Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir Kullanıcı, 6 Masaüstü Kullanıcı
41.590
Cevap
351
Favori
3.347.822
Tıklama
Giriş
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: iso227

kardeş uğur klimalara baktım gene pahalımış ya.benim peder milyoner ama beş kuruş para gidicek diye korkar bi acayip biri neyse biri 3 ay kullanılmış 12 binlik samsung invorter klimayı satıcak,sıfır değeri 2.100 lira bize 1.500 liraya vericek.almaya değermi sence.şuan en iyi seçenek bu gibi.bide on of dediğin ne ben klimadan pek anlamamda.kışın hiç kulanmasamda olur ama 5-10 kere kullanırım genede.yazın daha çok kullanırım.

samsung uzak dur arkadaşım aliminyum naylon klima birde ikinci elimi aman aman deyim size.on of dediğim klasik klima yani inverter olmayan ama kışında kullanırım derseniz inverter şart.ğuğr klimada pahhalı gelir ise şu an için bilemiyorum başka seçenek yok gibi sizi üzmeyecek.siz genede bir bayileri araştırın.birde midea optimium serisine bakın bulabilirseniz.onlarında fiyatı uygun bulabilirseniz.

onun dışında airfel var ama sorunları çok baş göstermeye başladı o yüzden ben alın diyemem ama bakabilirsiniz.
    |
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    3 Not
    quote:

Orijinalden alıntı: ERNIBADE

İyi akşamlar,
    Gün boyu farklı farklı sitelerden klima tavsiyeleri okumaktan dumur olmuş durumdayım.Araştırmaya başlamadan önceki bilgisiz halimden çok daha kötü durumdayım şuan.Önceden hiçbirşey bilmiyordum şimdi herşeyi biliyormuş gibi sanıp hiçbir markada karar veremiyorum.Yok o bakır şu aliminyum,yok onun dış ünitesi çin ,yok o şu markanın ikizi fazla para verme şundan al,şu marka çok para ama kalitesi belli başın ağrımaz,şu marka ucuz 2 sene sonra atarsın.Bırakın m2'yi ,evin cephesini evde yaşayan insanların kilosuna göre klima tavsiyesi yapan arkadaşlar var.

Çok fazla değişken olduğunu bilerek kalan son beyin hücrelerimle bu yazıyı yazıyorum benim durumum aşağıdaki gibi ,tavsiyesi olan arkadaşlar olursa sevinirim.Genel olarak herkesin talepleri olan hesaplı olması,servis kalitesi,malzeme kalitesi gibi şeyleri söylemiyorum tabiki herkes gibi en iyi olanını gönül istiyor.

Ankara'da yaşıyorum.Ev arakat günaybatı cephe.Klimayı sadece yazın kullanacağım.Evin 27 m2 salonuna taktıracağım ,kapıyı kapatıp başka hiçbiryeri soğutmayacağım.Öğlen 12:00'açıp gece 01:00'da kapatacağım.3000 tl'ye kadar bir cihaz düşünüyorum.Macera aramıyorum ama klasik daikin ,mıtsubıshı al başın ağrımasın gibi değilde,şu fiyata şu özelliklerde çok daha uygun ve kullanışlı hesaplı cihaz var bunu düşünebilirsiniz diye farklı bir önerisi olan varsa sevinirim.

size hak veriyorum çok fazla site gezer sorarsanız hep farklı bir fikir çıkacaktır buda doğaldır.siz bilginizi alın genede kendi bildiğiniz doğruyu uygulayın çokta derine girmeyin çıkamazsınız işin içinden.

http://urun.n11.com/klima/panasonic-kit-ue12-rke-invklima-P94026839?cid=604001&gclid=CIKk_o-xqMsCFSco0wodEkMDJA&gclsrc=aw.ds

http://urun.n11.com/klima/panasonic-kit-ue-12-qke-inverter-klima-P81882952?cid=604001&gclid=CP2u9ZKxqMsCFa0V0wodY-kGGQ&gclsrc=aw.ds

bütçeniz yetermi bilmiyorum ama iyi bir araştırma ile panasonicin bu modeli diğerlerinden iyidir: Panasonic KIT-E12-QKE 12000 Btu Inverter Klima

http://www.buroteknik.com/Midea-Mission-MSMBBU-12-Inverter-12-000-Btu-h-Duvar-Tipi-Split-Klima_185412.html

linkler örnek amaçlıdır siz kendinize göre araştırmanızı iyi bir şekilde yapın .
    |
    |

• Yüzbaşı
    742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: cagri37

Sayın hocam ben mi tam anlmadım acaba panasonic i resmi distribütör garantisi olmadan satanlar mı var piyasada onu mu araştırayım,bu sattıgınız ürünü yetkli servisin kurup kurmayacagını mı sorayım. örnegin ;samsun cep telefonları bi türkiye samsung garantili birde spotçu şirket garantili falan satıyorlarla onun gibi bişey mi var demek istediniz ?

