Şimdi Ara

...KLIPSCH club... (53. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.388
Cevap
23
Favori
89.607
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Yamaha klipsch ile sert oluyor diyorlar.

O yüzden marantz dışı bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: süper cüp

RB-81

...KLIPSCH club...

galiba aşık oldum.
  • orhancelil O kullanıcısına yanıt
    Merhaba Orhan Bey

Odaniz icin R24f yeterli ama Subwoofer almayi en sona birakin once merkez ve surround icin caba gosterebilirseniz, film izlerken sesin arkadan gelmesi kadar guzel olan bir zevk yok birde R24f kulelerini alirsaniz belki bass ve ses sizi tatmin edebilir R-15m on olarak kullanilmasinda subwoofer ihtiyaciniz mutlaka olur .apartmanda mi kaliyorsunuz?
  • tw1s kullanıcısına yanıt
    Merhabalar

Marantz Sr5011 eger gucunuz yeterse Sr6011
  • haQQo kullanıcısına yanıt
    Benimde cok sevdigim bir hoparlor , Gercekten Rock diye tabir ettigimiz guclu bir bass ve tiz var. cogu kule hoparlorlerini geride birakmis bir hoparlordur. gule gule kullanin
  • Burakay2015 kullanıcısına yanıt
    Keşke benim olsa.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Merhabalar, cevap icin tesekkurler. Subwoofer konusunu anladim haklisiniz. Yer de kucuk oldugu icin belkide front center ve surroundlar yeterli olacak, olmadigi takdirde suba bakmak mantikli. Evet bu arada apartmanda kaliyorum. Kuleler cok mu olur dersiniz ? cok yuksek dinleyemeyecegim.
    Merhabalar, sizi de rahatsız ettim ama son bir sorum olacak. R24f siparişini verdim Rp250c ve R15m lerle birlikte. AVR seçimi sırasında Denon başlığında x1400 ile x2400 için tavsiye sorarken, arkadaşlar bu Klipsch seti özelinde x3400 üstü önerdi. Sizin de tavsiyenizi almak isterim Klipsch sistemlerine aşina olan biri olarak.

çok teşekkürler şimdiden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi orhancelil -- 5 Ocak 2018; 3:29:21 >
  • Merhabalar yaklaşık 25 m2 alan için önerebileceğiniz front ve center hoparlör ne olur acaba?Frontlar için r-24f küçük gelir mi?Veya r-28f böyle bir alanda rahatsız edici olabilir mi?Center için r25c nasıl olur?Olmaz ise rp-440c bu büyüklükte bir yere fazla gelir mi?Denon x2400 amfi ile kullanılacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FletneR_ -- 5 Ocak 2018; 9:28:5 >
  • orhancelil O kullanıcısına yanıt
    Frontlarin RP serisi değil ve 8ohm 75w güç istiyor, r15m de 85w ve sadece aralarında center rp250c ve oda 125w, güç gereksinimi var.

Bunların hassasiyetleri yüksek olduğundan 85w güç verebilen x1400 bile olur ama center zayıf kalacak gibi, bana kalırsa en azından x2400 den aşağı almayın. İmkânınız da varsa zorlayarak x3400 tam olur bu sisteme. Daha üstü RP serisi olmadığından gerek olmayabilir.

Diğer arkadaslarda düşüncesini yazabilir, eksik yada yanlış varsa duzeltirler.

• virtue28 kullanıcısına yanıt
    AVR X2400 ve 28F biraz absürt olabilir.

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    Hocam 75w isteyen r24f siparişi vermiş, 28f olsaydı belki dediğiniz gibiydi kesinlikle.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi virtue28 -- 5 Ocak 2018; 11:11:18 >
  • Peki x2400 ve R-26F birlikteliği nasıl olur?
  • Yazık olur

• HI-DEF-MAN kullanıcısına yanıt
    HangisinePeki x2400 ile uyumlu olacak 25 m2 için front ve center önerileriniz ne olur?
  • virtue28 kullanıcısına yanıt
    Tamamdir cok sagolasin. Simdi anladim olayi, hoparlorun watti ile AVR nin kini karsilastiriyorsunuz. Onu bile bilmiyordum :) Ogrendigim iyi oldu bu sekilde bi bakiyor olayim. x2400 ile x3400 lere yogunlasacagim. Cok tesekkurler tekrar..
  • Ben olsam bookshelflerden ve iyi bir subwoofer dan oluşan bir sistem yapardım. X2400 den çok bir şey beklemeyin.

R15

R25C

R14S

R110 Sub

• Denon x 2400 avr kullanan biri olarak x3400 veya x4300 avr almanızı tavsiye ederim tabiki bütçeniz musaitse

• tema59 T kullanıcısına yanıt
    Tesekkurler tamamdir,bu kadar birinci elden yorum gelince ben direk x3400 e yoneliyorum. x4300 icin butcem yeterli degil. Tesekkurler yorum icin.
  • RF 82-II , RC 62 + Marantz SR6011 için kablo tavsiyesi verebilir misiniz?

Teşekkürler ...
  • 
Sayfa: önceki 5152535455
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.