Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir Kullanıcı
39.190
Cevap
328
Favori
3.173.601
Tıklama
Giriş
      20 Mesaj
      04 Eylül 2016 10:58:48

Hocam o zaman bu fiyatlarla bu klimaları almam uygun diye anlıyor ve siparişi veriyorum. Teşekkürler.
      |
      |
      warrior33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Eylül 2016 11:41:52
      quote:

Orijinalden alıntı: cahitnt

Hocam o zaman bu fiyatlarla bu klimaları almam uygun diye anlıyor ve siparişi veriyorum. Teşekkürler.

Arkadaşım tam ayrıntılı olarak her katta kaç oda ve toplamda kaç metre kare var. Evin tamamınımı iklimlendirme mi yapacaksınız,yoksa bazı odalarımız iklimlendirme yapacaksınız? Ayrıntılı bilgi verirseniz daha iyi olur. Geniş alan iklimlendirme konusunda bilgi birikime sahip arkadaşlar var onlara danışman daha sağlıklı olur, evin Krokisini çizerek bilgilendirme yaparsanız eminim ki sizlere yardımdan kaçınmayacaklardır. Ben bahsettiğiniz zemin kat 45 metre kare mutfak salon bir arada olduğu için fikrimi söyledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 4 Eylül 2016; 13:55:20 >
      |
      |
      04 Eylül 2016 12:06:47
      Klima zorunluluğu yeni taşındığımız ilçede de olacak. Burada Doğalgaz yok ve Klima almak zorundayım. Uzun zaman hem yaz hem kış kullanacağımızı düşünürsek . Klima tavsiyesine ihtiyacım var . 4-5 K bandına çıkabilirim. Dediğim gibi hem ısıtma hem soğutma olacak ve 18.000 btu tercih edicem . Mitsubishi Electric ve Daikin var aklımda .

Bilgisi fikri olan arkadaşlarımdan bir alıntı bekliyorum.

Teşekkürler.
      04 Eylül 2016 12:39:09

Ekmeği emekçiye verin derim. Taşınacağınız memleket soğuk bir yerse ME Kıriginami serisi ve SF serisine bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      RuLazz™ kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      04 Eylül 2016 12:45:43

Ustam Merhaba
      Muğla/Fethiye 7-8 ay sıcak oluyormuş buralar.
      Yıllık KWH tüketimlerine bakarsak sanırım ME almak mantıklı olacak .
      |
      |
      Bahsedilenler: warrior33
      04 Eylül 2016 12:59:07
      Bu Mitsubishi Elektrik fiyat listesi bulmak mümkün değil sanırım internetten?
      04 Eylül 2016 13:07:51

ME nin SF modelini metre kare, evin konumu ayrıca yalıtımı doğrultusunda uygun bütününü alın kafanız her türlü rahat eder klimanın parasını amorti edersiniz zamanla elektriği kokluyor neredeyse ve verdiği konfor cabası. Size Toshiba Daiseki ve Panasonic Ethera da önerebilirim, eski üretim Ethera yenilerinden dahada iyidir bulabilirseniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 4 Eylül 2016; 13:51:57 >
      |
      |
      04 Eylül 2016 13:11:28

ME biraz geç kampanya yapabilir genelde firmalar Eylül Ekim gibi yapıyor acele etmeyin bekleyin derim. Panasonic en geç Kampanya yapan firmadır.

|
      |
      04 Eylül 2016 13:48:09

Fethiye de hangi Bölgedesiniz?
      ME bayisi komşumdur, yardımcı olmasını rica ederiz.
      |
      |
      04 Eylül 2016 14:00:11
      Arkadaşlar Elektrikli küçük ev aletleri başlığı altında Kaliteli ütü başlığına yazmama rağmen cevap vermediler. Uzun yıllardır kullanımından memnun kaldığınız ve sık sık arıza yapmayıp kullanım kolaylığı ve özelliklerinden memnun kaldığınız ve önerebileceğiniz ütü tavsiyenize ihtiyacım var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 4 Eylül 2016; 14:01:48 >
      04 Eylül 2016 15:15:58

Philips in alt seviye ürünleri hariç hepsi gayet iyi. Azur serisini özellikle tavsiye ederim ama 50-60 lira verip aldığınız ütülerden de bişey beklemeyin.

|
      |
      04 Eylül 2016 15:42:45
      quote:

Orijinalden alıntı: hunter87

Philips in alt seviye ürünleri hariç hepsi gayet iyi. Azur serisini özellikle tavsiye ederim ama 50-60 lira verip aldığınız ütülerden de bişey beklemeyin.

Teşekkürler cevabın için hunter arkadaşım bayağı araştırdım, hatta candoğan ustanın da tavsiyelerini gördüğüm üzere hatta kendisinin de kullandığı ifade edilen philips 4870/22 mi neydi alacaktım taki forumda birinin şu linki paylaşmasıyla vazgeçtim.http://www.kundak.org/node/1727
      Tefal arzum kapıdan içeri alınacak ürünler değil. Firmalar eskisi gibi sağlam ürün üretmedikleri gibi garanti süresi cihazın ömrü kadar artık. Kaldır at olayı maalesef HOMEND Adventouch 1108 2400 W Buharlı Akıllı Ütü kafama yattı gibi ama yinede danışayım dedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 4 Eylül 2016; 15:48:38 >

• Yüzbaşı
      497 Mesaj
      04 Eylül 2016 23:00:08

Tefalin yurt dışı üretimi olan basit bir ütüsü bugüne kadarki kullandığımız en uzun ömürlü olanı.Bu markanın avrupa üretimi bir modelini bulursanız alın
      .Benki 13 yıl önce bir ütüye 160 lira vermiştim.3 sene dayanmamıştı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      05 Eylül 2016 00:24:19
      Bu günlerde kampanya veya indirim yapan klima üreticisi var mı acaba ?
      05 Eylül 2016 09:12:39

Günaydın; Pazarlama stratejilerine göre şu aralar yapmazlar hocam, yapıyor gibi görünenler olur ama aslında avantajlı değildir. Bu kadar bekleyebildiyseniz, 1 ekim ile 15 kasım arasında beklemede olunuz.
      |
      |
      auzdil kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Eylül 2016 16:03:16
      Merhaba:

Klimalarin nem alıcı fonsiyonundaki elektrik sarfiyati hakkinda bilgisi olan varmi ?

Yani sogutmaya göre nasıldır?

05 Eylül 2016 17:23:27

Soğutmaya göre %100 daha düşük olmakla birlikte nasıl ki tüketimde kesin değer verilemiyorsa nemalma modunda da keisn tüketim bilgisi vermek pek mümkün olmaz ancak birim hesabı yaparsak soğutma 10 birim ise nem alma 6 birim enerji tüketir.
      |
      |
      nikogrk kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      05 Eylül 2016 18:02:39
      Teşekkür ederim

|
      |
      06 Eylül 2016 23:52:49
      KIRIGAMINE ZEN İNVERTER MSZ-EF50VES

19700 Btu ısıtma Nominal değeri.

Arkadaşlar bir yardım. 38 metrekare 1 oda 1 Salonu ısıtır mı bu klima. Ev zonguldakta. Ve mitsubishi kampanya yapar mı?

|
      |
      07 Eylül 2016 20:53:01

1 oda 1 Salon için 38 metrekare keşif yaptırdım. ME gf60 önerdiler. Yada bir 18lik bir 9 luk klima 18lik sf42 galibà.Biraz pahalı geldi gelen teklifler 7500 üzeri

|
      |
      Ado kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Reklamlar
sohbet
son dakika
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Ankara Web Tasarım
SEO
Blogio
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,562
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.