Panasonic ğin güzel ürünleri var güzel klimalarıda var bende almayı düşünmüştüm ancak araştırmalarında şu an Türkiye'de distribütör olayı biraz sıkıntı olduğunu duyumları aldım yani kimin Türkiye'de distribütör olacağı muamma spot durumuna düşmeyin distribütör kimdir servisleri kimlerdir hangi distribütör garantisi altındadır bunları iyice sorgulayın araştırın dikkat edin Türkiye'de 2 veya 3 firmanın panasonic distribütör lüğü değişim oldu şu an hangisinde olduğu muamma diye biliyorum doğru bilen bir arkadaş varsa bilgilendirirseniz sevinirim distribütör lüğü almak için girişimde olan bir firma duydum zaman la görmek gerek panasonic midea dan iyidir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 5 Mart 2016; 7:18:29 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    742 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: iso227

kardeş uğur klimalara baktım gene pahalımış ya.benim peder milyoner ama beş kuruş para gidicek diye korkar bi acayip biri neyse biri 3 ay kullanılmış 12 binlik samsung invorter klimayı satıcak,sıfır değeri 2.100 lira bize 1.500 liraya vericek.almaya değermi sence.şuan en iyi seçenek bu gibi.bide on of dediğin ne ben klimadan pek anlamamda.kışın hiç kulanmasamda olur ama 5-10 kere kullanırım genede.yazın daha çok kullanırım.

Gostkiller hocama katılıyorum midea optimum uygun oluebsize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dün akşam şarjım bitmişti burda farklı yazışmalar vardı hakaretler havada uçuyordu şimdi yok kim temizliyor bunları

Orijinalden alıntı: Realism

Dün akşam şarjım bitmişti burda farklı yazışmalar vardı hakaretler havada uçuyordu şimdi yok kim temizliyor bunları

Yönetim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Hakaretleri anlarımda bazı şahısların üç kagıtçılıklarınıda yazmıştı kalması lazımdı kanımca

Yönetim işine gelmeyenleri siliyor. Bazıları ise kalıyor :)

|
    |
    M.birol ile 9köy arasındaki yazılmaları yayınlamıştı benim anlamadığım bir birine bu kadar hakaret edecek o iki kişi sonrada beraber başka site açıp o sitede millete tavsiyede bulunacaklar hiç bişey olmamış gibi

Kimin kim oldugunu anlam veremedim sitelere bile güvenilmez hale gelmiş 3 kuruş para kazanma hırsı milleti yanlış yönledirme Nasıl o kazandıkları parayı çoluğunun çocuğunun boğazından geçirecek ben buraya düşüncelerimi yazıyorum klima almak için fikir almaya iyi ve güzel az elektrik yaksın diye ama gördüğüm kafam karıştı kim haklı kim haksız çözemedim ama kararım midea misson birazdan biyeri arayacağım işime gelirse alacağım...

Saygılarımla.....

M.birol ile 9köy arasındaki yazılmaları yayınlamıştı benim anlamadığım bir birine bu kadar hakaret edecek o iki kişi sonrada beraber başka site açıp o sitede millete tavsiyede bulunacaklar hiç bişey olmamış gibi

Kimin kim oldugunu anlam veremedim sitelere bile güvenilmez hale gelmiş 3 kuruş para kazanma hırsı milleti yanlış yönledirme Nasıl o kazandıkları parayı çoluğunun çocuğunun boğazından geçirecek ben buraya düşüncelerimi yazıyorum klima almak için fikir almaya iyi ve güzel az elektrik yaksın diye ama gördüğüm kafam karıştı kim haklı kim haksız çözemedim ama kararım midea misson birazdan biyeri arayacağım işime gelirse alacağım...

Saygılarımla.....

Onlar her zaman kavga ederler. Huyları odur. Ama bu sefer gerçekten de araları biraz bozuk.

|
    |

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    quote:

Orijinalden alıntı: warrior33

Ekran görüntüsü ile iki kere gönderim ama sayfada göremiyorum resimlerini yönetim karar verir merak etmeyin

Pm den atarsınız :)

|
    |
    Ha birde musadelerinizle elinde sabah kahvaltısı yapim yazılanlara cevap verince bu saat oldu birde mağazam yok primin yok öğretmenim ben cumartesi pazar musadelerinizle ederseniz kafa dinlemek istiyorum kimin ne olduğunu herkes biliyor ordada bir ben bilmiyorum öğrenmiş olduk iyi hafta sonları

|
    |
    Biz kendi ofisimizde Samsung AR5600 kullanıyoruz.
    ve Açıkçası gayet memnunuz.
    Klimayı taktırdığınız yer mümkünse odayı cepheden alsın.
    Bütün odaya sıcaklığı/soğuğu dağıtabilecek bir noktaya klimayı kurdurun.
    Elbette bu konuda servisten tavsiye almanız daha doğru olacaktır.

