Şimdi Ara

Klima Fırsatları Burada Toplansın ! (48. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: yigitmete Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 1 Misafir - 1 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
2.019
Cevap
148
Favori
206.459
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Açıkcası bütçe ve konforla alakalı hocam 10bine bile var.
    Bütçe yeterliyse Daikin ve ME'ye o kadar para verilir.

Sizin mantıkla düşünürsek cep telefonu 1000 TL'ye var 4000'e de.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 56eno56

Kumtelin 12000btu daylux uretimi daikin guvencesindeki inverter klimasi nasil bilen kullanan var mi.

Benimde öğrenmek istediğim sorudur bu soru...

DAYLUX (Kumtel isim basmış...Daikin Güvencesiyle montaj...)

Bu klimanın olayı nedir kullanan varsa biraz yorum ekliyebilir mi...
    Daikin klima sahibi yazmış kendi klimamdan bariz farkını göremedim falan.
    Ama biraz daha bilgi lazım servisle konuşan kişiler vardır kurulum esnasında...
    Biraz yardımcı olalım arkadaşlar....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 28 Haziran 2016; 1:18:50 >
  • Doğru söylüyorsun :)
    Altın kaplamalılarda yakında çıkar :)
  • Ju3x kullanıcısına yanıt
    arkadaşın evdeki me klimada uyudum ses yok bişi yok sabah normal bir şekilde uyandım yazın giderim yanına sürekli, ki klimanın altında sigarada içeriz arada açar kapıyı pencereyi havalandırırız, faturada gayet makul gelir bir şikayeti yok, oysa evimdeki baymakta sabah kamyom çarpmış gibi uyanıyom ayrıca servis olayına hiç girmiyeyim sf konusu sonuçta burası, imkan dahilinde alabilecekken iyi bir şey almak amacım bu sefer ama alamicaz anlaşılan fiyatlardan dolayı, yine yazı tura atıp f/p ürünü almaya çalışıcaz anlaşlan
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Bende 1450 ye malliyet olcak derken %5 GG beklerken oldu klima 2000 TL...
    Ben böyle bir kepazelik görmedim.
    Klima yok çekiyoralar sadece fiyat arttırmak için sanırım.

Şuanda yavaştan Baymak 12000 likler 1999 tl den klimalar görünmeye başlandı.
    10 gün öncesi 1600 den gidiyordu ne oldu denir.

5 yıl garantili diye almak istedik.
    Enayi yerine konmuş gibi hissederim bu fiyattan alırsam.
    Gider başka marka alırım daha iyi şuan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ju3x -- 28 Haziran 2016; 1:20:12 >
  • Bunda karar verdik gibi. Olumlu olumsuz ne dersiniz?

Fiyat 2729-50puan = 2679 TL

Mitsubishi SRK 35 ZMP-S A Enerji Sınıfı 12000 BTU Inverter Duvar Tipi Split Klima
    http://www.hepsiburada.com/mitsubishi-srk-35-zmp-s-a-enerji-sinifi-12000-btu-inverter-duvar-tipi-split-klima-p-EVARTASSRK35ZMP-S?magaza=Tekno%20Market

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gkhncnk -- 28 Haziran 2016; 3:40:36 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mr.Fussy kullanıcısına yanıt
    Hemen zam yapmislar linkteki saticidan aldim ben

• quote:

Orijinalden alıntı: Ju3x

Bende 1450 ye malliyet olcak derken %5 GG beklerken oldu klima 2000 TL...
    Ben böyle bir kepazelik görmedim.
    Klima yok çekiyoralar sadece fiyat arttırmak için sanırım.

Şuanda yavaştan Baymak 12000 likler 1999 tl den klimalar görünmeye başlandı.
    10 gün öncesi 1600 den gidiyordu ne oldu denir.

5 yıl garantili diye almak istedik.
    Enayi yerine konmuş gibi hissederim bu fiyattan alırsam.
    Gider başka marka alırım daha iyi şuan.

