Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1573. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
57.182
Cevap
701
Favori
4.427.123
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
81 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: munchausenbyproxy

Sayın hocalarım midea mission taksitli,
    midea oasis tek çekim olarak
    wifi kitlerini de hesaba katınca aynı fiyata buldum.
    Hangi modeli tercih etmeliyim?

missionu alın derim bende.ısıtmada daha verim li çalışır.
  • Isıtma amaçlı kullanılmayacak zaten sadece soğutma amaçlı. O yüzden 12000 yetebilir diye düşünüyorum. Yoksa Mitsubishi 14bin dedi 12 binlikte elektrik faturası yüksek gelir dedi 18 binlik cihaz önerdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Isıtma amaçlı kullanılmayacak zaten sadece soğutma amaçlı. O yüzden 12000 yetebilir diye düşünüyorum. Yoksa Mitsubishi 14bin dedi 12 binlikte elektrik faturası yüksek gelir dedi 18 binlik cihaz önerdi.

Siz Oasis ve mission diyorsunuz mitsubishi Elektrik servis diyorsunuz bir anlam veremedim hangi marka alacağınıza karar verin sonra karar verdiğiniz markanın keşif ekibini çağırın onlar nederse o

• Mitsubishi Electric'in keşif ekibini çok övmüşlerdi (ki haklılar) o yüzden onları çağırmak ve ayrıca fiyat da almak istedim ama bütçemi çok aştı.

Midea müşteri hizmetleri telefonda keşif ücretli olur diyince vazgeçmiştim yoksa çağıracaktım.

• quote:

Mitsubishi Electric'in keşif ekibini çok övmüşlerdi (ki haklılar) o yüzden onları çağırmak ve ayrıca fiyat da almak istedim ama bütçemi çok aştı.

Midea müşteri hizmetleri telefonda keşif ücretli olur diyince vazgeçmiştim yoksa çağıracaktım.

Bende keşif için aradım ama para pul almadılar ilginç bayağı bir ilginç

• Ghostkiller1 G kullanıcısına yanıt
    Gjostkiller Warrior hocam, iyi Dilek'leriniz için çok teşekkür ederim. Fiyatlarını da yazayım, arkadaşlara faydam olsun, oasis 18.000 btu 3.000 TL, fairwind 9.000 btu 1.590 TL. 10 taksit için vade farkını koyunca 4.800'e geldi.

Bugün bayide fairwind ve oasisi inceledim, oasis açık ara çok daha şık duruyordu. Aldığım yerde mission satılmıyordu, o yüzden oasisi de bu fiyata bulunca kaçırmadım açıkçası, f/p açısından çok iyi bir kombinasyon yaptığımı düşünüyorum, umarım yanılmam.

• yasrhere Y kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun hocam .. Ben de aynı üründen aldım soğutma amaçlı kullanacağım. Almadan önce araştırdım fp ürünü olarak buna karar verdim.İnşallah memnun kalırız.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar bende 12000 btu luk midea mission u 2200 e anlaşmış bulunmaktayım 12 taksitle..kart kesimini bekleyip salı günü sonlandıracağım inşallah...Uzaktan kontrol can alıcı bir özellik..Borular bakırmış.. Vakumlama yapıyor musunuz dedim? Onlar 20 dk yapıyoruz dediler mesafe uzaksa daha fazla süreceğini söylediler...Sanırım dikkat etmem gereken başka birşey yok değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: FuatDoblo

Gjostkiller Warrior hocam, iyi Dilek'leriniz için çok teşekkür ederim. Fiyatlarını da yazayım, arkadaşlara faydam olsun, oasis 18.000 btu 3.000 TL, fairwind 9.000 btu 1.590 TL. 10 taksit için vade farkını koyunca 4.800'e geldi.

Bugün bayide fairwind ve oasisi inceledim, oasis açık ara çok daha şık duruyordu. Aldığım yerde mission satılmıyordu, o yüzden oasisi de bu fiyata bulunca kaçırmadım açıkçası, f/p açısından çok iyi bir kombinasyon yaptığımı düşünüyorum, umarım yanılmam.

Naylon klima olarak tabir edilen klimalardan iyidir dış Oasis modelinin dış ünitesi biraz sesli olabilir çok sesli olursa servise durumu bildirin. Forumda Özkan79 adında arkadaş sıkıntı yaşamıştı sanırsam. İçiniz ferah olsun o arkadaşın dış ünitesi katlanma falanda yapıyordu sıkıntısı çözüldü diye biliyorum. Bir missionun dış ünitesi gibi olamaz youtube de videosu var test aşamasında dış ünite ye a4 kağıt yapıştırmışlar neredeyse hareket etmiyor. Bir inceleyin videoları. Şok olabilir missionun iç ünite sinin plastiğinden bende beğenmedim bir Premier modelinin kalitesinde değil. Birini yapsalar bir tarafını ya eksik yapıyorlar yada kalitesiz yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 9 Nisan 2016; 23:38:16 >

• quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Merhaba arkadaşlar bende 12000 btu luk midea mission u 2200 e anlaşmış bulunmaktayım 12 taksitle..kart kesimini bekleyip salı günü sonlandıracağım inşallah...Uzaktan kontrol can alıcı bir özellik..Borular bakırmış.. Vakumlama yapıyor musunuz dedim? Onlar 20 dk yapıyoruz dediler mesafe uzaksa daha fazla süreceğini söylediler...Sanırım dikkat etmem gereken başka birşey yok değil mi?

