Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1051. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.071
Cevap
696
Favori
4.415.087
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
80 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Nisan ayı kapıda tanıtım yapmak lazım cihazları tanıyalım. Eskilere takılmayalım.

Ne varsa yeni versiyonlarda var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seckinty

bir ihtimal beko alma durumum var beko inverter klimaya ne dersiniz? fiyatı uygun olmak kaydıyla

ya hocam beko ya kadar klima mı kalmadı :)

mitsubishi

toshiba

panasonic

daikin

alarko

içlerinden bütçenize uyanı almanızı tavsiye ederim ama bu markaların içinde çok beğenilmeyen seriler de var almadan önce araştırırsanız lehinize olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: iklimsaci

selamlar

Z2 S cihazlar 2006-2007-2008 yıllarında satıldı bitti. onun üzerine iki versiyon daha çıktı.
    Eurovente cihaz ilk defa bu forum duyuyorum.
    Bizde inverterli olarak ayrım yapılmıyor sadece DXK 24 Z4S modelinde Hyber inverter iç ünitesinin üzerinde yazdılar ve kasa görünümü değişik geldi.
    anladığım kadarıyla ucuz inverter tabir ettiğiniz Mitsubishi klimalar DXK 9-12-18 Kasa klimalar.

Bu yıl SRK ZJ ZJX Serisi cihazlar geliyor DXK Serisi cihaz gelmeyecek.

ya çok sağolasın gerçekten bu konu da bu güne kadar yeterli bir cevap alamamıştım bunun için teşekkürler

ama artık zaten gelmeyecek dediğinize göre bu bilgi pek işime yaramayacak :)

SRK serisi olarak gelecekse o zaman artık airfel tamamen mitsubishi defterini kapatmış olacak

peki airfelin sattığı cihazlara kim destek verecek ?

birde belki işinize yarar diye MHI cihazların eurovent sayfasının linkini aşağıya koyuyorum

http://www.eurovent-certification.com/tr/Sertifikal__urunler/Markaya_gore_eri_im.php?lg=tr&rub=04&srub=03&select_prog=AC&select_partic=74&select_marque=MITSUBISHI+HEAVY+INDUSTRIES&select_class=AC1+%2F+A+%2F+S+%2F+R
  • Arkadaslar 30m2 lik salon ve 20m2 lik yatak odasına klima taktırmayı dusunuyorum. Sadece sogutma amacli kullanicam. Basimi agritmicak, kaliteli, verimli hangi urunleri tavsiye edersiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

selamlar

Z2 S cihazlar 2006-2007-2008 yıllarında satıldı bitti. onun üzerine iki versiyon daha çıktı.
    Eurovente cihaz ilk defa bu forum duyuyorum.
    Bizde inverterli olarak ayrım yapılmıyor sadece DXK 24 Z4S modelinde Hyber inverter iç ünitesinin üzerinde yazdılar ve kasa görünümü değişik geldi.
    anladığım kadarıyla ucuz inverter tabir ettiğiniz Mitsubishi klimalar DXK 9-12-18 Kasa klimalar.

Bu yıl SRK ZJ ZJX Serisi cihazlar geliyor DXK Serisi cihaz gelmeyecek.

ya çok sağolasın gerçekten bu konu da bu güne kadar yeterli bir cevap alamamıştım bunun için teşekkürler

ama artık zaten gelmeyecek dediğinize göre bu bilgi pek işime yaramayacak :)

SRK serisi olarak gelecekse o zaman artık airfel tamamen mitsubishi defterini kapatmış olacak

peki airfelin sattığı cihazlara kim destek verecek ?

birde belki işinize yarar diye MHI cihazların eurovent sayfasının linkini aşağıya koyuyorum

http://www.eurovent-certification.com/tr/Sertifikal__urunler/Markaya_gore_eri_im.php?lg=tr&rub=04&srub=03&select_prog=AC&select_partic=74&select_marque=MITSUBISHI+HEAVY+INDUSTRIES&select_class=AC1+%2F+A+%2F+S+%2F+R

Airfel Mitsubishiler spotta alan arkadaşlar kendileri garanti veriyorlar garantisiz Srk35 inverterli 1500 TL ye veriyorlar. kargo dahil.

Tabi önceden alıpta taktıranların Airfel servisleri garanti konularına yardımcı oluyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blue6205

Arkadaslar 30m2 lik salon ve 20m2 lik yatak odasına klima taktırmayı dusunuyorum. Sadece sogutma amacli kullanicam. Basimi agritmicak, kaliteli, verimli hangi urunleri tavsiye edersiniz.

