Şimdi Ara

Klinik acacagim ama bir sorun var

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
233
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Yakin zamanda dugunumuz olacak
    Esime tam teskilat klinik acmayi planliyoruz ben 1 yil klinigin basinda bulunamayacagim babam esime yardimci olacak
    Lakin soyle bir sey var be yokken
    Kazanci nasil yapacagiz babaminda emegi olacagi icin karsiligini elbette verecegiz ama bu miktar ne kadar olacak, babama sormaya utaniyorum konusmaya utaniyorum para meselesini cunki o benim herseyim yanlis ayip yapmak istemiyorum ote yandan esiminde hakkini teslim etmek istiyorum, bu mesele 1 yil boyunca boyle bir sorun gibi duruyor benim icin, ben geldigimde 1 yil sonra nabza gore ayarlama yaparim ama o 1 yila kadar paylasim nasil olacak

Babamin yardimci olacagi konular sunlar olacak
    Klinik icin sponsorumuz babam olacak yer ve maddiyati babam saglayacak
    Hizmet kitlemiz erkekler ve bolge koy ilce olacagi icin dilen her muayene icin babam esimin yaninda duracak,
    Babamin cevrede taninmisligi oldugu icin musteriler babamdan dolayi bize gelecek
    Mudahale sirasinda babam asistanlik yapacak
    Gerektiginde kardesim klinikte kimse yokken bekleyecek
    Durum bu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vatikanli Mumin -- 20 Şubat 2019; 19:30:11 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Böyle babaya can kurban. Bu tarz işler de parayı düşünmek çok çıkarcı olur yani birinden destek alırken. 1 sene boyunca maddi değil de babanın çevresini kazanmak daha önemli sonuçta baba olmadan bu işlere girilmiyor ise karşılığını vermek lazım. Ha para konusunda çekinmeye gerek yok babaya açık ne bir şekilde sorun en azından kimsenin içinde kalmasın. Kadın milleti siz yokken sizi doldurabilir babanızı karşınıza almak zorunda kalmayın sonra. Hayırlısı olur inşallah sizler için bol kazançlar.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Norveckırfaresi kullanıcısına yanıt
    Yani bu soruyu sorunca babam alinirsa ben uzulurum insallah alinmaz
    İyi dualariniz icin cok tesekkur ederim hocam Allah razi olsun

• Vatikanli Mumin kullanıcısına yanıt
    Hocam onu uygun bir dille belirteceksin. İlk zamanlar gerektiği kadar kâr yapamazsın mesela ödeyemezsem sorun olur mu gibisinden ona göre hesap kitap yapalım dersin ben senin hakkın kalmasın çok uğraştın gibisinden kırmadan halledilir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eşine muhasebe babamda diyeceksin.

Babanada muhasebe sende dükkan eşim sana emanet diyeceksin bu kadar

İstersen babana asgari ücret bağla baba bu bu kadar kafaya takman çok saçma

• Öncelikle hayatınızın geri kalan boyunca mutluluklar dilerim. bu tarz konuları babanla konuşmayacaksın da kimle konuşacaksın? merak etme baban seni yanlış anlamayacaktır
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.