Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (54. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: alfa_147 , mufat , mufat Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 3 Misafir - 4 Masaüstü2 Mobil2 iOS
5 sn
1.988
Cevap
147
Favori
204.314
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 1500 lira civarına Baymak 12k btu luk bulsam alacağım ben de...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ŞahEser -- 8 Ağustos 2016; 13:55:17 >
  • Ben gg %5 çek ile 1640 liraya 12 bin btu Airfel ltxn35u siparişi verdim. 60 lira bonus da kullanıp 1580 e 6 taksit yaptım. 50 lira da bonus verecek bu alışveriş için gg. Fiyat uygun geldi. Baymak daha iyi midir bilmiyorum ama daha uyguna geliyordu. Ben Airfel tercih ettim. Daikin üretimi deniyor bu seri için.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Viaport kipada 9 binlik samsung 1250 lira. 12 binlik samsung 1500 liraya vardı. Bakın derim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: extra34

Viaport kipada 9 binlik samsung 1250 lira. 12 binlik samsung 1500 liraya vardı. Bakın derim.

Bende uzun zamandır klima bakıyorum fakat kipanın sitesinde şimdi baktım 9000 btu a++ samsung klima 1599 görünüyor, mağazaya özel fiyatmıydı görüğünüz acaba.

• İzmirden 2 hafta önce daikin marka klima alındı 2 adet. Bu aldığım toplam 3. Daikin shira model klimaydı. İlkinden çok memnunum hem performans hem özellik hemde sarfiyat konusunda. Model ve fiyatları referans olsun diye yazıyorum.

Klima alacaklara tavsiyem bir modelde karar kıldıysanız mutlaka o markanın şehrinizdeki tüm bayilerini arayın fiyat alın, mutlaka pazarlık yapın. Çünkü bayiler arası 100-700tl arası fiyat farkı oluyor.

Daikin shira ftxs42 4450tl
    Daikin shira ftxs25 3600tl

• quote:

Orijinalden alıntı: ŞahEser

1500 lira civarına Baymak 12k btu luk bulsam alacağım ben de...

o fiyata ben de bulsam atlayacağım hemen :))))
  • Kumtel kilimalar nasil 1000 tl ye geliyor 9btu olani kampanyalarla bugün

• Dolap gibi olanlardan ne onerirsiniz acaba..

• gunhan34 kullanıcısına yanıt
    Doğrudur mağaza özel olabilir. Aynı gün ordan bursaya hareket ettim sırf meraktan bursa koruparktaki kipaya baktım. Kesinlikle daha pahalıydı ama bursa fiyatı şu an aklımda yok.

Sonradan ek: Ben midea modernstar 12k kullanıyorum ve son derecede memnunum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi extra34 -- 11 Ağustos 2016; 2:27:54 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Xaero

Şunun üstüne klima görmedim...

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/airfel-ltxn35u-12-000-btu-a-inverter-klima-231362511

Hocam şu nasıl sizce? Annem iş yerine düşünüyor da 5m2 bir alanı var fazla mı gelir orası için?

• yaklasik 40m2 salonumuz var, 24.000btu cok mu olur 18.000 tercih etsek mi acaba?

bir de bu baymak 24.000ler iyi midir? kullanan var mi
  • en fazla 1500'e kadar 9000-12000 tavsiyesi lazım :(
  • Baymak 12000 elegant plus alındı. İlk izlenimler; dış unite gördügüm en sessiz cihaz, sogutma mükemmel,iç ünite en düşük fanda gerçekten çok sessiz, bir sürü ozellik mevcut,iyonizer,eco mod falan gibi. Servis çok iyi, her açidan memnun kaldim. 18 m2 oda+ 8 m2 koridor+20 m2 odada kullaniyorum, gayet başarili. Ama şunuda belirteyim, 46 m2 sogutmak icin maximum fanda biraz calistiak gerekli,buda ic unitede bira ses yapiyor haliyle, yoksa tek odada kullancaksaniz sessizlik ve sogutma mükemmel...

• Ankara Mamak Dogukent caddesinde bulunan bim'de Regal (Regal Rac 4012) marka klima 999 TL idi (stok 1 adet )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mete_bey -- 13 Ağustos 2016; 15:49:07 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

Kumtel kilimalar nasil 1000 tl ye geliyor 9btu olani kampanyalarla bugün

kumtel 1000 liraya nerde var acaba ?
  • Jan!ssaRy kullanıcısına yanıt
    Gecti forumdaş mesajı yazdiğim gün 1177 tl idi 9bin batu olan 100 tl de bonus veriyor hediye cekleride veriyor du 1000 tl veya altina dusuyordu cekleride degerlendirilseydi

• quote:

Orijinalden alıntı: hunnkaar

Gecti forumdaş mesajı yazdiğim gün 1177 tl idi 9bin batu olan 100 tl de bonus veriyor hediye cekleride veriyor du 1000 tl veya altina dusuyordu cekleride degerlendirilseydi

hadi ya geçmiş olsun. başka sefere artık siz aldınız mı bari nasılmış alet
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Ankara Mamak Dogukent caddesinde bulunan bim'de Regal (Regal Rac 4012) marka klima 999 TL idi (stok 1 adet )

Çok iyi fiyat. Mersinde 1300 TL fiyat biçmişlerdi.
  • 
Sayfa: önceki 5253545556
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.