Şimdi Ara

Klimasız 2011 Golf 58.000 (18. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
411
Cevap
0
Favori
34.474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu arada 58 bin TL lik klimasız Golf henüz satılmamış.

Aslında şu son 5-6 ayda araç fiyatları oldukça arttı.

Bu rakam bana artık eskisi kadar pahalı gelmiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: haluk 23

Bu arada 58 bin TL lik klimasız Golf henüz satılmamış.

Aslında şu son 5-6 ayda araç fiyatları oldukça arttı.

Bu rakam bana artık eskisi kadar pahalı gelmiyor.

aynı fiyata 0 km. orta segment otomatik araçlar varken kompakt segment, klimasız ikinci el bir araç için ne olursa olsun mantıklı rakam değil. bu araçların kolay kolay alıcı bulacağını düşünmüyorum. klimasız olması soğuk doğu illerinde kabul edilebilir.
  • beyler trendline golfte bile http://www.autobild.de/ir_img/61990703_e6f595ca25.jpg yarı otomatik klima var.yanlış ithal edilmiştir, bu adama kliması olmadığını belirterek ucuza falan satmışlardır. bu devirde audi mercedes bmw'den sonra gelen marka ; bentley, lamborghini, audi gibi markaları fabrikasında üreten markaya böyle saçmasapan iftiralar atmak doğru değil. ayrıca renault gibi donanım listesine girdiğinizde KAPI-STANDART, MOTOR-STANDART, DİKİZ AYNASI-STANDART gibi yazılar görmüyosunuz gayet yüksek donanımlar var golfte.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tugrulc -- 29 Ocak 2011; 16:40:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: tugrulc

beyler trendline golfte bile http://www.autobild.de/ir_img/61990703_e6f595ca25.jpg yarı otomatik klima var.yanlış ithal edilmiştir, bu adama kliması olmadığını belirterek ucuza falan satmışlardır. bu devirde audi mercedes bmw'den sonra gelen marka ; bentley, lamborghini, audi gibi markaları fabrikasında üreten markaya böyle saçmasapan iftiralar atmak doğru değil. ayrıca renault gibi donanım listesine girdiğinizde KAPI-STANDART, MOTOR-STANDART, DİKİZ AYNASI-STANDART gibi yazılar görmüyosunuz gayet yüksek donanımlar var golfte.

Türk sitesinde de öyle yazarken satıldı bunlar. Ayrıca satanların açıklamalarına bakarsanız bilmeden aldıkları gayet belli. "Klima takmayı untmuşlar" der mi bi adam bilerek alsa :)

Artık doğuşun milleti keklediğini anlamamak için kör olmak lazım.

• quote:

Orijinalden alıntı: scudetto

quote:

beyler trendline golfte bile http://www.autobild.de/ir_img/61990703_e6f595ca25.jpg yarı otomatik klima var.yanlış ithal edilmiştir, bu adama kliması olmadığını belirterek ucuza falan satmışlardır. bu devirde audi mercedes bmw'den sonra gelen marka ; bentley, lamborghini, audi gibi markaları fabrikasında üreten markaya böyle saçmasapan iftiralar atmak doğru değil. ayrıca renault gibi donanım listesine girdiğinizde KAPI-STANDART, MOTOR-STANDART, DİKİZ AYNASI-STANDART gibi yazılar görmüyosunuz gayet yüksek donanımlar var golfte.

Türk sitesinde de öyle yazarken satıldı bunlar. Ayrıca satanların açıklamalarına bakarsanız bilmeden aldıkları gayet belli. "Klima takmayı untmuşlar" der mi bi adam bilerek alsa :)

Artık doğuşun milleti keklediğini anlamamak için kör olmak lazım.

O da kakalamak istiyorsa neden demesin? Yanlış anlama savunmuyorum , mantık yürütüyorum sadece..

• Kim hortlatti bu konuyu yaw.
  • arkadaşlar o kadar tartışılmış bende yazayım kapansın

bu araçları yoğun talep üzerine kuzey ülkelerinden getirdiler. (bizzat sordum)

alacak olanlar bilgilendirilip normalden ucuza satıldı. forumda bir üye alacaktı hatırlayanlar vardır belki "klimasız golf alacağım diye"

golf al-sat yapıp para kazananlar var. bayiler ne kadar önüne geçmeye çalışsa da (bizzat sordum)

işte gene piyasada araba yoksa bu insanlar(!) satmaya çalışıyor araçları.

