Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.979
Cevap
146
Favori
203.545
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ugur3435

https://www.trendyol.com/baymak/elegant-prime-12-a-12000btu-r32-inverter-klima-p-6856299?boutiqueId=514396&merchantId=106803

3237 lira fiyatı iyi gibi geldi bana. Bunların elektrik tüketimleri nasıldır? 1,1kw/h yazıyor. faturaya etkisi ortalama ne kadar olur günde 5-6 saat düşük modden çalıştırınca
    3237 tl

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• Arkadaşlar gerçekten kaliteli soğutması olan klima markası varmı? Urfanın sıcağını bastıracak bir klima 😄

• lawyerdem kullanıcısına yanıt
    aynen hocam. yanlış yazmışım düzelttim fiyatı
  • Ev terasta,ısı yalıtımı var salona koysak birkaç odaya daha etkisi olur diye 24k'lık düşünüyoruz ama bir önerisi olan var mı?Airfel gözüme çarptı bir de r32 r404a falan gazları varmış aralarında çok fark olur mu?
  • quote:

Orijinalden alıntı: rocky_balbao

lg 8500 btu klimadan bende aldımda iptal ettim sonradan geri gönderdim
    https://www.gittigidiyor.com/isitma-sogutma-sistemi/klima-ve-aksesuarlari/klima/viessmann-vitoclima-200-she-12_spp_19349?id=558770492

sonra buna denk geldim bundan aldım bakalım nasıl çıkacak gree üretim r32 gazlı
    Ben lg klimayı yatak odasına taktırdım. Cok memnunum. Sessiz. Hele sleep modunda neredeyse hiç ses yok gibi.Maalesef ürün artık üretilmiyor ve satılmıyor. Diğer küçük odalara arçelik 7000 btu ekolojik aldım, onlar da fena değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Arkadaşlar merhaba, klima konusunda bayağı cahilim.Evin iç tarafına ara odaya klima koydursak dışarıyla olan bağlantısı nasıl gerçekleşecek nasıl olması gerekiyor acaba?
  • Schrödinger Kedisi kullanıcısına yanıt
    Boruları sarıp sarmalayıp, kanal içinden dışarı uzatıyorlar. Tabii ne kadar kısa o kadar iyi, ayrıca sizden borular için ekstra ücret isteyebilirler.
  • Montajı yapılmış klimayı geri almazlar ki... arızalı olsa neyse ama sesi yüksek diye iadeyi kabul edeceklerini sanmıyorum.

• Zeze1 kullanıcısına yanıt
    fluo markasına bi bakabilirsiniz. gree firmasının üretimi
  • https://www.gittigidiyor.com/isitma-sogutma-sistemi/klima-ve-aksesuarlari/klima/regal-rgl-18000-beyaz_spp_734539?id=567227398&utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=102a3c960f81f155f2f25c20708abb&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0

Regal a++ soğutma 18.000 btu kazananlar kulübüne özel 3.637tl 75tl maxipuan ve indirim kuponu ile neredeyse 3.550tl ye geldi. Sizce iyi midir?

• quote:

Orijinalden alıntı: cwhasanekinci

https://www.gittigidiyor.com/isitma-sogutma-sistemi/klima-ve-aksesuarlari/klima/regal-rgl-18000-beyaz_spp_734539?id=567227398&utm_source=epey&utm_medium=ocs&utm_campaign=21&utm_content=102a3c960f81f155f2f25c20708abb&utm_term=1774&scxid=14489-197538-2357-0

Regal a++ soğutma 18.000 btu kazananlar kulübüne özel 3.637tl 75tl maxipuan ve indirim kuponu ile neredeyse 3.550tl ye geldi. Sizce iyi midir?
    Yerli üretimlerle farklı bir zihinsel terbiye sürecine girme arzusundaysanız satın alın, para kaptırdığınızla kalırsınız...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Dün sakarya 5m migrosta bu baymak klimayi 2950ye gordum, %18 kdv indirimi yaziyordu. 12bin btu r32 gazli cihaz. Internette en ucuz 3300 lere falan gordum. Demem o ki internet alisverisi her zaman uygun olmuyor. Bilakis sezonluk pik yapan urunlerde disaridaki piyasaya gore daha pahali satiyorlar.

• İzmir migroslarda bu fiyat ne yazık yok

• CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    Valla sans demek hocam.. ben de bir gun once dd a5 siparis etmistim 3400tlye. Beni de tereddute dusurdu meret

• Açıkçası sizin mesajınız sonrası alma maksatlı yola çıktım , 5M Migrosta etiketi vardı ama indirim düşmedi
  • CnkYgT C kullanıcısına yanıt
    Hocam demekki indirim bitisine falan denk gelmissiniz.. Ben bakarken de etiket ve etiket uzerinde fiyatin indirimli hali vardı. Kacirdiginiza uzuldum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tubytube

Yerli üretimlerle farklı bir zihinsel terbiye sürecine girme arzusundaysanız satın alın, para kaptırdığınızla kalırsınız...

Alıntıları Göster
    Hocam aslında mesajiniz korkutmuştu beni ama vestel servisi kurulumu yaparken gösterdiği titizlikle rahatlattı beni. 36m² odaya 18lik klima gayet rahat yetiyor sessiz eko modunda çok rahat gün boyunca çalıştırıyoruz, memnunuz.

• quote:

Orijinalden alıntı: cwhasanekinci

Hocam aslında mesajiniz korkutmuştu beni ama vestel servisi kurulumu yaparken gösterdiği titizlikle rahatlattı beni. 36m² odaya 18lik klima gayet rahat yetiyor sessiz eko modunda çok rahat gün boyunca çalıştırıyoruz, memnunuz.

Alıntıları Göster
    Servisleri terbiye edilmiş olabilir de ürünlerin insan mühendisliğine ihtiyacı var, kaç kere yazıldı çizildi, kullanırsınız ama öne çıkaran bir farklılığı olmadığı gibi zamanla ilginizi cezbedecek olmadık dertleri ortaya çıkar...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hort! Yok mu fırsat?

• 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.