Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: erkay, remo7 Daha Az
2 Kayıtlı Üye, 1 Misafir Kullanıcı
39.222
Cevap
328
Favori
3.174.874
Tıklama
Giriş
      3971 Mesaj
      Bugün 00:50:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: exclbr Çok teşekkürler hocam,sadece soğutma için kullanılacağı için sanırım baymakla dd a5 arasında aman aman büyük fark olmaz değil mi ? Alıntıları Göster
      Rica ederim hocam. Sadece soğutma amacıyla çok göze batacak bir fark olmaz. Bütçenizi aşıyor ise Baymak'ı tercih edebilirsiniz. Marka farketmeksizin vakum işlemine mutlaka dikkat ediniz. Onun dışında aradaki fark aklınıza takılmayacaktır.

Saygılarımla...

Orijinalden alıntı: klima5505 Rica ederim hocam. Sadece soğutma amacıyla çok göze batacak bir fark olmaz. Bütçenizi aşıyor ise Baymak'ı tercih edebilirsiniz. Marka farketmeksizin vakum işlemine mutlaka dikkat ediniz. Onun dışında aradaki fark aklınıza takılmayacaktır.

Saygılarımla... Alıntıları Göster
      Çok teşekkürler,çok soru sordum kusura bakmayın. Tavsiye edebileceğiniz satıcı var mıdır online acaba ? Kombiden anlamayınca mecbur soruyorum.

• Kurmay Yarbay
      3971 Mesaj
      Bugün 01:41:47 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: exclbr Çok teşekkürler,çok soru sordum kusura bakmayın. Tavsiye edebileceğiniz satıcı var mıdır online acaba ? Kombiden anlamayınca mecbur soruyorum. Alıntıları Göster
      Rica ederim. Ne kusuru hocam,elimizden geldiğince yardımcı olabiliyorsak ne mutlu bana. Ancak inanın referans olabileceğim bir satıcı yok. En çok puan alan ve olumlu yorumlara sahip olanı tercih etmenizi tavsiye edebileceğim ancak. Lütfen kusuruma bakmayın bu konuda yardımcı olamıyorum. İyidir hoştur bir satıcı yok malesef.

Saygılarımla...
      |
      |

Reklamlar
sohbet
üniversite
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,094
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.