Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir Kullanıcı
39.272
Cevap
331
Favori
3.177.046
Tıklama
Giriş
      20 Mesaj
      04 Temmuz 2017 14:27:25

Hocam peki,

Klimayı vestelden mi alıyım arçelikten mi hangi marka modeli önerirsin?
      |
      |
      Ado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 14:31:30

2017 olmak şartı ile VESTEL olabilir zira daha ekonomik satışları. 2017 üretimleri de oldukça iyi çıktı. eğer satıcı size elinde 2016 ve öncesi üretim olduğunu, ama ultra mega hiper süper olduğunu söylüyorsa arkanıza bile bakmadan kaçın hocam oradan O durumda Gidin ARÇELİK ten alın.
      |
      |
      Flementh kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 14:32:20

2 yıldır satışları tavan yapan ürün bu, lakin bölgenizdeki servisi mutlaka sorgulayın.
      İşin gerçeği ise, VESTEL üretim kalitesi bu cihazlardan yüksektir.
      |
      |
      juniperi kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 14:34:26

Hocam yoğunlukları bizi ilgilendirmez demek isterdim ama ülkemin şartları ortada maalesef.
      Ben daha önce forumda şu bilgiyi çok paylaştım hocam. Satın Alacağınız markadan önce KEŞİF hizmeti alın, KEŞİF hizmetinde size nasıl yaklaşıyorlarsa bilin ki montaj ve arıza durumunda da aynı yaklaşacaklardır.

Ne demek istediğim umarım anlaşılmıştır.

Bence bir de VESTEL den keşif hizmeti talep edin bakalım onların yaklaşımı nasıl olacak?
      |
      |
      fujigef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 14:47:07

Bu sıcaklar nefes aldırmıyor, vestel için kolları sıvayalım şimdi , teşekkürler
      |
      |
      04 Temmuz 2017 14:48:24

sormadım ama 12000 lik için netteki fiyat aynıysa bundada aynıdır diye düşünüyorum

http://www.baymakbursa.com/index.php?urun=detay&urun_nu=299
      |
      |
      malitoprak91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 14:49:22
      Bende Haier Nebula var. Klimadan memnunum ama servis kötü. (İstanbul)
      Haier alacak olanların fikri olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      04 Temmuz 2017 14:58:29
      Pazar günü Baymak Elegance 12bin Btu aldım ürün bugün geldi, henüz kurulum gerçekleşmedi. Yaptığım araştırmalarda genellikle memnun herkes. Umarım biz de öyle oluruz. Kullanımdan sonra ki deneyimlerimi paylaşırım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      04 Temmuz 2017 15:21:53

Hocam merak ettiğim bişey var. Neden hiç samsung klimadan bahsetmiyorsunuz. Samsung klimalar çok iyi diyorlar. AR5500 serisi 18 lik mesela nasıl. Samsung u beğenmiyor musunuz. Baymak ı iptal etme ihtimalim var emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      Bahsedilenler: Ado
      04 Temmuz 2017 15:25:27

Aslında ben bir çok markadan bahsetmiyorum, 96 ayrı klima markası var azizim bizlerde kendilerini aklımıza kazımayı başarmış klimalardan bahsediyoruz genelde. SAMSUNG klimaların daha önce kullanıcısı dahi oldum, çok beğenerek satın aldığım SAMSUNG klimamı 4 sene gibi bir sürede kompresör arızası nedeniyle artık kullanamayınca dahi yine de cephe almadım markaya zira bu işin fıtratını az çok biliriz.

Herhangi bir kasıt yok yani, gayet başarılı klimalar, sadece üçgen tip olanlarda bazı arkadaşlarımız soğutma modunda flap yapısı nedeniyle elştirmişlerdi o konuya dikkat ediniz.
      |
      |
      malitoprak91 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 15:31:39