Belirttiğim gibi Samsung AR5600'den oldukça memnunuz.
    |
    |
    12 lik değil 18 lik içindi arayan arkadaş kusura kalmayın kaç gündür 37000 3600 fiyat buluyordu ben yönlendirdim akşam gece bulmuş 3300 e tuhaf ekran görüntüsü nasıl atacak bilemiyorum ven bir kaç kişiye gönderim onlar atsın diye uğraşıyorum olmuyor kahrolası telefonla resim nasıl gönderiliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi warrior33 -- 5 Mart 2016; 12:06:55 >

• Yüzbaşı
    273 Mesaj

Hocam Emre beyle görüştüm güzel fiyat verdi dedim ben istanbulda 2700 aldım sizde kaç para dedim 2400 dedi baya konuştuk Enson bişiler yap dedim olmaz dedi :))) taban fiyat verdim 12 taksite kadar böleriz güzel dedim bakalım nasip olursa ayın 18 den sonra alacağım

Yardım ve tavsiyeleriniz için teşekkürler

|
    |
    warrior33 kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Hocam Emre beyle görüştüm güzel fiyat verdi dedim ben istanbulda 2700 aldım sizde kaç para dedim 2400 dedi baya konuştuk Enson bişiler yap dedim olmaz dedi :))) taban fiyat verdim 12 taksite kadar böleriz güzel dedim bakalım nasip olursa ayın 18 den sonra alacağım

Yardım ve tavsiyeleriniz için teşekkürler

Bir yardımınız olup hayır dua almamız yeter insanların bilinçlenmesi yardımlaşma ancak görüyorum ki art niyetli insanlarda mevcut yardımcı oşabildiysek ne ala

|
    |
    quote:

Orijinalden alıntı: Thecrucial1

orjinal linki:http://store.donanimhaber.com/3e/40/f8/3e40f8b3b1c9de7bf1fa2e395cf51c6f.png

9koylu bir zamanlar mbirol denen şerefsiz satıcının arkadaşı ortağıydı.ama en sonunda oda birolun adiliklerine dayanamadı ve oda birolu terketti.ve yazdıkları ortadadır.harbi adamdır dürüsttür eywallahı olmaz kimseye.düşünün arkadaşlar bu mbirol dene adamı sağ koluda sol koluda terketti artık.adam yoldan çıkmış para hırsı yüzünden insanların canını yakıyor.ben bunları herkesin bilmesini kanmamasını istiyorum.uyanık olun bu alemde.klima piyasası kadar adi bir piyasa yoktur.yalanlar dolanlar havada uçuşur.

bu forumdan bu pisliklerin çoğunu saygıdeğer yönetimin sağduyusuyla temizlendi.halada gördüğünüz gibi arasıra girip karıştırmaya çalışıyorlar.ama artık istediklerinji burdan alamazlar.herkes uyanıyor yavaş yavaş.

Bir insan anasından saf duru temiz ancak hataya meyilli doğar. Bir kişi hatasını anlayıp özür dileyebiliyorsa bu onun hala haya sahibi olduğunu yüzünün kızarabildiğini gösterir. İnsanı insan yapan da budur. Nietzsche nin çok sevdiğim bir sözüdür ve hayatıma ve çocuklarıma önce İnsan olabilmelerini öğretmeye çalışıyorum. Nietzsche derki Hesaplı olmak makam sahibi yapar da! Vicdanlı ve dürüst olmak insanı insan yapar der... Ama Anlıyorum ki şu dünyada insan kısvesine bürünmüş o kadar hayasız mahlukat varki bilinç altı daki niyetlerini anlamak gerçekten çok zor oluyor ama muhakkak gerçek niyetleri ortaya çıkıyor saygılarımla herkese iyi hafta sonları

|
    |

• Yüzbaşı
    273 Mesaj
    Dostlar size bi sorum daha olacak midea da karar kıldım almaya bugün şirkete klimalara bakıma gelen servisdeki elemanla konuştuk oda diyorki fujitsu klima varmış al ömür boyu kullan diyor hiç bişey olmaz diyor sizlerin fikri nedir doğrumu söylüyor bu arkadaş

Saygılarımla...

|
    |

|
    |
google reklamları
son dakika
haberler
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,734
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.