Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klima Tavsiyesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
39.230
Cevap
328
Favori
3.175.439
Tıklama
Giriş
      2 Not
      24 Mayıs 2014 00:27:58
      Herkes Daıkın me , mh demiyor modelde söylüyor okuduğunuzu anlayın.

Anlayacaksan yazak.
      Daıkın.
      Me.
      Mu.
      Toshiba.
      Panasonic.
      Sharp.
      Hitachi.
      Zibro.
      Haier.
      Midea.
      Gree.
      Fujitsu - General.
      Anladın mı gerisi çakma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi The Kite Runner -- 24 Mayıs 2014; 0:28:31 >
      24 Mayıs 2014 09:52:18
      arkadaşlar Lg prestige 12 lik. öneriyormusunuz.
      |
      |
      24 Mayıs 2014 11:21:07

quote:

Orijinalden alıntı: kiral33

Cok gecmis olsun. Allah sifa versin.

çok sağolun sn kiral33 arkadaşım.

sizde çok sağolun @drtroy arkadaşım.
      |
      |
      Bahsedilenler: drtroy
      24 Mayıs 2014 11:35:17
      quote:

Orijinalden alıntı: tiltoldum

quote:

Orijinalden alıntı: signore

Konuya biraz balıklama dalmış olacağım ama, penceresi olmayan ve ciddi ses yalıtımı yapılan 25 m2 bir sinema odası için hem soğutma, hem ısıtma ve mümkünse havalandırma için klima tavsiye edebilir misiniz ?

En üst modelleri almak istemiyorum ama, özellikle ısıtma amaçlı da kullanılacağı için çok alt modellere de gitmek istemiyorum. Tabi ısıtma derken, 24 saat ısıtma için kullanılmayacak. Sadece oda kullanılacağı zaman (haftanın belirli günleri ve akşam saatlerinde) ısınma amaçlı kullanılacak.

Eğer oda içindeki havayı (gerçek anlamda) temizleme özelliği olan modeller varsa tercih sebebi olabilir.

Şimdiden teşekkürler.

Daikin ururu sarara 35 veya 42 serisi

Eğer oda içindeki havayı (gerçek anlamda) temizleme özelliği olan modeller varsa tercih sebebi olabilir.

bu sözdeki talebe karşı.

öneriye katılıyorum daikin ururu sarara. dışarıdan içeriye taze hava fonksiyonu olan tek klima. ayrıca flash streamer özelliğide salon boşken çalıştırılırsa faydalı olacağına inanıyorum.

okadar para harcandıktan sonra bu klimadanda kaçılmamsı gerekir düşüncesindeyim.

saloan yapmış olduğunuz ciddi ses yalıtımı taşyünü plaka vs akustiği sağlarken haliyle hava kalitesinide bir miktar düşürmesi mümkün. bunun yanındada bu izolasyon çalışması ısı yalıtımıda sağlayacaktır yapan usta işin uzmanıysa.

düzgün çalışıldığını varsayarsak 35 lik gayet yeterli olur bence.

ama daha düşük klimalarlara ekonomi yapacağım fazla vermek istemiyorum vs düşünceler temiz hava durumunda yanlış olur.
      |
      |

• Yarbay
      4293 Mesaj
      24 Mayıs 2014 11:48:26
      Merhabalar,
      Yeni doğan bebeğimiz olduğundan gelişi güzel klima almaktan çekiniyoruz
      2000-2200 lira bütçe ile 12000btu luk inverter klima arayışı içindeyim
      yardımlarınızı/önerilerinizi beklemekteyim
      tek önemli unsur bebek için tehlike arz etmemesi ve inverter olmasıdır..
      hatta burada tavsiye hariç dürüst satıcı kişiler var ise değerlendirile bilir
      adres : Feribot istikameti Tem Şekerpınar gişelerine 300metre civarı Ş.pınar göçmen blokları :)
      Teşekkürler..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hbasaran82 -- 24 Mayıs 2014; 11:51:24 >
    • Yüzbaşı
      370 Mesaj
      24 Mayıs 2014 12:36:53
      Arkadaşlar aşağıdaki linkin birçok sitelerde yerel-ulusal sitelerde reklamı var.Site tamamen japonca ,Türkiye'de distribitörü varmı ..?