hocam hayırlı olsun öncelikle, umarım sağlıkla kullanırsınız.
      ado hocam hep söyler, performansını görünce de yorumlarınızı iletirseniz harika olur. sizden ricam, kurulum yapınca bilgi verebilir misiniz, havayı sağa-sola nasıl yönlendirilebiliyor? manuel müdahale edip el ile oradaki aparatın (flap diyim, adını bilmiyorum) yönünü belirliyorsunuz yoksa kumandadan sağa, sola hareket ettirebiliyor mu? alt-üst vardır mutlaka ama sağ-sol hareketi merak ediyorum. benim evde sağa doğru havanın gitmesi önemli çünkü..
      |
      |
      vitoo kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 15:37:13
      Selamlar,
      Hem yaz hem kışın kullanmalık bir klimaya ihtayıcımız var. Kışın odayı tamamen ısıtma için değil salon iyi ısınmadığı için sadece takviye ısıtma olarak kullanmak istiyoruz. Evimiz en üst kat ve dublex kışın ıstmada salonun bulunduğu üst odalarda petekler yanıyor olacak. Evin dış mantolaması mevcut balkon fransız tipi balkon olduğu için yok diyebiliriz. Bir kedimiz ve yeni doğan bebeğimiz olduğundan hava temizleme konusu da ihtiyaç durumu, honeywell akıllı termostat var, klimayı bu cihaza entegre yapabilirsem süper olur. Bu ihtiyiaçlar karşısında önereceğiniz klima hangisidir 2-3 civarı bütçe ayırdım. Odanın büyüklüğü 25m2 civarıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LaNcEt -- 4 Temmuz 2017; 15:52:15 >
      |
      |
      04 Temmuz 2017 15:44:08

Merhabalar,

Bugun 1900 TL ye aşağıdaki linkte göreceğiniz Electrolux 12000 BTU modeli satın aldım. 24 metre kare salonumda yeteceğini düşünüyorum. Bu konuda yorumlarınız var mıdır?

http://www.electrolux.com.tr/Ürünler/Klimalar/Inverter-Split-Klimalar/EXI12HJIWI/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi paliogo -- 4 Temmuz 2017; 17:53:29 >
      |
      |
      04 Temmuz 2017 16:06:25

Hocam merhabalar.klima.konusunda uzman olduğunuzu gördüm.50 metrekare dükkan için hangi klimayı tavsiye edersiniz.cok.bi bütçem yok teşekkürler

Edit.isitmak için aliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msimsek93 -- 4 Temmuz 2017; 16:7:10 >
      |
      |
      04 Temmuz 2017 16:07:57
      quote:

Orijinalden alıntı: fujigef

Bu sıcaklar nefes aldırmıyor, vestel için kolları sıvayalım şimdi , teşekkürler

Bilgileri aldı klima keşif için vestel genel merkez
      https://www.vestel.com.tr/vestel-nature-plus-inverter-12-a+-klima

bu model nasıl Aldo hocam

nakit 2000 dedi yakındaki bayii

edit:arandık vestel servis tarafından 1- yada 2 güne gelecklerini bildirdiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fujigef -- 4 Temmuz 2017; 16:13:55 >
      04 Temmuz 2017 16:11:24
      Kimse bahsetmemiş, üfleme haznesi yukarı yönlü olmalı. Yoksa çok üzülürsünüz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      04 Temmuz 2017 16:13:55

Aman sayın hocam uzman demeyelim abartılı olur, meraklı diyelim kafi :)

Değerli kardeşim 50m2 kısmı cepte sorun yok, lakin camekan durumu, tavan yüksekliği (Hele ki ısıtma için çok önemli bilgi), dorama durumu, cam seviyesi (m2 olarak), kapının açılır kapanır sirkülasyon yüksekliği vs gibi detaylardır sizin için önemli olan.

Yoksa ''50m2 ye 24.000BTU X marka klima al aaaabi'' demek kolay
      |
      |
      msimsek93 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 16:14:36
      Arçelik 12320 serisi klima alıcam sanırım sıra geldi güzel bir kampanya yakalamaya dünkü Gittigidiyor kampanyasını kaçırdım umarım bu hafta içi tekrar bir kampanya olur.
      |
      |
      04 Temmuz 2017 16:18:01

Hocam bildiğim makinedir, özellikle ultra sessiz modu sizi ciddi anlamda memnun edecektir (Uzun süre bu modda kullanmanız oda iklim performansını negatif etkiler) BLDC dış ünite motoru easy start desteğine katkı sunar vs. Ayrıca 120hertz desteklidir bu cihaz, bu da daha iyi tasarruf anlamı taşır vs.
      |
      |
      fujigef kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Temmuz 2017 16:21:24

Merhabalar iklimsanın sattıgı sigma klimalar nasıldır?Bana daha güvenilir geldiği için iklimsadan almayı düşünüyorum sizce doğru mu?
      |
      |

Reklamlar
sohbet
Ankara Web Tasarım
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,556
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.