Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (2525. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: D-Rock! Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 21 Misafir (1 Mobil) - 20 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
57.227
Cevap
701
Favori
4.430.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
47. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

evet öyle , servisten iste...bu servislerin teknikle hiçbir alakaları yok.Tüm markalar için geçerli....

• speedyrazors kullanıcısına yanıt

hayırlı olsun, güle güle kullanın, bende bunun 12.000 lik olanını aldım, yalnız wifi kullanmak istersen alt yapısı hazır, ayrı modül alman gerekekecek. Ben yetkili servisine getirdim 500 tl ye...bilginiz olsun.

cihaz çok sessiz, dış üniteden ses duymuyorsunuz.Beni takip et özelliği ve tasarruf modu çok işe yarıyor....

Koskoca yaz sıçaklarını vestel floara kliması yüzünden terleyerek geçirdim.iade ve para geri ödeme ağustos sonunu bulmuştu.Sonunda tüm cihazlarımında bosch olması nedeniyle klimayı boschta karar kıldım....

• 5 yıllık Arçelik 12330 kullanıcısıyım. Kahramanmaraş gibi çok da soğuk olmayan bir şehirde yaşamama rağmen daha bugünlerde klima sık sık defrosta giriyor. Servis çağırayım düzelir falan diyordum biraz araştırayım derken klimanın dış ünite ısıtma çalışma sıcaklığının 10° olduğunu öğrendim, yıkıldım adeta. Şu saatte dışarısı 15° zaten, geceleri neredeyse 10°'nin altına düşüyor. Yani makinenin yapabilecek bir şeyi yokmuş. Alacağı klimayı ısıtma amacıyla kullanacak arkadaşlar çok dikkatli olsun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • zero fear kullanıcısına yanıt

Keşke almadan önce teknik özelliklerine bir baksaydınız. 10 derece de neymiş ki. -15 derceden aşağı klima mı kaldı. Neyse çok geçmiş olsun.

İnternet sitesinde öyle yazıyor ama bir yazım yanlışı olabilir, belki de -10 derecedir. Bence müşteri hizmetlerini arayıp sorun.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Kaira diye bir marka var daikinin duyan bilen var mi sizce nasildir ? Model kodu dtxr35e

• Samsung windfree premium plus AR12TXCABWK/SK kullanan varmi dış ünite çok sesli daha doğrusu titreşim gacir gucur sesi var kasaya dokununca ses kesiyor değişiyor traktör gibi çalışıyor . Servis vidalar gevsekmis dedi sıktı ama sorun devam ediyor kapağı söküp birleşme yerlerine bant yapistiririz dedi böyle makine ilk defa denk geldi

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

yeni aldıysanız, iade ediniz, aynı sorunu vestel flora klima ile yaşamıştım...iade ettim, gerçi biraz zaman almıştı.

• yimust kullanıcısına yanıt

Merhaba bendeki durum biraz farklı. Garantisi bitmiş klimami servis temizlerken bozdu tamir edemediler parça bulamadular vs tüketici hakem heyeti kararını ile değişim oldu . Aynı model olmadığı için yeni modellerden seçenek sundular en ust modelde bu idi . Yeni takıldı ama sorun var zaten degisim yada sorunu çozemezlerse tekrar hakem heyetine gideceğim büyük ihtimal o zaman para iadesi isterim . Klimanın dış ünite kasası a dokununca ses değişiyor artıyor azalıyor vs gercekten aşırı sesli komşuları geçtim diğer tüm odalardan sesi duyuluyor klimanın 😔 video ekleyebilsem eklerdim

• TurkeyStar kullanıcısına yanıt

Dış ünitede titreşim oluyor, galiba saç aksamından biri bu titreşimden etkileniyor...Dış ünitenin konsula oturmuş olduğu titreşim takozlarındanda kaynaklanabilir.Bu takozlardaki lastikler titreşimi emmek içindir.

• yimust kullanıcısına yanıt

Lastikler yeni sağlam . Fakat klimanın kasa metali çok ince saç gibi klima çalışınca saç birbirine sürtüyor ve ses yapıyor sinir oldum servis yine gelecek adamla konuşuyorum diyor belki bu modelde böyledir nasıl böyledir böyle ise sorun yok anlaminami geliyor demek istiyor nasıl servis anlamadım illahlah ettirdi Samsung servisi

• son kararım S kullanıcısına yanıt

Bilimsel olarak piyasada bulunan en iyi klima bu. Ben de 3 adet shira plus kullanıcısıyım ve onlardan çok memnunum. Bu ürün biraz daha makul bir fiyata olsa yani alınacak en en iyisi. Hele hava alıp verme özelliği ki bunu tecrübe eden sizsiniz. Mükemmel bir özellik olsa gerek.

Güle güle kullanın..

• servis haklı gibi, firmaların bazı modelleri sorunlu olabiliyor, ben yaşadım, vestelin en berbat modeli flora serisi, bu seriyi almadan önce hiç araştırma yapmadım, çünki elimde 2. klimam vestel nature plus 8 yıllık klima on-of, canavar gibi çalışıyor, 2.klimaya ihtiyaç duyulunca bendeki modele aldandım, gittim flora modeline bulaştım, internette dünya kadar şikayet var bu modelde,....vestelin diğer serilerinde böyle pek fazla şikayet yok...

Onun için dedim, servis haklı olabilir...bazı modeller sıkıntılı üretim bantından iniyor...

• foxryum kullanıcısına yanıt

Teşekkürler hocam, benim de ilk önceliğim shira plustı ama dışarıdan nem verme ve taze hava beslemesi özellikleriyle ururu sarara almaya karar verdim. Kış boyunca 24 saat açık kalacak, ilerleyen dönemde tecrübelerimi paylaşacağım.

• arkadaşlar merhaba iç ünite 2 dış ünite 1 klima almak üzereyim kullanan arkadaşlar varmı düşünceleriniz nelerdir

salona 16btu mutfak 13btu olacak şekilde baglanacak

düşüncelerinizi merak ediyorum

bu şekilde bağlatmak mantıklımıdır

teşekkürler

• sa

1800 lik bir klima arayışındayım gözümü takılan cihaz bu cihaz hakkında bilgi sahibi arkdaş var mı?

Yada bu makineyi alacağına şunu al dediğiniz bir cihaz var mı ? fiyat aralığı 5.5 -6.5 arası

ses olmazı uyku modu olması önemli

https://www.hepsiburada.com/airfel-ltxn50u-18000-btu-duvar-tipi-%C4%B1nverter-klima-p-HBV000004OXDV

• satanpist S kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Aldim ve yaklasik 2 hafta kullandiktan sonra kaldirip bir kenara koydum. Sizin dusunceniz gibi ucuz olsun diye almistim fakat ucuz etin yahnisi olayina dondu.

Bunun yerine gree fairy 18.000 aldim, inanilmaz derecede memnunum. Eger isitma modunda kullanacaksaniz airfeli asla tavsiye etmiyorum. Ayrica sesli bir cihaz.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • ozkan1979 kullanıcısına yanıt
    2 Dış ünite koyucak yeriniz yoksa mecburiyet varsa alın ancak böyle bir mecburiyet yoksa kesinlikle 1 dış ünite 2 iç ünite yani multi sistemlere bulaşmayın. Artısı neredeyse yok eksisi onlarca sayılabilir.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Arçelik 12660 klima aldık. Amacımız sadece soğutmak. Yarın servis geliyor kesinlikle şunları yaptır dediğiniz şeyler var mı

Hocam 10 derece çok yüksek bence bi servise falan sorun

• 
Sayfa: önceki 25232524252525262527
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.