Wifi kitiyle beraber mi aldınız peşinmi K. Kartıyla mı aldınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanırsınız inşallah cihaz performans konfor ve diğer gözlemlerinizi paylaşmanızı rica edicem ilerki günlerde kurulum ve vakumlama başlığını girip inceleyin derim faydalı olacaktır diye düşünüyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 9 Nisan 2016; 23:29:41 >

• Arkadaşlar Mitsubishi Elektrik Bu ay sonu yada Mayıs başı kampanya yapar gibime geliyor. Yanlız şu varki eskinin insanıda iyiydi yaptığı ürün de iyiydi. Yıllar geçtikçe insanlarda bozuldu yaptıkları ürün de bozuldu. Markalar bile kaliteyi düşürüyor bozuyor gibime geliyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 9 Nisan 2016; 23:45:10 >
  • Şu linkteki yazıyı inceleyin derim, adamlar her şeyi yazmışhttp://gitmez.com/en-iyi-klima-markasi-hangisi/
  • quote:

Orijinalden alıntı: panriver

Şu linkteki yazıyı inceleyin derim, adamlar her şeyi yazmışhttp://gitmez.com/en-iyi-klima-markasi-hangisi/

İnceleme fırsatı buldum oradaki Toshiba ve bosch zaten midea üretiyor OEM altında ilk ikiyi herkes biliyor kabül ediyor zaten

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 9 Nisan 2016; 23:54:40 >

• klima kapalı iken ara sıra termostat sesıne benzer tık dıye bır ses gelıyor bu nedır mıdea mıssıon 12 lık
  • Dış ünite evin dışındaki depo alanına konulacak, gürültü anlamında sorun olacağını zannetmiyorum. Vakumlama işini bayi ile konuşmadım ama montaja gelenlerle konuşurum.

Tek endişem fairwind yatak odasında ses yapar mı? Forumda öyle bir şey okumuştum.

• quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

klima kapalı iken ara sıra termostat sesıne benzer tık dıye bır ses gelıyor bu nedır mıdea mıssıon 12 lık

Bir şey diyemiyorum ama sıcak soğuk plastik den geliyor olabilir servisle görüşün bir

• quote:

Orijinalden alıntı: FuatDoblo

Dış ünite evin dışındaki depo alanına konulacak, gürültü anlamında sorun olacağını zannetmiyorum. Vakumlama işini bayi ile konuşmadım ama montaja gelenlerle konuşurum.

Tek endişem fairwind yatak odasında ses yapar mı? Forumda öyle bir şey okumuştum.

Sesden kasıt kimisi saatin tik takına bile rahatsız olur. Feirwindin kullanıldığı ortamda bulundum ama ses olarak rahatsızlık hissetmedim öğretmen arkadaş da var feirwind ve mission mission çok sessiz hocam diyor yatak odasında kullanıyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebu Zerr Gıffari -- 10 Nisan 2016; 0:16:34 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Orijinalden alıntı: gs190505

klima kapalı iken ara sıra termostat sesıne benzer tık dıye bır ses gelıyor bu nedır mıdea mıssıon 12 lık

Bir şey diyemiyorum ama sıcak soğuk plastik den geliyor olabilir servisle görüşün bir

ılk kapatınca degıl cok daha sonra kapalıyken de gelebılıyor plastık sesı degıl sankı ortam sıcaklıgı degıstıkce termostat sesı gelıyor gıbı
  • Servisle görüşün bence hangi modeldi cihaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

quote:

Orijinalden alıntı: fragman44

Merhaba arkadaşlar bende 12000 btu luk midea mission u 2200 e anlaşmış bulunmaktayım 12 taksitle..kart kesimini bekleyip salı günü sonlandıracağım inşallah...Uzaktan kontrol can alıcı bir özellik..Borular bakırmış.. Vakumlama yapıyor musunuz dedim? Onlar 20 dk yapıyoruz dediler mesafe uzaksa daha fazla süreceğini söylediler...Sanırım dikkat etmem gereken başka birşey yok değil mi?

Wifi kitiyle beraber mi aldınız peşinmi K. Kartıyla mı aldınız hayırlı uğurlu olsun güzel günlerde kullanırsınız inşallah cihaz performans konfor ve diğer gözlemlerinizi paylaşmanızı rica edicem ilerki günlerde kurulum ve vakumlama başlığını girip inceleyin derim faydalı olacaktır diye düşünüyorum

Kit bu seride içinde çıkıyormuş üstad..Yeni seride ayrı almak gerekiyormuş.. World karta 12 taksit . İyi dileklerin için teşekkürler... Kurulum esnasında foto çekerin paylaşırım elimden geldiğince performansı hakkında da bilgi veririm...

• 
Sayfa: önceki 15711572157315741575
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.