Şimdi Ara

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU] (1234. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Laztronot , Laztronot Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 13 Misafir - 14 Masaüstü1 Mobil
5 sn
57.221
Cevap
701
Favori
4.430.460
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
82 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: mbirol

quote:

Orijinalden alıntı: kocausta*

Neymiş ki mevzu?

Usta yapma gozunu seveyim. Vatandas,hemde forum uyesi yorum yapiyor,,gercek kullanici,,siksyet edilip okadar yszi olan konu kspattiriliyor. Bumudur buyukluk.

Onu atlamışım usta.
    Kısayolunu versene.
  • quote:

quote:

Neymiş ki mevzu?

Usta yapma gozunu seveyim. Vatandas,hemde forum uyesi yorum yapiyor,,gercek kullanici,,siksyet edilip okadar yszi olan konu kspattiriliyor. Bumudur buyukluk.

Alarko Carrier X-POWER GOLD 53 NQV 035M ses sorunu ile ilgili açtığım konu açtıktan sonra onaya düşmüştü. Dün açtılar konuyu. Bugün tekrar onaya almışlar..

http://forum.donanimhaber.com/m_80763567/tm.htm

Artık sansür var demek ki Alarko Carrier için..

• quote:

Orijinalden alıntı: samsungr522tr

quote:

quote:

Neymiş ki mevzu?

Alarko Carrier X-POWER GOLD 53 NQV 035M ses sorunu ile ilgili açtığım konu açtıktan sonra onaya düşmüştü. Dün açtılar konuyu. Bugün tekrar onaya almışlar..

Birisine batıyor o yüzden şikayet ediyorlar sonra adminler sorun olmadığını görüp açıyorlar sinir oluyorum alarko carrier konularını şikayet edenlere

• quote:

Orijinalden alıntı: metin-22

quote:

quote:

quote:

Neymiş ki mevzu?

Birisine batıyor o yüzden şikayet ediyorlar sonra adminler sorun olmadığını görüp açıyorlar sinir oluyorum alarko carrier konularını şikayet edenlere

Şimdi tekrar konuyu açmışlar. Bakalım birisi şikayet edene kadar açık kalacak demek ki yine..

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neymiş ki mevzu?

Şimdi tekrar konuyu açmışlar. Bakalım birisi şikayet edene kadar açık kalacak demek ki yine..

Sansürcülük dönüp kendilerini vurur sonunda.

Forumdaki Toshiba'cılara o ses sorunu olan aletleri sorduyduk, hiç cevap veren olmadı şimdiye kadar.

Birkaç "münferit" olaydır diyorduk ama bakalım ne çıkacak sonuç.

*Bu arada, alınan mal sorunlu-ayıplı olduğunda, servislerden de yeterli ilgi görülmüyorsa doğrudan ana firma ile temasa geçilip "iade" istenmeli.

• quote:

quote:

quote:

Neymiş ki mevzu?

Onu atlamışım usta.
    Kısayolunu versene.

quote:

Orijinalden alıntı: 9köy

arkadaşlar

Klima Tavsiyeleri [ANA KONU]

bu konuyu kim şikayet etti böyle sama şeymi olur ya. düpedüz psikopatlığına şikate edilmiş gözüküyor.

daha 2gün önce vardı konu sonunda bir yazı okumuştum yorum yapayım şimdi baktım bugün yok konu.

Buyur usta koca konu uçmuş.bul da okuyalım ne yazlmış

• Benim konuya kocausta yorum yazdı ardından yine onaya aldılar
  • quote:

Benim konuya kocausta yorum yazdı ardından yine onaya aldılar

Birisi sizin klimayı çekemiyor belli ki yarım saate bir onaya alınıyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • keser döner sap döner gün gelir hesap döner

Benden daha yorum gelmez bu konuya,bunların sağı solu belli olmaz.Zaten bana da gi...p, ç...kan yok...
  • quote:

CA yap sende markayı,anlayan anlar zaten.
  • quote:

quote:

CA yap sende markayı,anlayan anlar zaten.

Değiştirdim bakalım.. Hayır bir şey değil, onaya alıyorsun kaç kere aç kapat yapıyorsun nedenini yazın bari. Eğer forumda klima sorunlarını yazsmayacaksak baştan söylesinler hiç uğraşmayalım.
  • quote:

Kısayoldan bakıp yorum yazdıydım, ama "klimalar" anasayfasından gene görünmüyor.
  • quote:

quote:

arkadaşlar

bu konuyu kim şikayet etti böyle sama şeymi olur ya. düpedüz psikopatlığına şikate edilmiş gözüküyor.

daha 2gün önce vardı konu sonunda bir yazı okumuştum yorum yapayım şimdi baktım bugün yok konu.

Anlasilan mali duzeltmek yerine,hizmet vermek yerine sansur uygulayip,baski kurup,hatta gozdagi verip ,bilincsiz toplum olustirma pesindeler.

Bence bu urunde sikintisi olanlar buralarda da yazmalilar.

