Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (50. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
2.006
Cevap
148
Favori
205.873
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Karaçay

quote:

Orijinalden alıntı: serkanertekin

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

Kumtel invertr 12000 lik mi 1539
    Sigma comfort inverter 12000 lik mi 1649
    Acil bilgi lütfen.anlayan arkadaslar yakit tüketimi nasildir.hangisi daha tadarruflu ve daha saglamdir.kumtel 2 yil.sigma 3 yil garantili.
    Kumtel daiken güvencesi
    Sigma iklimsa
    Siz hangisini tercih edersiniz.saygilar

Sigma comfort aldim 2 hafta once 1600 e. Hic bu kadar iyi olacagini tahmin etmemistim, 65 metrekare evi 12000btu klima cayir cayir sogutuyor usuyorum bile o derece. Cok ama cok memnunum

Merhabalar;
    Rica etsem aldığınız cihazın modelimi yada aldığınız yerin linkini burada paylaşmanız mümkünmü Bende alicam ama düşünüyorum
    Salona yeterli gelirmi diyorum?
    Seg inverter li var 1600 +100puan veren.. metroda sizden link rica edicem
    Teşekkür ederim iyi haftasonları

Sigma Comfort SGM12INVDMR 12.000 Btu A++ İnverter

bulunduğum ilçedeki iklimsa mağazasından aldım hocam internetten değil

hocam cihaza çalıştırılmadan önce vakumlama yaptı mı servis? bilginiz varmı vakumlama yaparken zorluk çıkardılar mı ?

• Vestel natura 12000lik klimam motor arizasi dendi..kaca patlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Acil bilgi lütfen.anlayan arkadaslar yakit tüketimi nasildir.hangisi daha tadarruflu ve daha saglamdir.kumtel 2 yil.sigma 3 yil garantili.
    Kumtel daiken güvencesi
    Sigma iklimsa

Sigma comfort aldim 2 hafta once 1600 e. Hic bu kadar iyi olacagini tahmin etmemistim, 65 metrekare evi 12000btu klima cayir cayir sogutuyor usuyorum bile o derece. Cok ama cok memnunum

Merhabalar;
    Rica etsem aldığınız cihazın modelimi yada aldığınız yerin linkini burada paylaşmanız mümkünmü Bende alicam ama düşünüyorum
    Salona yeterli gelirmi diyorum?
    Seg inverter li var 1600 +100puan veren.. metroda sizden link rica edicem
    Teşekkür ederim iyi haftasonları

Sigma Comfort SGM12INVDMR 12.000 Btu A++ İnverter

bulunduğum ilçedeki iklimsa mağazasından aldım hocam internetten değil

hocam cihaza çalıştırılmadan önce vakumlama yaptı mı servis? bilginiz varmı vakumlama yaparken zorluk çıkardılar mı ?

Iklimsa nin rutin uygulamasiymis bakir boru ve vakumlama. Alirken sormustum bizi merdiven alti klimacilariyla karistirmayin dediler :) nitelim oyle de oldu takmaya geldiklerinde soylemedim bile hem vakumladilar hem de borular bakirdi.

• http://www.gmgstar.com/klimalar.html

Bu ürünlerden kullanan var mı bayağı ekonomik görünüyor.
  • quote:

quote:

Kumtel daiken güvencesi
    Sigma iklimsa

hocam hangi şehirde kullanıyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

quote:

Orijinalden alıntı: metmax

Merhaba arkadaşlar (3) gün önce Samsung AR7000 A+ 12000 Btu klima satın aldım. Dış ünitenin sesi iç üniteden daha fazla sesli çalışıyor. Odamda iç ünütenin değil, dış ünitenin sesini duyuyorum. Çok rahatsız oldum bu durumdan. 3 günden beri hiç çalıştırmadım sinirimden. Samsung klima kullanıcıları varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok memnun kalırım.

bende 2 tane samsung klima var, dediğiniz gibi bir durum yok

Boracay 12000var bende 4 tane, sogutmada sessiz ancak isitmada kompresyona gecince dizel arac gibi, hatta ic uniteyi zirildatiyor. . Bir tane cok ses yapanin borulari dis cephe izolasyonu sirasinda iyice gomulunce ses azaldi. Borularin titresiminden kaynaklaniyor tahminen.

• quote:

Orijinalden alıntı: fuatturkrap

quote:

quote:

Kumtel daiken güvencesi
    Sigma iklimsa

Mersin

• şuan fiyat performans bakımından 18000 btu inverterli klima hangisidir?

• RENAT27 R kullanıcısına yanıt
    Hocam bulursan bana da haber verir misin bütçem 2500-3000 arası.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Poyrito

Hocam bulursan bana da haber verir misin bütçem 2500-3000 arası.

Merhaba, Gittigidiyor da gezerken Baymak'ın 18000 btu'luk elegant plus inverter modeline rastladım.
    fiyatına göre özellikleri iyi üstelik 5 yıl iç dış ünite garantisi bulunmakta. şuan 2,679 TL'ye ücretsiz kargo olarak satılıyor.
    gittigidiyor uygulamasından ürünü satın alırsanız %5 sepet indirimi var. axess kredi kartınızda varsa 100 tl chip para kazanırsınız.
    bu şekilde klima size bayauyguna gelmiş olur.

