum yanlış kişiye aşık olmuşsun fiyata bak bi,
    http://www.denizfoto.com.tr/index.php?do=catalog/product&pid=4542

• FİYATTA PROBLEM YOKTA EVDE YER YOK ALSAM NEREYE KOYCAM şöyle büyük bir salonum olsa bak hepsini alırım karşıma dizerim
  • bende cuma günü rc 64 referance center alarak arsnıza katıldım

...KLIPSCH club...
  • nuri hala daha seni bekliyoruz . bir kac film seyrette bi anlat şu nu bakarsın alırım
  • hayırlı olsun nuribaras,
    yan yatmış kule gibi görünüyor
  • @supercup seredicem abi kısmetse

@fellulive hocam vala biraz büyük kolon dik koysan kule olur
  • @nuribaras stereo front mid yap tarihteki yerini al şaka bi yana hakkaten ne kadar büyük görünüyo o öyle...
  • 88 cm eni var hocam dev gibi valla
  • nuri eni mi 88 uzunluğumu? Eni 88 olamaz o zaman uzunluğu 2 mwtre vardır
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.