Bu konuda @daikin Turkiye nicli uyeyi ayakta alkislamak gerekiyor,okadar elestirilere ragmen objektif bir bicimde burada yer aliyor.

len beni ne ekliyosun her konuya kafayımı yedin. bana göre bu konuyu etse etse kocausta şikayet etmiştir:)

alarko buraya giripte konu felan şikayet etmez. benim kızdığım kim şiakyet ettiyse ayıp etmiş yıllanmış bir konu ya. kafası karıncalanan yeni konu açtığı gibi kafası karıncalananda konumu şikayet edicek. her kimse gerçekten ayıp etmiş bu konuyu şiakyetetmekle. aslında yönetim şikayet edeni buraya basması lazımki kim bu beyni dönük görelim.

• 9köy kullanıcısına yanıt
    Ülen köylü şimdi de benle mi uğraşıyon?
    Kırarım biyerlerini

Şikayet edeceğim zaman önce o mesaj sahibini (bazen birkaç defa) uyarıp açıkça da "şikayet edicem" derim.
    Kaç senedir belleyemedin mi benim huyumu
  • kesinlikle bosch 5 yıldır kullanıyoruz sorun çıkmadı
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: karamaçalar

Selamlar benim faturamda normalde 90 geliyordu klima hiç kapatmadan 145 geldi.

süper hiç bir şey gelmemiş zaten şunu bilmek lazım klimanın nimetinden yazın yararlanıcam diyen bir insan yazın en az 70-80 tl gözden çıkartmalı bazı arkadaşar aman gontör yandı dergibi cem yılmazın eski reklamını hatırlatır derecede inceliyorlar. ama bu iş böyle değil kalite ürün kalite fatura:)

Selam arkadaşlar 4 gün evde yoktum mesajlara yeni bakabildim evet 145 geldi üstelik benim evdeki beyaz eşyaların hiç biri A sınıfı değil, üstüne birde gazetelerden okumuşsunuzdur faturalar genelde yüksek gelmiş özeleştirmeden dolayı,bütün arkadaşlara saygılar.

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Neymiş ki mevzu?

Sansürcülük dönüp kendilerini vurur sonunda.

Forumdaki Toshiba'cılara o ses sorunu olan aletleri sorduyduk, hiç cevap veren olmadı şimdiye kadar.

Birkaç "münferit" olaydır diyorduk ama bakalım ne çıkacak sonuç.

*Bu arada, alınan mal sorunlu-ayıplı olduğunda, servislerden de yeterli ilgi görülmüyorsa doğrudan ana firma ile temasa geçilip "iade" istenmeli.

koca usta 16 skvr - 16skvp2 yi konuşmuştuk... Şahsi yorumumu yapmıştım... alarko carrier 35m den 140 adet sattım bu sene şikayet eden de olmamıştır.. mbirol sataşacak yer arıyor o ayrı..

ama ses sorunu diyorsa bir kullanıcı 4440128 den ve direkt servisten yardım istemeli, bir çok direkt klima değişimine gidildiği örnekleri ben duydum..

saygılar...

• bu arada gidecem pvg den zibro bayiliği alacam mbirol kavga edecek konu bulamıyacak...
  • Çanakkale Küçükkuyu'da (Edremit Körfezi) oturuyorum ve ısınma için salona klima almak istiyorum. Ev 3 katlı binanın orta katı, yalıtım yok (fakat salonun tek cephesi yapılacak sanırım). Salon 23-25 m2 civarı, 2,5 m tavan yüksekliği, güney cephe önü açık (denize doğru) ve salon kapısı açık kalacak salona bağlı ufak bir koridor (3m2 kadar) ve mutfağı'da (5m2 kadar) az da olsa ısıtmak istiyorum. Bölgede kışın kar yağışı yada aşırı soğuk olmuyor, bu koşullarda iyi ve sessis bir inverter klima arıyorum bütçe 2000-3000 TL aralığında olabilir. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tepeb

Çanakkale Küçükkuyu'da (Edremit Körfezi) oturuyorum ve ısınma için salona klima almak istiyorum. Ev 3 katlı binanın orta katı, yalıtım yok (fakat salonun tek cephesi yapılacak sanırım). Salon 23-25 m2 civarı, 2,5 m tavan yüksekliği, güney cephe önü açık (denize doğru) ve salon kapısı açık kalacak salona bağlı ufak bir koridor (3m2 kadar) ve mutfağı'da (5m2 kadar) az da olsa ısıtmak istiyorum. Bölgede kışın kar yağışı yada aşırı soğuk olmuyor, bu koşullarda iyi ve sessis bir inverter klima arıyorum bütçe 2000-3000 TL aralığında olabilir. Tavsiyeleriniz için şimdiden teşekkürler.

Hocam toshiba, Alarko Carrier düşünmede ne düşünürsen düşün. Sana da Edremit'teki servis gelecektir çünkü başka yetkili servis yok burada.. Ve bu servis 5 para etmez.. Keşke beni de böyle uyaran biri olsaydı önceden.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi samsungr522tr -- 9 Eylül 2013; 14:23:52 >

• 
Sayfa: önceki 12321233123412351236
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.