Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (44. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
57.177
Cevap
701
Favori
4.426.622
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: art_SRY

gurcan bey sorması ayıp ama siz neden uzaklaştırılıyorsunuz kotu bırşeylermi yapıyorsunuz aynı ıpden farklı isimlerden girmek gibi

Anlamadım banamı dediniz herhalde beni biriyle karıştırıyorsunuz ayrıca ıpı ne bunu bari ögrenelim klima ile ilgisi varsa
  • walla olurmu olur
  • evet sıze dedim siz daha önce yazan gurcan bey değilmisiniz
    quote:

Orjinalden alıntı: gurcan-1.5

quote:

gurcan bey sorması ayıp ama siz neden uzaklaştırılıyorsunuz kotu bırşeylermi yapıyorsunuz aynı ıpden farklı isimlerden girmek gibi

Anlamadım banamı dediniz herhalde beni biriyle karıştırıyorsunuz ayrıca ıpı ne bunu bari ögrenelim klima ile ilgisi varsa
  • quote:

Orjinalden alıntı: cetins

Gürcan bey ve yedi cüceler.(yaşama-dair, gur-art-yu, perapalas, daha kimbilir hangi isimler...) O konularda yazışanlara Allah sabır versin.

Gürcan bey senin amacın nedir? Elektronik eşya satıcısımısın? Emeklilikte bu ne uğraş.

Şimdide gürcan-1.5 çıkmış, hayırlısı.
    (http://forum.donanimhaber.com/showProfile.asp?memid=251600 6 eylül girişli!!! )

İlgilendiği konular:
    http://forum.donanimhaber.com/m_9119826/mpage_1/key_//tm.htm#9133628
    http://forum.donanimhaber.com/m_9076370/mpage_1/key_//tm.htm#9131057
    http://forum.donanimhaber.com/m_8901876/mpage_1/key_//tm.htm#9101795 (Gürcan beyde haier alacaktı! Almış sanırım. Bu arada tuyu da aynı konularda ve cezalı? Gürcan bey gibi haier alın diyor.)
    http://forum.donanimhaber.com/m_9051134/mpage_1/key_//tm.htm#9149857
    http://forum.donanimhaber.com/m_8913096/mpage_1/key_//tm.htm#9149900

Yeni açtığı konular:
    http://forum.donanimhaber.com/m_9149634/mpage_1/key_//tm.htm#9149634

quote:

Orjinalden alıntı: perapalas

İzmir kuşadası 1 saat ve ben tek başıma olsaydım tabiiki bilemezdim önceden belirlenen noktalara ulaşmaksa çok basit bilinçli hareket,birde izmirde klima satış yerleri özellikle karşıyakada sıralanmışlar yanyana zor olmadı,yenişehir gıda çarşıdındada gene aynı şekilde herkesi herkesle bir tutmayın yanımdakide tabiiki iklimlendirme mühendisiydi,inşaat mühendisi ile ev alırken işim olur bu kısım hakıkında düşüncelerimi perçinlediginiz içinde sagolun bir ögretmenele hele bayan ögretmenle dalga geçmek çok yazık sizlere sizide efendi biri sanmıştım yanılmışım art bey görüşmemek üzere

Bu bölümü okudumda utandım siz başkalarına degil kendi gözünüzdeki mertege bakın belkide anneniz yaşında bayanla dalga geçin sonrada ona buna çamur atın terbiyesiz oldugunuz ögretmen hanım tarafından tescillendi insansanız bu size yeter

• quote:

evet sıze dedim siz daha önce yazan gurcan bey değilmisiniz
    quote:

quote:

Ne alaka lütfen tanımam etmem kimki bu arkadaş konuyu tam okumadan burada bir paranoya var her halde yapmayın etmeyin günah almayın buraya bilgisayar için arkadaşımla kullanıyorduk bende bir üye olayım dedim başıma gelene bak ıpı ne bu arada

