Şimdi Ara

Klimalara zam gelir mi? ( konu açılış tarihi Mart 2017 )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
1
Favori
484
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Malum yazın gelmesine az kaldı. Klima satışları patlayacak. Peki fiyatlar ne olacak? Yeni modellerin stoklara girmesi ile fiyatlar artar mı?

Klima almak için bu aralar uygun zaman mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Yine de bir 15 20 gun beklemek bence faydali. Malum kış koşulları devam ediyor. Nisan gibi satislar durur mayis ortasina kadar. Bana gore avantajli zaman o dönemdir lakin en guzeli yinede piyasayi takip etmektir

• Bende uygun olur diye araştırıyorum ama istedigim model stoklarda yok sorduğumdada Mayıs ayında gelir diyorlar samsung Ar7500 18btu baktığım model

• Dün İklimsa'nin reklamını gördüm TV'de. Sigma ve Mitsubishi H'de indirim yaptık diyorlar. Gerçekten doğru mu? Bunların geçen haftaki fiyatlarını bilenler var mı?

• Sigma 12000 VDMR modelli 2230 du iklimsanin sitesinde indirmisler gerçekten.ama bence ederi 1800tl en fazla

• Klimalar yaz ya da kış fiyatlamalarıyla satılmıyor diye biliyorum. Dolar yükselirse artış olur.
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Yine de dönemleri var hocam.

Malum, klima sadece soğutma ve ısıtmada kullanılıyor, bu nedenle yazdan kışa veya kıştan yaza geçiş dönemlerinde satışlar dibe vurur. işte bu zaman dilimlerinde stokta veya rafta bekletmek yerine satabilmek adına belli uygulamalara giriyor firmalar.

Genelde Eylül ekim zamanları ile Mart ortası-Nisan sonu dönemlerini Takip etmek lazım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Yine de dönemleri var hocam.

Malum, klima sadece soğutma ve ısıtmada kullanılıyor, bu nedenle yazdan kışa veya kıştan yaza geçiş dönemlerinde satışlar dibe vurur. işte bu zaman dilimlerinde stokta veya rafta bekletmek yerine satabilmek adına belli uygulamalara giriyor firmalar.

Genelde Eylül ekim zamanları ile Mart ortası-Nisan sonu dönemlerini Takip etmek lazım

Haklısınız, geçen sene bekledim ancak sanırım benim şanssızlığım bi türlü indirimi denk getiremedim
  • hypnosemir kullanıcısına yanıt
    Hocam kurnaz çok piyasada, elinde kalan malı bu dönemde reyona çıkartan ve elde kalmış malı indirim adı altında satan da çok. O yüzden yazdım ya piyasayı iyi takip etmek lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.