Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1603. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: D-Rock! Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 9 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
57.214
Cevap
701
Favori
4.429.527
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Ghostkiller1

quote:

Orijinalden alıntı: aganta7

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daikin Tegora serisi elbette kendi üretimidir,hangi bilgiye dayanarak böyle yazdınız? iç ünitesi Daikin çek cumhuriyeti pilsen fabrikasında dış ünitesi Daikin hendek fabrikasında üretilmektedir zaten ürünlerin üzerinde de yazmaktadır, saygılarımla.

aganta7 merhaba.yanlış hatırlamıyorsam daıkın bayisiydiniz.ürün daikinde ait ama alt yapi mcquay,ascon,siz bizlere bu durumları bir netleştirinde bizde öğrenmiş olalım.bakın geçmiştede üstadlar durumu kanıtlarıyla burda yazmış siz ne dersiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_91086540/tm.htm

Saygıdeğer arkadaşım,yazdığım cevap doğrudur,bir önceki yazımda da yazdım yalan yanlış yazarak elime ne geçecek ki?verdiğiniz linkteki üstat dediklerinizin bir çoğu forumdan uzaklaştırılmış,bazıları ise buradaki sığ tartışmalar yüzünden foruma yazmıyorlar benim gibi,verdiğiniz linkten değer verdiğim üstatlardan sayın eina'nın cevabını koyuyorum,saygılar.Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

• quote:

Orijinalden alıntı: Chillout

Teşekkürler hocam en son panasonicte karar kıldım ancak etherea mı kit ue mi diye düşünüyorum. Bu arada hepsiburda fiyatları uygun mu piyasaya göre sizce?

Hocam bütçe sıkıntınız yoksa tabiki Ethera..

Elektrik tüketiminden tutunda,İç dış ünite kasa ağırlığı,kumandasına kadar herşeyiyle daha da kaliteli.
  • quote:

quote:

quote:

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

Daikin Tegora serisi elbette kendi üretimidir,hangi bilgiye dayanarak böyle yazdınız? iç ünitesi Daikin çek cumhuriyeti pilsen fabrikasında dış ünitesi Daikin hendek fabrikasında üretilmektedir zaten ürünlerin üzerinde de yazmaktadır, saygılarımla.

aganta7 merhaba.yanlış hatırlamıyorsam daıkın bayisiydiniz.ürün daikinde ait ama alt yapi mcquay,ascon,siz bizlere bu durumları bir netleştirinde bizde öğrenmiş olalım.bakın geçmiştede üstadlar durumu kanıtlarıyla burda yazmış siz ne dersiniz?

http://forum.donanimhaber.com/m_91086540/tm.htm

Saygıdeğer arkadaşım,yazdığım cevap doğrudur,bir önceki yazımda da yazdım yalan yanlış yazarak elime ne geçecek ki?verdiğiniz linkteki üstat dediklerinizin bir çoğu forumdan uzaklaştırılmış,bazıları ise buradaki sığ tartışmalar yüzünden foruma yazmıyorlar benim gibi,verdiğiniz linkten değer verdiğim üstatlardan sayın eina'nın cevabını koyuyorum,saygılar.Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

Ayrıca, 2011 yılında ülkemize airfel'i satın alarak zaman içinde 500 milyon $'dan fazla yatırım yapmış,ardından 3,7 milyar $'a ABD' devi Goodman'ı satın almış 5-10 gün evvel İtalyan soğutma zinciri Zanotti'yi bünyesine katmış yeryüzünde 160 ülkede 180 şirketi ve 60 üretim tesisi olan 2012 verilerine göre 60.000 çalışanı ve 16 milyar dolar cirosu olan bir devdir,Belçikadaki ve Çek cumhuriyetindeki fabrikalarını gezmiş teknolojisini görmüş biri olarak yazıyorum(geriye 58 kaldı) Daikin markası basit tartışmalara sığmaz,bu forumlarda ''ACSON'' vs. diyerek itibarsızlaştırmaya çalışmak mümkün olmaz,sonsuz saygılarımla.

• Arkadaşlar midea missionu aldığım yer Panasonic kit UE12RKE ye 2500 aşağı inmedi bende iade dedim sf35 ye 12 ay vade farklı 3550 tl diyorlar midea missionu 2300 e pazarlığını bitirmiştim 3550 tl ye çıkamam ne yapim sizce

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 18 Mayıs 2016; 7:25:59 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mitsubishi Hj 35 de 2800 tl 12 ay vade farklı nedersiniz

• Teşekkürler hocam

• arkadaşlar hepsiburadaya falan baktım benim 12mkare ufak bi odam var. sadece geceleri rahat uyuyabilmek için bu sene klima alayım dedim ama 12.000 btu dan aşağı klima yok yav, başlangıç fiyatları 1500 tl onlar da indesit falan filan.