• noluyo yaf
    burada
  • quote:

Orjinalden alıntı: doors

noluyo yaf
    burada

Bilemiyorum arkadaşım beni birine benzettmişler burada hasta bir iki kişi var galiba, tam burada korku filmi çekilir inanın ben hafif korktum allah buraya girene sabır versin ve girerken 2 dua okuyarak girsinler en iyisi bayan bölümünemi gitsek orada hakaret olmaz her halde

• arkadaşlar o zaman bende bir problem var herkesi gurcana benzetir oldum
  • quote:

arkadaşlar o zaman bende bir problem var herkesi gurcana benzetir oldum

dikkat et kardeşim paranoyak olma sonra
  • quote:

kimdir bu zat internet teröristimi ne bu kadar şimdi merak ettim çetins denilen kişi her halde daha beter herkesi ona benzetiyor rüyasındada görüyormu acaba

• hayır kardeşim gurcan ismine takıntılıyız burda sen neden oyle bır nıck verdın kendine anlamadım yanı froumdan okudgundan dolayımı
  • quote:

hayır kardeşim gurcan ismine takıntılıyız burda sen neden oyle bır nıck verdın kendine anlamadım yanı froumdan okudgundan dolayımı

oglumun ismi ve 1,5 yaşında
  • Uzun zamandır dikkat ediyorum, malum isimlerle girenler mesaj atıp çıkıyor. Bence sende problem yok. Buna olsa olsa itici-çekicilik denir. Bu Gürcan beyle yazıştıktan sonra bu konunun takipçisi oldum. Bayılıyorum bu adama. Ne azim.

Emekli öğretmen olarak girip mühendis arkadaşım "şunu tavsiye ediyor bunu tavsiye ediyor" diye işini yürütecekti.

quote:

• Bende nedense, özledik kendisini. Ama ruhu buralarda dolaşıyor.

quote:

• Öylemi, bende bu "YOĞURTLU SOSLU" nun 1.5 olduğunu düşünüyordum.

quote:

quote:

hayır kardeşim gurcan ismine takıntılıyız burda sen neden oyle bır nıck verdın kendine anlamadım yanı froumdan okudgundan dolayımı

oglumun ismi ve 1,5 yaşında
  • Selam Herkeze,
    Bayagı uzun ve ayrıntılı bir forum olmuş.
    Bir ürün hakkında tavsiye öneri yada şikayetlerinizi almak isitorum.

Mitsubishi Electric
    MSZ-FA35VA
    Yeni seri bir ürün.
    Liste fiyatı 2457, aslında gerçekten çok pahallı ama bende birçoklarınız gibi birşeyi 1 kere yapmak taraftarı olanlardanım.
    2300 'e 12 taksit alabilecem.

Yorumlarınızı iletirseniz sevinirim.
  • güzel de hangi şehirdesin kaç metrekarede kullanıcaksın ayrıntılı yazasan oyle bakalım kaliteli bir klimayı bile büyük bir yere takarsan tam verim alamazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi art_SRY -- 7 Eylül 2006; 16:03:26 >
  • İstanbul/Bahçelievler
    Yaklaşık 30 m2 bir alan için .
    2 tarafta pencere, ısı cam. ama çok korunaklı bir bina değil.
    3 katlı binanın 3. katı.
    ısıtma ve soğutma performansı arayacağım cihazda.
    Kışın kombimize destek olacak.
    Salon kapısı genelde açık olur.
  • bu forumun cılkımı çıktı banamı öle geliyo...
  • @art_SRY peki mitsubishi elektriğin 14000 liği ne kadar?Bir de bahsettiğim HİTACHİ nano -titanyum teknolojisiyle üretilmiş.(ne oluyorsa bilmiyorum tabiki)Örneğin filtreler kirlendiğinde haber veriyormuş vs s bir sürü daha özellikleri varmış.
  • 
Sayfa: önceki 4243444546
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.