Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
41 Misafir Kullanıcı, 41 Masaüstü Kullanıcı
41.649
Cevap
350
Favori
3.351.283
Tıklama
Giriş
    1062 Mesaj
    bugün gittim bana da öyle dediler, pazartesi yeni fiyatlar belli olacakmış...
    |
    |

Orjinalden alıntı: nightvision

herkese merhabalar... yazdığınız yorumlar için hepinizin ellerine kollarına sağlık, teknoloji sürekli geliştği için malumunuz çeşit çeşit bir sürü klimalar çıktı ve benim de aklım karıltı doğal olarak... şimdi benim siz üstadlarımdan bir iki isteğim olucak mümkünse.. yakında bi bebeğim olucak ve yaz da yaklaşıyor, çocuğumun odasına, 10mt2 lik bi oda, bir klima taktırmak istiyorum, önerileriniz ne olur? ne kadar fiyata alırsam uygun olur? bir de bu klimaların iyonizerlisi mi ne varmış galiba, bunların etkileri nedir? yok havadaki partikülleri çekiyormuş içine falan vs vs... beni aydınlatabilecek bir arkadaşım olursa çok memnun olurum, şimdiden çok tşk ettim...

Merhabalar. Yeni doğmuş bir bebeğin odasında klima kullanılması biraz sakıncalı değil mi? Uzmanlar büyüklerin yatak odalarına bile önermiyorlar.
    |
    |

• Teğmen
    114 Mesaj
    18.000 btu için çekilmiş olan hazır tesisata 24.000 lik klima takılabilir mi?
    12.000 lik tesisata 9.000 lik takılır mı?
    servis boruya kaynak yaparak eklemek istedi. ben sizlere sormadan olur vermedim.
    |
    |
    |
    |

Orjinalden alıntı: niyatovic

bugün gittim bana da öyle dediler, pazartesi yeni fiyatlar belli olacakmış...

Kim dedi arkadaşlar.Benim niye haberim yok %30 dan.Sallıyor birileri.
    |
    |

Orjinalden alıntı: erdi28

18.000 btu için çekilmiş olan hazır tesisata 24.000 lik klima takılabilir mi?
    12.000 lik tesisata 9.000 lik takılır mı?
    servis boruya kaynak yaparak eklemek istedi. ben sizlere sormadan olur vermedim.

antalya daki zibro bayisi cuma günü söyledi. p.tesiyi bekleyin dedi.
    yukarıdaki soruma cvp alabilir miyim?
    tşkler.
    |
    |
    hattta tv de reklama bile çıkacakmış.....
    |
    |

Orjinalden alıntı: erdi28

sn. mbirol arkadaşım
    hattta tv de reklama bile çıkacakmış.....

hani nerede reklam.Boru konusuna gelince yenisinin çekilmesi daha uygun ileride sorun yaşarsanız garantide sıkıntı olabilir.
    |
    |

25 metrekare alanda sadece sogutma icin kullanilacak, bu model disinda baska tavsiyeniz var mı?
    |
    |

Orjinalden alıntı: domineex

MITSUBISHI HEAVY SRK-40HG kullanan var mi acaba? İç ünitenin sesi ne seviyede bilgisi olan var mı?

25 metrekare alanda sadece sogutma icin kullanilacak, bu model disinda baska tavsiyeniz var mı?

Teknik değerleri burada mevcut.Tabloya göre çok aşırı sessiz değil ama 34 db normal yaşam mekanı için hiç rahatsızlık vermez.Yatak odasında ancak gece sessizliğinde rahtsızlık olabilir,uyku modunda ses daha düşecektir.Eger 25 m2 lik alanınız korunaklı ise İstanbul'da size yeter. Fiyatının ne olduğunu bilemediğmden başka marka ile şu an kıstaslayamıyorum
    |
    |

Orjinalden alıntı: mbirol

quote:

Orjinalden alıntı: domineex

MITSUBISHI HEAVY SRK-40HG kullanan var mi acaba? İç ünitenin sesi ne seviyede bilgisi olan var mı?

Teknik değerleri burada mevcut.Tabloya göre çok aşırı sessiz değil ama 34 db normal yaşam mekanı için hiç rahatsızlık vermez.Yatak odasında ancak gece sessizliğinde rahtsızlık olabilir,uyku modunda ses daha düşecektir.Eger 25 m2 lik alanınız korunaklı ise İstanbul'da size yeter. Fiyatının ne olduğunu bilemediğmden başka marka ile şu an kıstaslayamıyorum

Çok teşekkürler cevabınız için. İklimsa'da 1300 TL / 12 taksit dediler 12000 BTU olani için ama uygun mu acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi domineex -- 26 Mayıs 2009; 14:14:42 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    261 Mesaj
    Herkese selam.
    Geçen Cuma günü İKLİMSA dan SHARP AY-XP9FR İnverter Siparişi verdim Allah ın izni ile bugün takılacak . Montaj yapılırken ve sonrasında nelere dikkat etmemiz lağzım. İlk defa klima kullanacağım için acemi sayılırız bilen arkadaşların cevabını bekliyorum.
    İyi günler.
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: CANGO17

Herkese selam.
    Geçen Cuma günü İKLİMSA dan SHARP AY-XP9FR İnverter Siparişi verdim Allah ın izni ile bugün takılacak . Montaj yapılırken ve sonrasında nelere dikkat etmemiz lağzım. İlk defa klima kullanacağım için acemi sayılırız bilen arkadaşların cevabını bekliyorum.
    İyi günler.

Buradan faydalanabilirsiniz.
    http://forum.donanimhaber.com/m_23190981/mpage_1/key_//tm.htm#23190981
    |
    |
    |
    |
    Verdiğin linki inceledim. Ben dün akşam klimayı taktırdım. Montajı fena sayılmaz. 3 saat sürdü. Daha çalışmasını tam göremedik. Test ettiğimizde gayet güzel ve sessiz çalıştı. Dış ünite de hiç ses yok elle dokununca ancak çalıştığı anlaşılıyor. Yarın resim çekersem koyarım. (Montaj kağıdı ile garanti belgesini doldurup verdiler. Ayrıca kumanda, montaj kılavuzu ve kullanma kılavuzunu verdiler. Bir hafta sonra arayın bizi gelip açılan delikleri alçı yapıp düzeltelim dediler.)
    İyi akşamlar.
    |
    |
    klimanız hayırlı olsun gülegüle kullanın.Verdiğimiz link adresine resimde eklerseniz örnek olur.
    |
    |
    Evet resim koyacağım verdiğin linke.
    İyi akşamlar.
    |
    |
    arkadaşlar herkese merhaba,

İzmirde 1 katta ve izalasyonu iyi olan 18 metrekare salonuma ısıtma amaçlı klima almak istiyorum.18 inv. bu odaya çokmu gelir sizce.kapıları açarak mutfağı falan da ısıtmak istiyorum. ne dersiniz.

yardımlarınız için teşekkürler
    |
    |
    |
    |
    40 m2 lik salon ve 18 m2 lik yatak odası için klima düşünüyorum.yaşadığım şehir diyarbakır olunca,yaz sıcakları malum,kiliteli ve sessiz calısan 2 klima almak istiyorum.bütcem 3 milyar,özellikle mitsubishi almak istiyorum.yardımlarınızı bekliyorum,tesekkür ederim.
    |
    |
google reklamları
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
SEO
Masal
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,281
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.