Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (63. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
1.992
Cevap
148
Favori
204.559
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.koctas.com.tr/30930-aa-9000-btu-klima/28821-40966/?ref=search

Çek satıştan 5 liraya %10'luk kod alırsınız 1530 liraya gelir. Kart kampanyası vs. varsa daha da ucuza maledersiniz.
  • CnnRose kullanıcısına yanıt
    Kodu satan arkadaşın linkini verirmisiniz?9000 lik klima 20 metrekare orta kat izolasyonlu binaya yetermi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • reew kullanıcısına yanıt
    1650 ye nasıl aldınız, montaj dahil miydi?

• şazenuş kullanıcısına yanıt
    yeter
  • Samsung yeni klimasını alana s3 gear akıllı telefon hediye veriyor. 3 bin lira 12 bin btu klima saati bin liraya okutursanız 2 bin liraya son model wifi li klima sahibi olursunuz. Ama haziran ayında teslim.

Ekleme: Mayıs ayı içinde ön sipariş verene 5 yıl garanti veriliyormuş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ztalan -- 10 Mayıs 2017; 23:25:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hector81

Vakum cihazı yanında olmasına rağmen yapmıyor, senden ikaz bekliyor, neyin kafasıdır bu arkadaş?

Ben kendim evde sigortasız, kablolar birbirine bağlı şekilde kullanıyorum, sıkıntı yaşamadım, ama bağlı olduğu ana sigorta yeterli. Babamların Baymak da uzatmalı prize bağlı idi, klimanın fişinin ucu yanmış ısıtma esnasında, gelen servis elemanı, bağlı olduğu çoklu prizin kablosu ince, kalın kablo ile düzeltin dedi, yanık fişi de kesip yeni uç bağladı, kablo değişti, o vakitten beri sıkıntı yok. Ama garantisini verecek bilgim yok.
  • arkadaşlar 18000 inverter klima lazım ama klimalar konusunda çok tecrübesiz ve bilgisizim. fiyat performans açısından önerdiğiniz çok fazla cep yakmayan bir ürün varsa çok sevinirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sproob -- 12 Mayıs 2017; 12:57:57 >
  • ztalan kullanıcısına yanıt
    Hocam kampanyanın detaylarına nereden ulaşabiliriz?
  • http://m.n11.com/baymak-elegant-plus-18-a-18000btu-inverter-klima-P178931749#

şu klimayı kullanan var mı? fiyat fena değil sanki ne dersiniz?

• Sproob kullanıcısına yanıt
    indirim kuponu ile 2532 ye aldım.sıkıntı yok tam bir f/p ürünü.
    çek falan bulursanız uyuna gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sproob

http://m.n11.com/baymak-elegant-plus-18-a-18000btu-inverter-klima-P178931749#

şu klimayı kullanan var mı? fiyat fena değil sanki ne dersiniz?

her klima soğutma yapar ,sorun olmaz lakin bildiğim kadarıyla baymak biraz sesli bir klima
    ama kışın da ısıtmada kullanacağım dersen ,aşırı soğuklarda sıkıntı çıkartabilir
    elektrik tüketiminde ise çok kaliteli klima ile elbette biraz fark olur ama çok büyük bir fark olmaz
    konfor ,kalite ve firma desteği olarak en iyilerinden birisi ME. dir ama fiyatları da el yakıyor

bölgenizde olan bayileri gezip ,çeşitli marka ve modelleri gözünüzle görüp bilgi sahibi olabilirsiniz
    oradaki fiyatlarla ,internet fiyatını kıyaslayıp en uygunu hangisi ise onu almanızda fayda var
    ayrıca bütün firmalar ücretsiz keşif yapıyor (takılacak yere kaç btu. uygun olur ,bu konuda bir fikir sahibi olabilirsiniz)

ama her firma mutlaka kendi ürününü övüp ,satmaya kalkacaktır

• sinan26tr S kullanıcısına yanıt
    Detay ancak kampanya başladığında bayilerden öğrenilir sanırım. Ben de tam bilmiyorum ama her yıl bu zamanlarda indirim yapılmış.

• quote:

Orijinalden alıntı: fztxihb

Montajı yapıldı şimdilik her şey iyi.tabi tam sıcaklarda performansını görecez.kullanıcılarından da olumlu yorumlar aldım.inşaallah yanılmayız

Montaj esnasında vakum yapıldımı hocam ?
  • rasmus61 kullanıcısına yanıt
    Yapılmadı hocAm

• quote:

Orijinalden alıntı: CnnRose

http://www.koctas.com.tr/30930-aa-9000-btu-klima/28821-40966/?ref=search

Çek satıştan 5 liraya %10'luk kod alırsınız 1530 liraya gelir. Kart kampanyası vs. varsa daha da ucuza maledersiniz.

Selamünaleyküm ustam Allah razı olsun geçtim siparişi kazasız belasız kullanırım

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    Ben de biraz araştırdım da hocam fiyatla ilgili bilgi görmedim 3000 lira olduğuna emin misiniz?

• santoryo S kullanıcısına yanıt
    Samsung un saat hediyeli klimasını soruyorsanız evet üç bin lira. İnternette 2860 a da var.

Eyvallah üstad. Sayenizde gördüm bu kampanyayı alırsam sayenizde olacak. 2860 olanları sonradan ben de gördüm ancak nerden aldığımıza dikkat etmemiz gerekir mi sizce. Yetkili bayi olma şartı gibi birşey okumuştum kampanya koşullarında bilginiz var mı acaba?

• santoryo S kullanıcısına yanıt
    Satıcı yetkili bayii ise sorun olmaz. Ancak saat hediyesi için samsung sitesinden form doldurup ön başvuru yapmamız gerekiyor.

• Merhaba arkadaşlar,
    Kışın ısınmak için ikinci el hiç kullanılmamış toshiba ras 10s3kv (http://urun.n11.com/klima/toshiba-ras-10-s3kv-inverter-klima-P126319440?cid=604001&gclid=CjwKEAjw6e_IBRDvorfv2Ku79jMSJAAuiv9YQGFsYFqagXqFVEadgVgiIsHlJxs1g5zSVrvx_7KbpxoCpcnw_wcB&gclsrc=aw.ds ) klima buldum 1500tl,28metre kare alanı ısıtır mı? Kw başına anladığım kadarıyla 0,214 ödüyorum,tahmini faturuma kışın ne kadar fark ettirir.Klima ilgili hiç tecrübem yok,sobadan belirli bütçe ile kurtulmak için arayış içindeyim,yardımcı olursanız sevinirim

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: önceki 6162636465
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.