Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (77. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: AQUİFERS , AQUİFERS Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 2 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
1.988
Cevap
147
Favori
204.356
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sigma ve York da Gree fabrikasından çıkıyor sanırım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector81

Sigma ve York da Gree fabrikasından çıkıyor sanırım.

Aynen aynı fabrikadan çıktığı için kağıt üzerinde hangisi iyi ise ona yöneleceğim. İklimsa servis güvencesi daha iyi olduğu için Sigma bir adım önde açıkçası. Sigma vs LG Sirius Smart karşılaştırması gerekli aslında bana.
  • Ben sigma aldım bir haftadır kullanıyorum salonda da Daikin var Daikin e göre yorumlarsam fanı biraz daha sesli iç üniteden bahsediyorum.

Birde fanı en düşük ayarında bile kuvvetli üflüyor Daikin de gece modunda en düşük ayarda klimanın çalıştığını anlamanız çok zor

Tabi ki bir daikin değil ama inanın yatak odasında kullanıyorum ve 25-26 derecede buz gibi yapıyor

• Hocam Sigma Plus 12.000 BTU modelini bu gün nakitte 2.000 TL anlaştık Pazartesi gelip takıcaklar akşam 6 gibi eğer beklerseniz fotoları ve klima yorumlarımı yazacağım bende sizin gibi 4 marka arasında kaldım fiyatı için sigma plus modelini seçtim hayırlı günler. (İstanbul)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ryujinjakka -- 21 Temmuz 2017; 22:8:15 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ryujinjakka

Hocam Sigma Plus 12.000 BTU modelini bu gün nakitte 2.000 TL anlaştık Pazartesi gelip takıcaklar akşam 6 gibi eğer beklerseniz fotoları ve klima yorumlarımı yazacağım bende sizin gibi 4 marka arasında kaldım fiyatı için sigma plus modelini seçtim hayırlı günler. (İstanbul)

http://urun.n11.com/klima/iklimsa-sigma-sgm12invdmr-12000btu-inverter-klima-a-P145177965?icid=990007_prudsys_productdetail_crosssell
    Burda 1965 maximumda da75 tl indirim var
    bu urun degilmi

• crazydentist kullanıcısına yanıt
    hocam bu attığınız comfort modeli benim alıcağım plus modeli
    http://www.hepsiburada.com/sigma-sgm12invdme-duvar-tipi-inverter-klima-pm-evartassgm12invdme tabi burda fiyatlar şişik 2350 liraya falan bulunuo diğer sitelerde
  • him arada cok fark varmi siz iyi fiyata almissiniz o zaman
  • Mitsubishi elektrik 12 btu 3720₺ Daikin n serisi 2735 ₺ ikisi de 9 taksit tavsiye görüşlerinizi bekliyorum

2. El 1 yıllık 18 btu 2500₺ (Satıldı kaçırdım)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fitarih -- 29 Temmuz 2017; 11:45:21 >
  • a101 sıgma lima konusu var ama kaldırılmış içerik nedir acaba
  • Beyler bugün mitsubishi electric msz dm25va 9000btu bayiden 2800tl ye aldık. İnternet te araştırdım fakat model fiyat bilgisi bulamadım. Ne dersiniz bilgisi olan varmı?

• remon R kullanıcısına yanıt
    Hocam me'nin internette satışı yok denecek seviyededir.

• Şöyle 1100 tl ye filan 9000 lik klima bulsam bende patlatıcam bi tane ama bulamıyorum hiç

• Bir konum var ama çok ilgi görmedi size danışayım. TASİŞ mağazasından kutusunda açılmamış klima buldum. Beko'nun 2010 senesinde ürettiği 7000 btu'luk klimalar. İçinden tüm boruları ve elektrik kabloları çıktı. Beko servisi 200 lira kurulum + 50 lira dış ünite bacağı + 40 lira elektrikçi dedi. Baymak servisi 150 lira kurulum + 50 lira bacak dedi.

Açıkçası çok geldi. 600 lira verdiğim klimaya bu kadar kurulum fazla. Bu klimayı kendim kurabilir miyim yoksa illaha 150 lira verecek miyiz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hiç fırsat yok mudur ya yanıyoruz evde bi klima fırsatı bulsam direk atlıyacağım

• Quad HD kullanıcısına yanıt
    Vestel üretimi, Vestel garantili 12,000 Btu Vestfrost klima 1,499.-TL. World Card'a da 100 TL puan, 1,399.- Liraya geliyor:http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/vestfrost-vf-12000-btu-inverter-klima-293562820

GG'un sık sık yaptığı %4 indirimi de takip edip, 1,339.- Liraya mal etmek mümkün.

• quote:

Orijinalden alıntı: naviga70

Vestel üretimi, Vestel garantili 12,000 Btu Vestfrost klima 1,499.-TL. World Card'a da 100 TL puan, 1,399.- Liraya geliyor:http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/vestfrost-vf-12000-btu-inverter-klima-293562820

GG'un sık sık yaptığı %4 indirimi de takip edip, 1,339.- Liraya mal etmek mümkün.

Bence fiyat süper düşünen kaçırmasın ben BİM den Regal aldım (1500 TL)çok memnunum almsaydım kesinlikle bunu alırdım

• quote:

Orijinalden alıntı: naviga70

Az önce Vestel müşteri hizmetlerini arayıp bu ürünü söyledim. Kurulumu ücretsiz mi diye. Konuştuğum kişi detaylı incelemeden sonra satış yapan kişi yetkili Vestel mağazası degil. Bu nedenle kurulumunuz ücretli yapılır dedi.

• Wally Gator kullanıcısına yanıt
    onlar öyle derler geçerler her konu da bilgileri yok maalsef.servis faturaya bakar hatta çoğu zaman sormuyorlar bile.satıcı ile temasa geçin fiyat iyi.

• robotica R kullanıcısına yanıt
    Klima ustalık isteyen bir iş, daha önce klima kurduysanız ya da klima kuran birilerinin yanında staj gördüyseniz kurabilirsiniz ama önceden bir bilginiz yoksa youtube videosuyla yapılabilecek bir şey değil.Üstelik her markanın-modelin ayrı bir ayarı kurulum pratiği vardır. yanlış kurulmuş bir klima, doğru kurulmuş bir klimadan yarı yarıya az performans gösterebilir.İlla kendi servisine kurdurun çok para verin demiyorum ama kurduracaksanız bir klima servisine kurdurun en azından. Beko klimalar LG tarafından üretiliyor, bence birde LG servisine sorun fiyat.
  • Quad HD kullanıcısına yanıt
    Carrefour-Bim-A101 kataloglarını takip edin hocam. 1100 TL olmasa da Vestel yan ürünlerini zaman zaman 1500 TL civarına alabilirsiniz. 1100 TL'ye klima kalmadı artık hiçbir markada.
  • 
Sayfa: önceki 7576777879
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.