Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: neonxxl1001 Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 6 Misafir - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.006
Cevap
148
Favori
205.855
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    aynı durumda olan bir kişide benim.Tamam soğutuyor ama dediğiniz gibi 21 22 derecelere geldiğini ben görmedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: meeb

aynı durumda olan bir kişide benim.Tamam soğutuyor ama dediğiniz gibi 21 22 derecelere geldiğini ben görmedim.

Hiç aralıksız 4-5 saat denediniz mi?
    Ben 1-2 saat kullandım yeni geldiği için..auto modda kullandım
    Odayı 27,5 dereceden 24 dereceye indirdi. ayarlamam 21 derece idi
    Aleti çok üzmiyeyim dedim 23 dereceye ayarladım ancak işim çıktı bende dışarı çıkmak durumunda kaldım.
    25*30 metrekare odamızda 2 büyük cam var. Camlar zeminden tavana kadar fransız. 2 metre genişlik ve yüksekliktedir

Sanırım 18000 almalıydım hata ettik.
  • Halkçı2013 H kullanıcısına yanıt
    benimde aynı 25 m2 güney cephe üstü teras , yan üst ön taraf tüm gün güneş alıyor.4 m2 fransız 2 m2 balkon camı .

üstatlar boşuna demiyor özel şartlara göre hesap lazım diye. Soğutuyor mu soğutuyor :)
  • 7 yıl garantili,
    Voltaj dalgalanmalarından etkilenmeyecek,
    Isıtmada daha çok kullanılacak,
    12.000 lik,
    orta halli bir klima ne önerirsiniz?
  • 18000 btu 'luk bir klima önerebilir misiniz arkadaşlar?

• Geçen senenin favorilerinden daikin garantili, midea üretimi kumtel daylux ürününden bahseden yok herhalde. Hem yaz, hem kış kullandım gayet memnunum. Yalıtım yok, odanın 5'de 1'i pencereden oluşuyor. Cephesi kuzeybatı, yazın hayvan gibi güneş alıyor (öğleden sonra), kışın 7-8 derece genelde.

12000 BTU'yu yaklaşık 18 m2 odada kullanıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Nétwork -- 15 Temmuz 2017; 3:8:40 >
  • Klima tavsiyesinde bulunurmusunuz. Güney batı cepheli 23 m2 izolasyonsuz salonum var. salonun önünde balkon var.

• Tavsiyeleri klima forumundan almakta fayda var, burası klima fırsatları konusu!

• batu78 kullanıcısına yanıt
    cashamca1267 C kullanıcısına yanıt
    3 adet kalmış elinizi çabuk tutun. Vestel üretimi 18 binlik, 1999 tl,ücretsiz kargo, garanti bonusa 50 tl puan.
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/koenic-knc-18-a-enerji-sinifi-18000-btu-h-split-inverter-klima-281661768

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 17 Temmuz 2017; 15:38:36 >
  • mustafha M kullanıcısına yanıt
    Hangi şehir, hangi bayi hocam?
  • meeb kullanıcısına yanıt
    Elektrik elektronik mühendisi olarak söyleyebilirim ki, en iyisi dış kapının yanında olan saatten kablo çektirmektir. Buna imkanınız yoksa buat en son çare ise priz olacaktır. 2.5 mm2 kablonun yetmediği durumlar olacaktır(mesafe+çekilen güç) ama genelde 2.5 mm2 kablo çekerler. Bir de kendiniz yapmıyorsanız çekme işini esnek olmayan kablo(seyyar prizlerin kullanmadığı kablo) çektirmeniz daha iyi olacaktır.
  • Yanıyor 250 tl ye

https://twitter.com/Muthisbilim/status/887187959879012352

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 9000'lik mi hocam ve nereden aldınız?

@hector81
    Koçtaş'ta var hocam ama internet mağazasında tükenmiş gözüküyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trallesli antemius -- 18 Temmuz 2017; 11:16:43 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • trallesli antemius T kullanıcısına yanıt
    35 serileri 12000'liktir.

• emrah-e kullanıcısına yanıt
    Ben 50 lira civarına mal edebilirim, Kova 15 tl, 2. el vantilatör 30 lira, bant v.s

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blindfire -- 18 Temmuz 2017; 15:3:2 >
  • Ben bu ayın2 dinde yorumlara bakarak h.b. dan Mitsubishi srk35zmp-s aldım. Ürün elime ayın 14 ünde geçti. Gelir gelmez iklisa yıl aradım bir hafta sonraya gün verdiler bir kaç tane servis e telefon ettim hepsi şantiyedeymiş . İklisa hiç yardımcı olmuyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Supertecnik

Ben bu ayın2 dinde yorumlara bakarak h.b. dan Mitsubishi srk35zmp-s aldım. Ürün elime ayın 14 ünde geçti. Gelir gelmez iklisa yıl aradım bir hafta sonraya gün verdiler bir kaç tane servis e telefon ettim hepsi şantiyedeymiş . İklisa hiç yardımcı olmuyor.

antalya merkezde- iklimsa

bauhaustan akşam 21,30da aldım klimayı.

Sabah 12 gibi gelip taktılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kasık biti -- 18 Temmuz 2017; 21:0:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kasık biti

quote:

Orijinalden alıntı: Supertecnik

Ben bu ayın2 dinde yorumlara bakarak h.b. dan Mitsubishi srk35zmp-s aldım. Ürün elime ayın 14 ünde geçti. Gelir gelmez iklisa yıl aradım bir hafta sonraya gün verdiler bir kaç tane servis e telefon ettim hepsi şantiyedeymiş . İklisa hiç yardımcı olmuyor.

antalya merkezde- iklimsa

bauhaustan akşam 21,30da aldım klimayı.

Sabah 12 gibi gelip taktılar

ne kadar aldınız acaba hocam bana 2,800 dedilerde
  • İstanbul da işleri yoğun demek ki bize servis için cuma gününe randevu verdiler, geçen cuma aramıştım.

• Sigma Plus, Gree Lomo, York Sierra, LG Sirius Smart arasında kaldım fiyatlar neredeyse yakın. Kağıt üzerinde hangisi üstündür?
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.