Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1842. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: oracal , oracal Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 15 Misafir (3 Mobil) - 13 Masaüstü4 Mobil
5 sn
57.229
Cevap
702
Favori
4.431.082
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
28. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 18401841184218431844
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selamlar arkadaşlar ben de 55 m2lik bir işyeri için klima almak istiyorum. Ne önerirsiniz salon tipi mi, multi spliter mi, 2 klima mı? Yazın soğutma ve kışın ısıtma için kullanılacak.
  • 1aaba 1 kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    İşyeriniz camekan mıdır, kapısı sık açılır mı, çalışan sayısı kaçtır gibi soruların cevaplarıyla daha doğru bir tercih yapabiliriz.
  • egemen0807 kullanıcısına yanıt
    Neden?
  • Merhaba geçenlerde de yazmıştım alıntı yapmayayim Toshiba ras suzumi 22 lik klima almış büyükler. Bu ürünü 5700 9 taksitle. Bu ürünun üst modeli daiseikai den farkı nedir arada 1000 lira oynamış bütçe buna yetti

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hayalci79

Ben özellikle Ado'nun yazdıklarından bu karara vardım. Kullanan, memnun olanlar var. Vestel Flora da iyi bir model olarak görünüyor, incelemesi var forumda.

Ha, tabii ki bütçem yeterli olsa ME, Toshiba ya da şu an kullanmakta olduğum ve çok memnun olduğum Carrier'ı almak isterdim. Carrier'dan pek bahsedilmiyor bu konuda.

Servisleri hakkında kafamda soru işareti olmasaydı Midea'ya da yönelebilirdim.

Başka bir forumda nedense sürekli övülen Sigma Plus da aklımdan geçmişti, yere göğe sığdıramıyorlardı. Ama burada pek bahsi geçmedi.

Gayet yerinde ve doğru bir karar vermişsiniz. Size burada anlamsız, mesnetsiz, altı bomboş olan yazı yazanlara şu soruyu sorunuz ''kaçıncı kullanıcı adınız ile yazıyorsunuz?''

Bu güne kadar yeterince bilgi paylaşımında bulunduğuma inanıyorum, artık forumda pek aktif değilim bu nedenle yazdıklarınıza cevap veremiyor olurum bu nedenle kimse kusura bakmasın. Acil bir derdi sorunu olan bir şekilde beni bulur, ben yine elimden ne geliyorsa destek olurum.

Selametle kalınız.

• unreleased kullanıcısına yanıt
    Nerelerdesin sen? wtsp da aktif değil
  • Arkadaşlar merhabalar.

Mitsubishi Electric Krigamine Msz - fh25ve klimamı satıyorum.

Klima alırken bu forumdaki arkadaşların tavsiyeleri üzerine almıştım. Ve iyi ki de aldım.
    Gerçekten çok iyi bir klima.
    Kendi odamda kullandım. Az kullanılmıştır. Sadece soğutma amaçlı olarak kullandım.
    Çok az ısıtma amaçlı olarak kullandım.

İlgili sitede ilanım bulunmaktadır.

Fiyat ile ilgili veya sorularınız olursa özelden irtibata geçebilirsiniz.
  • Ado kullanıcısına yanıt
    Buralardayım abi, inanmayacaksın ama hâlâ tatildeyim.

Asıl sen nerelerdesin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • unreleased kullanıcısına yanıt
    Sağlık yerinde ise, gerisi teferruat.
  • 20-25 m2'lik odayı ısıtmak için 2000-2500TL bandında klima önerebilir misiniz dostlar?
  • Mitsubishi MSZ-WN35VA
    klima aldım cumartesi takılacak inşallah
    daha önce heavy mıtsudan memnun kalmıştık bundan daha çok kalırız sanırım
  • Kadyr K kullanıcısına yanıt
    Size bir kaç sorum var.

Aldığınız klima kaç BTU?
    Fiyatı nedir?
    ÖTV indiriminden sonra fiyat ne kadar artmış?

Teşekkürler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nastyobi

20-25 m2'lik odayı ısıtmak için 2000-2500TL bandında klima önerebilir misiniz dostlar?

Ben bu klimadan aldım, kesinlikle tavsiye ederim F/P ürünüdür.

http://www.hepsiburada.com/lg-es-w126j3a0-a-12000-btu-h-smart-inverter-klima-p-HBV0000049YY6?magaza=%C4%B0nce%20hesap&wt_gl=cpc.elk.evelektronigi.pla&gclid=EAIaIQobChMItJK39_z51gIVExMbCh1KQQqaEAQYASABEgJZH_D_BwE

• Panasonic Kıt- Ue12 Rke 12000 Btu Inverter

Panasonic klimalar nasıldır,kullanıcı yorumu bulamadım 3000tl hb'da

• cinquanta kullanıcısına yanıt
    12000 lık aldım. yazın 4000 tl idi şuan 4600 e yükselmiş fiyatlar.
    ben bir yer buldum yaz fiyatındanda aşağı aldım elinde kalmıştı diye şansa denk geldi
  • Kadyr K kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim. İyi günlerde kullanın.
  • Çok param yok, en fazla 3000 TL'ye çıkabilirim. Ev İzmir Narlıderede, izolasyonlu, alt ve üstte 2 kat var. Kullanacağım salon 35 metrekare, kuzey cepheli. Soğutma için sadece Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında ve haftada 3-4 gece kullanacağım. Isıtma içinse Ocak-Şubat-Mart aylarında toplamda en fazla 20 gün kullanırım diye tahmin ediyorum.

ECA SPYLOS 18 hakkında ne dersiniz? Yoksa BAYMAK ELEGANT PLUS 18 A++ mı almalıyım?

3000 civarı başka tavsiyeleriniz ne olur?

Bir de, bu elektronik karşılaştırma sitelerindeki puanlar hakkında yorumunuz nedir? Şimdiden teşekkürler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi necr-onomicon -- 20 Ekim 2017; 12:23:27 >
  • Merhaba,

Salonumuz için şu klimayı düşünüyorum.

Samsung AR5500 AR18MSFSCWK/SKA++ 18000 BTU Inverter Klima (2017 Serisi)

Fikirlerinizi alabilir miyim?
  • ozgurmumcu kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam kesinlikle değerlendireceğim

• Ado kullanıcısına yanıt
    Üstad yeni bebeğim dunyaya geldi takip ediyordum yaz icin klima alacaktim ancak büyük nem sorunum var genelde senin tavsiyene uygun bakiyorum ucuz bol garantili sorunsuz kafa yapin tam benlik

Sorum su bu alt modellerden kabaca max 2.500 e kadar (nekadar uygun okadar iyi)tabi 12.000 btu icin konusuyorum Nem alma özelligi en iyi calisan model hangisidir hocam yada kabaca hepsi aynimidir.

Yinede sen 2-3 öneri versen hic fena olmaz.

• 
Sayfa: önceki 18401841184218431844
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.