http://www.e-aircon.jp
      |
      |
      24 Mayıs 2014 12:46:03

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      2 Not
      24 Mayıs 2014 13:16:26

• Çavuş
      41 Mesaj
      24 Mayıs 2014 16:16:17
      Bütün klimalar yeterli derecede soğutur. aynı bütün arabaların insanları taşıdığı gibi, klimalardada markanın tek farkı konfor ve performanstır.
      eğer konforunuza düşkünseniz ve ömürlük bişey istiyorsanız mitsubishi delüx power inverter öneririm. biraz pahalıdır alırken ama 1 kere para vereceksiniz sonra arkanıza yaslanıcaksınız. 2009 dan beri msz ge35va modelini kullanıyorum. ilk günkü gibi ne ses ne koku yapıyor soğuturken temiz ve kaliteli hava üflüyor ve rahatsız etmiyor. 19 db sessiz modda. ama daha hiç sessiz modda kullanma ihtiyacı hissetmedim otomatik modda bile çalıştığını hissetmezsin.
      24 Mayıs 2014 18:01:26
      31 mayısa kadar geçerliymiş Kargo yok ücretsiz montajda varmış

%25 indirim yapmışlar alınabilinir bence

http://www.firsatseli.com/demirdokum-a-410-24-hp-klima.html
      |
      |
      24 Mayıs 2014 19:41:32
      quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

Merhabalar,
      adres : Feribot istikameti Tem Şekerpınar gişelerine 300metre civarı Ş.pınar göçmen blokları :)
      Teşekkürler..

Ama o bütçeye alelade klima alırsınız.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      24 Mayıs 2014 19:45:01
      quote:

Orijinalden alıntı: gurbuzii79

Bütün klimalar yeterli derecede soğutur. aynı bütün arabaların insanları taşıdığı gibi, klimalardada markanın tek farkı konfor ve performanstır.
      eğer konforunuza düşkünseniz ve ömürlük bişey istiyorsanız mitsubishi delüx power inverter öneririm. biraz pahalıdır alırken ama 1 kere para vereceksiniz sonra arkanıza yaslanıcaksınız. 2009 dan beri msz ge35va modelini kullanıyorum. ilk günkü gibi ne ses ne koku yapıyor soğuturken temiz ve kaliteli hava üflüyor ve rahatsız etmiyor. 19 db sessiz modda. ama daha hiç sessiz modda kullanma ihtiyacı hissetmedim otomatik modda bile çalıştığını hissetmezsin.

Attın şimdi.
      Fujitsu lcc ile 30 metre kare alanı 5 dakikada istediğin dereceye getirirsin, toshiba şkv ile 45 dakika sonra belki.
      Onun için bütün klimalar aynı soğutmaz.
      Bilmediniz konuda kul hakkına girmeyin.

• Yüzbaşı
      949 Mesaj
      24 Mayıs 2014 20:29:14
      quote:

Orijinalden alıntı: The Kite Runner

quote:

Orijinalden alıntı: badcatbad

Üç klima arasında kaldım arkadaşlar 9000 btu

Samsung crystal
      http://www.hepsiburada.com/liste/samsung-aq09esmn-crystal-serisi-9000-btu-h-duvar-tipi-split-klima/productDetails.aspx?productId=evsamaq09esmn&categoryId=17453

Airfel green
      http://www.hepsiburada.com/liste/airfel-as09-0930-green-serisi-9000-btu-h-duvar-tipi-klima/productDetails.aspx?productId=evairfelas090930&categoryId=17453#Gorseller

Baymak elite
      http://www.hepsiburada.com/liste/baymak-elite-9000-btu-h-duvar-tipi-split-klima-a-enerji-sinifi/productDetails.aspx?productId=evbayelit9000&categoryId=17453

1 hafta içinde sipariş vericem, malum yaz gelmeden taktırmak istiyorum, servis sıkıntısı olmadan.