Selamlar

Salon için 18.000Btu Mitsubishi SRK56HE-S1 Standart tipi klima 2530TL Civarında
    yatak odası için 9.000BTU Mitsubishi Klima SRK28 HG S Standart tipi klima 1582 TL
    Civarında satılmaktadır. iklimsa garantisi altındadır. 3yıl garantili ve servis gelir ücretsiz montajını yapar.
  • kemal 1414

Karne gayet güzel. Yeni gelecek seriler baya verimli duruyor. Bu tablo verilerine göre tasarruf kaçınılmaz olacak...
  • quote:

Orijinalden alıntı: kemal1414

quote:

Orijinalden alıntı: seckinty

bir ihtimal beko alma durumum var beko inverter klimaya ne dersiniz? fiyatı uygun olmak kaydıyla

ya hocam beko ya kadar klima mı kalmadı :)

mitsubishi

toshiba

panasonic

daikin

alarko

içlerinden bütçenize uyanı almanızı tavsiye ederim ama bu markaların içinde çok beğenilmeyen seriler de var almadan önce araştırırsanız lehinize olur

durum maddiyatsa taksit erteleme yaptır. bu yazı serinde kaliteyle geçir.
  • aırfel olmasa iklimsa daha eski modellerle devam edecekti yoluna Alah razı olsun aırfelde de hyper ınverter gibi modellerle tanıştık.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi beldesten -- 28 Mart 2013; 20:41:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: beldesten

aırfel olmasa iklimsa daha eski modellerle devam edecekti yoluna Alah razı olsun aırfelde de hyper ınverter gibi modellerle tanıştık.

Aynen katılıyorum

Airfel DXK'nın aynısı olan ZJP-S'leri de %20 civarı daha da ucuza satıyordu.
  • quote:

aırfel olmasa iklimsa daha eski modellerle devam edecekti yoluna Alah razı olsun aırfelde de hyper ınverter gibi modellerle tanıştık.

evet doğru söylüyorsun bu yıl gelecek hyper inverter ama fiyatları yüksek olacak.
    türk milleti istediğin kadar güzel cihaz getir gene nerde kalitesiz ucuz cihaz onlardan bahsederler. alırlar.
  • reklam kokan hareketler bunlar

biz bilmiyomuyuz zarfı atarız alan alır :)

neyse en azından biz okuyucular eğriyi doğruyu ayırt edecek yaştayız yahu ..

iklimsacı arkadar doğal olarak en iyi tanıdığını sandığı ürünleri methetmesi doğaldır ..

ben isterdimki panasonic arçelik vestel dd airfel ve daha bir çok markanın temsilcileri çıksın burda reklan kokan hareketini yapsın nasılsa burada okuyucu en doğrusunu bulacaktır emin ol kocausta
  • quote:

quote:

evet doğru söylüyorsun bu yıl gelecek hyper inverter ama fiyatları yüksek olacak.
    türk milleti istediğin kadar güzel cihaz getir gene nerde kalitesiz ucuz cihaz onlardan bahsederler. alırlar.

Kardeşim o Türk milletinden ekmek yiyorsun.

Siz firma olarak iyisini getirin biz alacaklar alır, herkesi bir kefeye koyma sen dükkanda böyle esnafsan o dükkana müşteri en fazla 5 dakika dayanır.
  • Bu sene iki farklı ürün daha çıkıyor.

Daıkın zahara ve midea Buses klimaları bakalım nedir ne değildir göreceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mat35

Bu sene iki farklı ürün daha çıkıyor.

Daıkın zahara ve midea Buses klimaları bakalım nedir ne değildir göreceğiz.

Bu cihazlar nedir hangi ortama uygundur? Diş hava sicakligina dayanma sicakligi nedir? Klimalari karsilastiralim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Buses zaten midea,

diğeri ise google araştırınca çıkıyor daıkın zahara modeli, klimacı olmadığım için bu kadar bilgim var, isteyen internet üzerinden ve bayilerde görüp araştırabilir.
  • Arkadaşlar merhabalar
    25 m2 olan salonumu özellikle soğutmak için uygun fiyatlı klima önerisinde bulunabilirmisiniz.

Nem alma özelliği olan sesiz çalışabilen bir klima olursa memnun kalırım.

Ben baymak buldum ama sizler ne dersiniz.

Herkese şimdiden cok teşekkür ederim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: la-bombonera

Arkadaşlar merhabalar
    25 m2 olan salonumu özellikle soğutmak için uygun fiyatlı klima önerisinde bulunabilirmisiniz.

Nem alma özelliği olan sesiz çalışabilen bir klima olursa memnun kalırım.

Ben baymak buldum ama sizler ne dersiniz.

Herkese şimdiden cok teşekkür ederim.

ya kardeşim buradakiler bıktı aynı soruları sormanızdan, iki sayfa geriye okusan asla bu markayı alma dedikerlni göreceksiniz ama nerdeeeeeee
    armut piş agzıma düş

al süper klima

• quote:

al süper klima

jajajaaa

yorum güzel

al süper klima derken arkadaş şaka yapıyor...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tekirdağlı-klimacı

quote:

al süper klima

jajajaaa

yorum güzel

al süper klima derken arkadaş şaka yapıyor...

hocam adamı kanser ederler aynı soruları sor sor, yav insan bir foruma bakar, iki sayfa okur yok illa kolaya alışmışız toplum olarak atla devede almayacaklar, alsınlar görsünler.

ne kadar dersen de gene gidip, vestel, dd, arçelik, baymak alacaklar kaderi bu bizim insanın

ne dersen de anlamıyorlar, illa ucuz olacak iyi olacak

• 
Sayfa: önceki 10491050105110521053
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.