Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1732. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: stoll Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 7 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
57.222
Cevap
701
Favori
4.430.533
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    "ME > MHI ≥ Daikin > diğerleri" diyelim kısaca.
  • unreleased kullanıcısına yanıt
    Bence mahsuru yok
  • Çok teşekkür ederim. LG SİRİUS SMART son kararım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubil

Çok teşekkür ederim. LG SİRİUS SMART son kararım.

Lg Smart Inverter daha ucuz Serius serisinden onu anlamadım.

• kenan1335 K kullanıcısına yanıt
    Müşteri hizmetleri arayıp bir sorun isterseniz, fakat ben ancak servisle ilgili sıkıntı yaşandığında başka bir bölgenin servisini yolluyorlar diye biliyorum.
    Carrier'ın bu modeli için pek bilgi bulamadım forumda, kullananı yok sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mubil

Çok teşekkür ederim. LG SİRİUS SMART son kararım.

İyi bir secim.

• https://www.toshibacim.com/multi-klimalar/-1-oda---1-salon-midi-toshiba-multi-inverter-a---duvar-tipi-klima-kampanya-paketi

Bu konuda nu hakkında fikri olan var mı ? Toshiba için şöyle değişik bir mevzu var .

ME krigamine serisinden alacağım bir tanesine Toshibadan 2 tane alıyorum. Bilmiyorum kampanya devam ediyor mu.

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

https://www.toshibacim.com/multi-klimalar/-1-oda---1-salon-midi-toshiba-multi-inverter-a---duvar-tipi-klima-kampanya-paketi

Bu konuda nu hakkında fikri olan var mı ? Toshiba için şöyle değişik bir mevzu var .

ME krigamine serisinden alacağım bir tanesine Toshibadan 2 tane alıyorum. Bilmiyorum kampanya devam ediyor mu.

Merhabalar. Site güncel tutuluyor. Kampanya bitmeden önce haber veriliyor sitede.. O sebeple sitedeki gösterildiği haliyle kampanya devam ediyor. Mitsubishinin krigamine serisi en üst serisi ancak fiyatı malum ancak toshiba da gayet güzel bir marka ve üründür. Tavsiye ederim. Bu model multi splittir.(linkteki ürün) bir dış ünite,2 iç üniteye sahiptir. Ve bu fiyata borulama hariçtir.

Saygılarımla...

• Bugün burada ki toshiba bayisiyle konuştum kampanya bitti dediler .

• quote:

Orijinalden alıntı: RuLazz™

Bugün burada ki toshiba bayisiyle konuştum kampanya bitti dediler .

Merhabalar.. Toshibacım' da sormanızı tavsiye ederim

Geçen seneki kampanyada kampanyanın bitmesine 4 gün, 3 gün diye yazarak hep güncel tutmuşlardı...

• merhabalar.

21-22 btu klima almayı planlıyoruz.Tegora bakıyorduk ama daikinin alt seviye klimalarını önermiyorlarmış.Bizde daikin G serisi ile mitsubishi MSZ-GF Deluxe Power arasında kaldık.ME için 6600 lira fiyat aldık taksitli Daikin hakkında bir fikrim yok hangisini önerirsiniz?

50 metre kare salonda güney cephe antalyada kullanılacak.Sadece yazın soğutma için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Görkem Y.

merhabalar.

21-22 btu klima almayı planlıyoruz.Tegora bakıyorduk ama daikinin alt seviye klimalarını önermiyorlarmış.Bizde daikin G serisi ile mitsubishi MSZ-GF Deluxe Power arasında kaldık.ME için 6600 lira fiyat aldık taksitli Daikin hakkında bir fikrim yok hangisini önerirsiniz?

50 metre kare salonda güney cephe antalyada kullanılacak.Sadece yazın soğutma için.

Bütçeniz yetiyorsa mitsubishi öneririm. Daikin de iyi bir marka ve G serisi de iyi bir model ancak daikin son zamanlarda tartışmalı olmaya başladı.

O sebeple Mitsubishi tavsiye ederim

• Selamlar,
    9000 btu klima almayı düşünüyorum.
    Aeçelik,beko ve vestel ürünlerinden hangisi daha kullanışlıdır.
    Vede arçelik ve beko internet sitelerinde klima bölümü daha önce varken şu an açılmıyor.Acaba yeni bir kampanya hazırlığımı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi serpond -- 8 Nisan 2017; 8:42:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serpond

Selamlar,
    9000 btu klima almayı düşünüyorum.
    Aeçelik,beko ve vestel ürünlerinden hangisi daha kullanışlıdır.
    Vede arçelik ve beko internet sitelerinde klima bölümü daha önce varken şu an açılmıyor.Acaba yeni bir kampanya hazırlığımı var.

3 üde aynıdır

• serpond S kullanıcısına yanıt
    Arçelik ve Beko da LG kompresör kullanılır. (Mutlaka ara istisnalar olabilir) Son 1 yıldır kondanser alm olarak üretiliyor, eski üretimlerden bakır kondanser ürün bulabilirsiniz. Ara montaj kiti yine alm dir. (5mt ücretsiz)

Vestel ürünlerinde genel olarak Toshiba - Hıtachi Kompresör mevcut. Şu anki üretimler hali hazırda bakır kondanser. Montaj kitleri 4mt alm dir ancak tercihiniz doğrultusunda 15mt ye kadar alm veya 5mt ye kadar bakır boru talep edebiliyorsunuz (Ücretsiz)

Bunların dışında genel anlamda elektronik yapıları 3 aşağı 5 yukarı aynıdır. Tüm inv lerde olduğu gibi bu üretimlerde de IPM ve PFC sistemi mevcuttur yani elektronik donanımlarını diğer hiç bir markadan ayıran bir durum yok.
  • Teşekkürler. O zaman üçündende fiyat alıp uygun olanını seçmek galiba.Teşekkürler tekrar
  • http://hizliresim.com/ojdzq9

Yeni aldığımız lg klimayı temizlerken yukardakini gördüm. Normalmidir. Yanık gibi bir görüntü var.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • selamlar, 18.000 btu fiyat performans oranı iyi inverter klima almayı düşünüyorum, hangi markayı tavsiye edersiniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi royal_flush_ -- 8 Nisan 2017; 20:17:13 >
  • AhmetYOL kullanıcısına yanıt
    Oksijen kaynak noktaları onlar hocam, anormal bir şey değil.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ado

Oksijen kaynak noktaları onlar hocam, anormal bir şey değil.

Eyvallah sağolun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AhmetYOL -- 8 Nisan 2017; 22:45:22 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 17301731173217331734
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.