Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1433. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir - 12 Masaüstü
5 sn
57.214
Cevap
701
Favori
4.429.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 14311432143314341435
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mitsubish Electric Kirigamine. İki adet Fh25ve 6130tl, fh35ve 7165TL.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • akkoca A kullanıcısına yanıt
    Memnunum ben ama biraz buyuk geldi sanki salon icin, surekli acik tutamiyorum. Tum evi sogutuyor. 1100 liraya dusmus fiyati, keske bekleseydim. En dusukte calistirdigim icin pek ses duymuyorum.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500 sayfayı okuyamadım arama özelliği de çalışmıyor. evimiz dubleks üst kattaki o da 25 m2 alt kat 35 m2. arçelik keşfe geldi üst kata 15000btu ve alt kata 18000btu önerdi. ama arçelik pek içime sinmiyor. toplam iki klima için 3000-3500tl bütçem var tavsiyeleriniz nelerdir?
  • Sanırım bu sayfaya tavsiye isteyenler dışında kimse uğramıyor. 2 gündür bakıyorum, kimsenin sorusuna cevap veren çıkmadı.
  • Neden kimse Haier almamış bilmiyorum.1800 TL'ye 12000 lik modeli bence iş görür gibi geliyor.
    Birol hocam iyi klima diye birşey yoktur ama Haier geos 12 lik 1890 TL.. diye yazmışsınız bu klima nasıldır?
    Ayrıca maksimum kaç mt kare yerde ısıtmada kullanılailir?
    Köydeki evime ısıtma amaçlı almak istiyorum da maksimum yılda 1 ay kullanılacak ama ufo vb. aletlerle kalitesiz bir ısınma performansı oluyor.
    Evin salonu 30 mt yalıtım yok ama ufo ile ısınabiliyoruz.

Teşekkürler.
  • yatak odasında klima var yatarken flop ne kadar yukarıya alsamda üzerime geliyor ben direk tavana vermek istiyorum fanın önüne yapılacak bişey varmı türk içatları gibi bişey yada önüne aparat falan satılıyormu

yardımcı olurmusunuz

bu arada aldıgım midea acayip sogutuyor 9000 olmasına ramen gece üşüyerek kalkıp kapatmak zorunda kalıyorum derecesi 27 olmasına ramen
  • quote:

Orijinalden alıntı: Cristiano.

Arkadaşlar 2 tane 9000 bi tanede 24000'lik klima almam gerekiyor, önerileriniz nelerdir Inverter olsun lütfen.

Yokmu beyler bu mesajıma öneri :(
  • Mitsubishi electric; 9.000 lik SF 25. 24.000 lik GF 71.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozkan1979

yatak odasında klima var yatarken flop ne kadar yukarıya alsamda üzerime geliyor ben direk tavana vermek istiyorum fanın önüne yapılacak bişey varmı türk içatları gibi bişey yada önüne aparat falan satılıyormu

yardımcı olurmusunuz

bu arada aldıgım midea acayip sogutuyor 9000 olmasına ramen gece üşüyerek kalkıp kapatmak zorunda kalıyorum derecesi 27 olmasına ramen

http://www.aliexpress.com/item/93CM-NEW-invention-of-Home-Wall-air-conditioning-wind-board-the-wind-guide-cover-wind-guide/995498538.html

dedigim buydu işte ama fiyatı çok pahalı

http://www.aliexpress.com/store/product/NEW-invention-of-air-conditioning-wind-board-the-wind-guide-cover-wind-guide/302123_549635446.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkan1979 -- 14 Ağustos 2014; 14:36:32 >

• ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    Yatak odasına klima alırken iyi klima almak lazım. Hem sessiz olmalı hemde dereceyi çok hassas ayarlamalı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

Yatak odasına klima alırken iyi klima almak lazım. Hem sessiz olmalı hemde dereceyi çok hassas ayarlamalı.

bende bi sıkıntı yok şuana kadar ısıtması nasıl onuda kışın görücez
  • merhaba arkadaşlar,

iki klimanın özelliklerini paylaşıyorum.

ikisi de aynı fiyat

ama mağaza görevlisi 12901 modelinin daha yeni seri olduğunu söyledi.

12909 modeli şuan ellerinde yokmuş.

sizden ricam;

hangisinin performansı daha iyi

kısacası hangisi daha üst ürün?

12909

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

bu da mağaza görevlisinin yeni dediği 12901

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

şimdiden teşekkür ederim.

• resimleri tekrar ekliyorum.

lütfen cevap bekliyorum.

başıma bela oldu bu klima işi

daha doğrusu cahilim bu konuda arkadaşlar.

hangisini alayım, sizi de bıktırdıysam, kusura bakmayın.
    Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

• lochness01 L kullanıcısına yanıt
    İkisi arasında pek fark yok. 12901 sezonsal verimlilik esasına göre yeniden düzenlenmiş. 12909 eski yönetmeliğe göre üretilmiş.
  • iyi geceler arkadaşlar size bir sorum oalcak acilen bilgi paylasımı yapalım simdi 27 deerece ayarladık klimayı sogutma üflemede 20 derecede sabitliyor sogutma termometreyle 16 derece yapınca 14 derece düşüyor üfleme normalmi bilen bilmeyen arkadaşlar paylaşalım lütfen
  • bps sizde nasıl bunlar degerler hazır burdayken paylasalım önemli bu üfleme olayı
  • kimse yokmu
  • harbibirii kullanıcısına yanıt
    sıcaklığı ne ile ölçüyorsun bide klimanın neresinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bps

sıcaklığı ne ile ölçüyorsun bide klimanın neresinde.

digijal termometre bdp fanın önüne koydum ilginç geldi bana direk 10 derece üflemesini beklerdim ama bazı yorumlardada okudum öyle degil nasıl calışma sekli anlamadım simdi baktım turboda 17 düştü 22 den üfleme
  • valla deniyorum suanda simdi 16 dereceye düşürdüm oda sıcaklıyı 29 idi fan 22 derece üflüyordu 28 düştü oda sıcaklıyı ve fan 17 derece üflüyor şaşırdım suanda takipteyim sizde nasıl calışma sekli makinenin
  • 
Sayfa: önceki 14311432143314341435
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.