İlla üçüse Airfel.

Teşekkürler cevap için,

Salon küçük ve ilerde yatak odasına geçirmeyi düşünüyorum o yüzden pahalı bir klma tercih etmiyorum.
      |
      |

• Binbaşı
      1792 Mesaj
      24 Mayıs 2014 20:58:39
      quote:

Orijinalden alıntı: hbasaran82

Merhabalar,
      Teşekkürler..

Aynı durumdayız
      Bu sorunun cevabını bende merak ediyorum

Arçelik mirror serisi ivertor 13500btu arkadaş 1800tl ye satıyor ne dersiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |
      EceL geldiğinde (1) gün öleceksin ! İşte, o an herşey (0) dan başlayacak

• Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      5 Not
      24 Mayıs 2014 22:00:16
      Yerli çakma klima alacaklar hiç sormadan alsınlar.
      Burada hiçbir usta çakma ürün önermez.

|
      |
      24 Mayıs 2014 22:27:38

idrak yollarında problem var galiba biraz daha dikkatli okursanız hepsi soğutur dedim, zaman belirtmedim bir.
      verdiğiniz örneklerle konuyu çarpıtıyorsunuz iki.
      kul hakıyla ne alakası var ben sadece bildiğim kullandığım markalardan en iyisini tavsiye ettim.üç.
      işimiz gereği birçok klima markasıyla tanıştık bilmediğimi nereden çıkardın.dört.
      |
      |
      The Kite Runner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      24 Mayıs 2014 22:50:08
      quote:

Orijinalden alıntı: gurbuzii79

Havanın kalitesini nasıl ölçtünüz acaba,bizde öğrenelim..

Birde 19 db diyenlerin hepsinin salladığı ortaya çıktı artık..50 db iyi rakam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tiltoldum -- 24 Mayıs 2014; 22:55:14 >

• Çavuş
      41 Mesaj
      25 Mayıs 2014 01:02:02

havanın kalitesini temizliğinden, içeride kokunun olmayışından, anlarım. burnum iyidir.
      mersinde yazları nasıldır bilirmisiniz. 5 gün klimayı kapatmadığım oldu gece gündüz. mutfak ve oda bitişik amerikan. yinede koku olmuyor.
      diğer yatak odada ise arçelik var. berbat bir koku oluşuyor nemden dolayı. ikiside inverter oysa 450 tl ucuz diye arçelik almıştım zamanında 2.klimayı pişman oldum birdaha ucuz klima tövbe.
      |
      |
      tiltoldum kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      25 Mayıs 2014 01:13:53

Dünyanın en kaliteli ve en kalitesiz kliması arasında bile senin söylediğin kadar fark yok. ikiside 12.bin btu olan klima arasında 9 kat soğutma farkı olurmu. biri 5 dakika diğeri 45 dakikada soğutur diyorsun Resmen saçmalık.
      |
      |
      The Kite Runner kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör
      25 Mayıs 2014 12:50:34
      quote:

Orijinalden alıntı: bps

Dünyanın en kaliteli ve en kalitesiz kliması arasında bile senin söylediğin kadar fark yok. ikiside 12.bin btu olan klima arasında 9 kat soğutma farkı olurmu. biri 5 dakika diğeri 45 dakikada soğutur diyorsun Resmen saçmalık.

Dış hava sıcaklığı 35 i buldumu 99 kat bile fark olur.Biri soğutup kendini kısar yada durur.Dandik olan ise ver Allahım ver çalışır ama işe yaramaz..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Reklamlar
sohbet
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
son dakika
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHSQLZ
0,796
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.