şu 9000btu civarlarında alınabilecek sadece rahat uyku sağlayabilecek klimalar yok mu eskisi gibi? ufak klima bulamadım, nem alıcı veya taşınabilir saçma sapan kutular bile 1300 tl.
  • merhaba arkadaşlar dubleks güney cephe evim var. evin yerden tavana doğru fransız cam dedikleri baya geniş bi cam var ve daha mayısta olmamıza rağmen sıcaktan duramıyoruz. yatak odası 18m2. yatak odasında olduğu için sessiz bi klima olmalı hiç klima deneyimim de olmadı nası bişey önerirsiniz
  • Arkadaşlar Alman wissman klimalara nedersiniz. Kampanyada var şu an

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 18 Mayıs 2016; 17:01:13 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: chemsul

27-28 m2 salonum için viessman 200 s/he 12000 btu luk klima taktırdım. Bu hafta sonu taklıldı. Çok temiz bir işçilik yapıldı. Şu an ısıtma için denedim çok memnum kaldım. Umarım soğutma kısmında da aynı başarıyı gösterir.

Cihazın performans ve elektrik tüketimi iç ünite plastik kalitesi, iç ve dış ünite sesleri nasıl bilgilendirebilirmisiniz

• Bugun hem 100tl cek hem 75tl world puan kampanyasi nedeniyle n11.comdan 18binlik midea fair.. 2525TL ye aldim. Kartim adios carpani da katarsam daha uyguna gelmis oldu. Arkadaslara yardimlari dolayisiyla tesekkurler

• Daikin Kaira 9000 btu klima nasıldır ??Alınır mı sizce ustalar.?? Özellikle @Ghostkiller1 sen ne dersin acaba??

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: hysteria_

arkadaşlar hepsiburadaya falan baktım benim 12mkare ufak bi odam var. sadece geceleri rahat uyuyabilmek için bu sene klima alayım dedim ama 12.000 btu dan aşağı klima yok yav, başlangıç fiyatları 1500 tl onlar da indesit falan filan.

şu 9000btu civarlarında alınabilecek sadece rahat uyku sağlayabilecek klimalar yok mu eskisi gibi? ufak klima bulamadım, nem alıcı veya taşınabilir saçma sapan kutular bile 1300 tl.

bütçeniz ne durumda arkadaşım ona göre yardımcı olmaya çalışayım

hocam 1200 civarına kadar falan yolu var. zaten 1500 üzerine çıkınca kaliteli malzemelere geçiyorsunuz

• Selamlar arkadaşlar. Bu gece gg de yuzde 5 indirim arti 100 tl puan ile uğur usmartplus 18 lik modeli 2420 ye gelecek sadece soğutma icin lazim. Ghostkiller1 arkadaşımız tavsiyesi sağolsun. Bayi 2679 dan asagi inmedo burrda 250 tl e iyibir para o yüzden netten siparis verecem. Var mi son zaman daha iyi bir modelde kampanya var dedigimiz su aralar 12 ye kadar siparisi verecegim...

• halil2202 kullanıcısına yanıt
    Hocam. Gittigidiyorda ugurdondurma kullanici adiyla ugurun kendi bayii 2545 tl ye satiyor. %5 2417 oluyor + 100 kredi karti puani. 2317 ye gelir.

N11 bugun kmpnya yapmasaydi ondan alacaktim. Kurulumu satici kendi yapiyor bakir boruyla

Duzeltme: kullanici ugurdondurucu imis :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ogormek -- 18 Mayıs 2016; 21:56:16 >
  • Ogormek arkadaşım bende gördüm onu ama sadece istanbul içi gönderim yapıyormuş...

• Arkadaşlar açık mutfağımız için klima bakıyorum.

Adana da yazın serinlemek için kullanılacak. Kışın kullanılmayacak.

Alan 30 m2.

Bulabilirsem spotçudan alacağım.

Neler tavsiye edersiniz ?

• Kat 3

Bütçe 3000 i geçmesin diyorum.

Tabii spotçudan 2000 gibi iyi bişey alabilirsem süper olur :)

• Ghostkiller1 G kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim.

Tavsiye edeceğiniz başka markalar da var mı ?

• Sağol arkadasim gg dan aldık kurulum içn ucret alınmıyordur herhalde değil mi?

• 
Sayfa: önceki 16011602160316041605
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.