---

bu olay bizim insanlarımızın nasıl ikna edildiğiyle alakalı. kimse zorla mı klimasız diye aldı -hayır. ucuza araba kapatayım diye mi alındı -evet.
  • bu olayı bugün öğrendim ve gerçekten şok oldum. doğuşta vwde gerçekten çok düştü gözümden. doğuş istese bile vw nin marka imajının azalmaması için izin vermemesi lazımdı. 60 bin lira ve araçta klima yok... 1998 yılında uno alırken sormuşlardı bize klima ister misiniz diye gerçekten çok ilginç ya, helal olsun doğuş otoya gerçekten takdir ettim. insanları bu araçlara para vermeye ikna etmek zor olsa gerek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedeye -- 2 Şubat 2011; 5:20:49 >
  • quote:

renaultta dedeğiniz gibi birşey yok.

referans olarak polo ile clio donanım listesini karşılaştırabilirsiniz.

polo donanım listesinde beyaz aydınlatmalı ön gösterge paneli diye bir özellik yazılmış. ben ikisini de karşılaştırdım ve bundan saçma yazılacak bir donanım göremedim. dediğim gibi bu ibare vw ye ait.

ayrıca burada golften bahsediyoruz. renaulta sallamanın ne alemi var? renault sahibiyim ve bu yazdıklarınız hoşuma gitmedi. bu konuyu markalar karşılaştırmasında başlığında yazmak daha mantıklı. neyse ortam ısınmaya başladı en iyisi ben klimamı açıp gideyim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cedeye -- 2 Şubat 2011; 5:21:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: O.B.K
    Sibirya'dan, Rusya'dan falan ithal etmiştir, ondan klimasızdır

Ahahahahahah:))
  • quote:

Orijinalden alıntı: AhmedKaymakcı

quote:

Orijinalden alıntı: O.B.K
    Sibirya'dan, Rusya'dan falan ithal etmiştir, ondan klimasızdır

Ahahahahahah:))

• quote:

Orijinalden alıntı: Rockford Fosgate

Hemen gidip almak istiyorum neden derseniz;

Üstün Alman mühendisleri klimanın sağlıksız olduğunu düşünüp koymamışlar ve ORGANİK GOLF sunmuşlar bizlere.

bu yoruma çok kişi katılır. onlara göre almanlar bu işi iyi yapar.. laf söylenmez.. çinli bi marka olsa neler söylenmezdi..

eleştiriye gelecekler seve seve.. toz kondurmama devri bilgili insanlara yakışmaz cahillere yakışır..
  • Şaka gibi...
  • Kimse kusura bakmasın klimasız arabaya 60000 lira veren keriz ve aptallar bu ülkede oldukça fazladır.SOkaga çıkın 2011 golfe binen kerizlere bakın ne demek istediğimi anlarsınız.Sonradan görme olmamalı insan, bilinçli tüketici olamayan kerizlere müstehaktır.
  • bu arabayı alan kişiye doğuş oto sıcak ve soğuk üfleme meziyeti olan bir şirket çalışanı hediye ediyor herhalde....
  • Yıl 2011, prestij standart, klima yok İşte VW
  • vw 40bine verse klimasız 1.6 tdi dsg comfortline ı kaç kişi alır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: oquzdag

vw 40bine verse klimasız 1.6 tdi dsg comfortline ı kaç kişi alır?

ben alırım hem de iki tane ama hayatta vermez, motor koymasa bile vermez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: zinedine_zidane

Yıl 2011, prestij standart, klima yok İşte VW

• quote:

Orijinalden alıntı: orfe

Kimse kusura bakmasın klimasız arabaya 60000 lira veren keriz ve aptallar bu ülkede oldukça fazladır.SOkaga çıkın 2011 golfe binen kerizlere bakın ne demek istediğimi anlarsınız.Sonradan görme olmamalı insan, bilinçli tüketici olamayan kerizlere müstehaktır.

neye nasıl bindiğinize göre sizi de keriz yerine koyanlar muhakkak vardır, bu sizi keriz yapmıyor neyseki.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.