Ürün linki:
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/baymak-elegant-plus-18-a-18000-inverter-klima-229821612

• Airfel AS09-0942 9000 klimayi pesin 1600 tl fiyata buldum onerirmisiniz alayimmi bakir degil alimunyum boru ama.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • http://www.hepsiburada.com/samsung-ar5500-ar18jsfscwk-sk-a-18000-btu-h-inverter-klima-p-EVSAMAR5500AR18JSF

Geçenlerde %10 indirim vardı. oradan aldım. 2583 e gelmişti. Gün içinde bile 2849-2998-3399 gibi fiyatlar oynadı artık vazgeçiyorken tekrardan 2849 oldu ve aldım. Klima yarın takılacak malum yoğunluk varmış. 5 metre bakır boru çıkıyor ama beni jurtarmıyorum 12 emtre lazım Ek yapılacak 7 metre ve metresi 40 Tl. Yarın kazasız takılır sanırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Airfel AS09-0942 9000 klimayi pesin 1600 tl fiyata buldum onerirmisiniz alayimmi bakir degil alimunyum boru ama.

Merhaba, aşağıdaki linkte yer alan kumtel daylux 12000 btu'luk klima 1,539 tl'ye satılıyor. daha mantıklı bir seçim olur kanısındayım.
    üstelik axess kartınız varsa 100 tl chip para veriyor. daha uyguna alırsınız. %5 indirimle güzel bir fiyata gelir.
    5-7 temmuz tarihleri arasında gittigidiyor %5 indirim yapacakmış. ona göre tercih edebilirsiniz.
    bende aynı klimadan satın aldım kurulum yaptıracağım.

ürün linki:
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-daylux-ttxn35u-a-12000-btu-h-sezonsal-229641102?rcp_action=rcpProductClicked

• Merhaba, Metro Market'te indirimde olani SEG 12.000 BTU'luk klimayı almayı düşünüyorum. SEG marka klimalar kaliteli mi tavsiye eder misiniz? Bir de 24 m2 odaya yeterli gelir mi?

http://catalogues.metro-group.com/metro-promosyonlar/metropost-13-sco/page/32
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Kumtel daiken güvencesi
    Sigma iklimsa

Mersin

Hocam ben de bunu almayı düşünüyorum ama hep tereddütlerim vardı.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/sigma-sgm12invdmr-12000-btu-h-inverter-duvar-tip-228859267

Sizin ki bununla aynı mı veya benzer mi.. GG de 1649 - 100 chip - 82,45 (% 5) = 1466 ya gelecek.. Tavsiye ediyor musunuz yani. (Yer: Aydın Nazilli 45 C)

• Baymak 12000 lik 1554 e mal oldu şuan...
    Vatan a millete hayırlı olsun...
  • quote:

Orijinalden alıntı: RENAT27

quote:

Orijinalden alıntı: crazydentist

Airfel AS09-0942 9000 klimayi pesin 1600 tl fiyata buldum onerirmisiniz alayimmi bakir degil alimunyum boru ama.

Merhaba, aşağıdaki linkte yer alan kumtel daylux 12000 btu'luk klima 1,539 tl'ye satılıyor. daha mantıklı bir seçim olur kanısındayım.
    üstelik axess kartınız varsa 100 tl chip para veriyor. daha uyguna alırsınız. %5 indirimle güzel bir fiyata gelir.
    5-7 temmuz tarihleri arasında gittigidiyor %5 indirim yapacakmış. ona göre tercih edebilirsiniz.
    bende aynı klimadan satın aldım kurulum yaptıracağım.

ürün linki:
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-daylux-ttxn35u-a-12000-btu-h-sezonsal-229641102?rcp_action=rcpProductClicked

Satıcı hiç yorum almamış sanırım . Güvenip alınırımı arkadaşlar

• Ju3x kullanıcısına yanıt
    Çok iyi fiyat nasıl bu fiyata alabildiğini açıklarsan klima almak isteyenlere yardımcı olursun.

• konuyu görünce yazayım dedim ,bu ürünü tavsiye ederim 12 btu soğutmada 30 m2 odaya fazlasıyla yetiyor (daha 24 derecenin altında çalıştırmadık),ses ne dış ne iç ünitede yok gibi.fatura daha gelmedi ama A++ olduğundan üzmeyecek gibi.
    http://urun.n11.com/klima/alarko-carrier-53-uqv-035h-x-power-gold-klima-P27021196
  • quote:

Orijinalden alıntı: cumhuruzun

quote:

quote:

quote:

quote:

Kumtel daiken güvencesi
    Sigma iklimsa

Mersin

Hocam ben de bunu almayı düşünüyorum ama hep tereddütlerim vardı.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/sigma-sgm12invdmr-12000-btu-h-inverter-duvar-tip-228859267

Sizin ki bununla aynı mı veya benzer mi.. GG de 1649 - 100 chip - 82,45 (% 5) = 1466 ya gelecek.. Tavsiye ediyor musunuz yani. (Yer: Aydın Nazilli 45 C)

Valla supermis fiyat bence kacirmayin

• 
Sayfa: önceki 4849505152
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.