Diğer satıcıları bilmem ama arkadaşın ürün aldığı satıcıda şöyle bir durum vardı. Bizde airfel klima aldıkç 1735 TL den 1950 ye yükseltti hemen fiyatı. Merak edip sordum. Adam dediki gittigidiyor aradı sizden başka bu fiyata satan yok bu klimayı eğer hala aynı fiyata satacaksanız tv ye reklam verelim demişler. Bu yüzden muhtemel bütün sattığı klimaların fiyatını yükseltti.

• merhaba
    14.000 btu soğutma 15.000 btu ısıtma
    http://www.bimeks.com.tr/urun/128855/hisense-apple-pie-as-12ur4supsc-inverter-klima-white.aspx
    Bipara hediyesini düşünürsek 2.000 tl geliyor.
    Biparalar yılsonuna kadar kullanılabiliyor.
    Ben aldım henüz kurduramadım
    Bence uygun ve şık bir cihaz
    Bu arada hisense büyük bir firmaymış
  • erdemkuz E kullanıcısına yanıt
    Selam hocam öncelikle hayırlısı olsun. Klimayı hangi servis kuruyor ? Servis ve ürün kalitesi nasıldır acaba ?
  • Merhaba arkadaşlar (3) gün önce Samsung AR7000 A+ 12000 Btu klima satın aldım. Dış ünitenin sesi iç üniteden daha fazla sesli çalışıyor. Odamda iç ünütenin değil, dış ünitenin sesini duyuyorum. Çok rahatsız oldum bu durumdan. 3 günden beri hiç çalıştırmadım sinirimden. Samsung klima kullanıcıları varsa deneyimlerini paylaşırlarsa çok memnun kalırım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdemkuz

merhaba
    14.000 btu soğutma 15.000 btu ısıtma
    http://www.bimeks.com.tr/urun/128855/hisense-apple-pie-as-12ur4supsc-inverter-klima-white.aspx
    Bipara hediyesini düşünürsek 2.000 tl geliyor.
    Biparalar yılsonuna kadar kullanılabiliyor.
    Ben aldım henüz kurduramadım
    Bence uygun ve şık bir cihaz
    Bu arada hisense büyük bir firmaymış

hayırlı olsun güzel duruyor markada güzel ama klimaları nasıl bilmiyorum

• Merhablar.ilandaki klima hakkinda bilgisi olan varmi
    Fiyat digerlerine gore uygun degilmi.iklimsa garantili.kurulumuda iklimsa servisi yapiyormus.
    http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/sigma-sgm18invdmd-18000-inverter-duvartipi-klima-225720336

• Extralarge kullanıcısına yanıt
    Alıntı yaptım
    Hisense 130 ülkede faal olan bir üretici fabrika çinde ve çin hükümeti destekli bir marka klima teknolojileri japon HITACHI ile ortak üretim klima (split multi vrf) distribütörü allforbuildings firması ki yöneticilerinin tamamı sektörde 30 yıldır varlar ben bizzat HIsense marka klima kullanıyorum sessiz ve cok tasarruflu bır klıma bayılık yapılanmasına gıdıyor fırma ve konseptlerının daıkından klıma plustan farkı yok ayrıca arge çalışmaları çok genis resimde yeni üretime basladıkları dunyanın en ınce klıması 11,3 cm olarak yapılıyor hedeflerı ust duzey klıma markası olmak tv ve beyaz esyada oldukları gıbı ( tv de ilk kez gozluksuz uc boyutklu tv cıkaran ılk marka ) fıyatlarıda bu kalıtelere gore cok ama cok ucuz bence klıma alacaksanız bu senekı fıyat fırsatlarını kacırmayın seneye ıyı yere geldıklerınde bu fıyatlara bu urunu bulamayabılırsınız
  • Bir süredir bu konuyu takip ediyorum. O mu şu mu derken, daha fazla araştırmak istemedim 1550 liraya kumtel aldım. Bu gün indirimliymiş 50 lira da worldpuan gelecek.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-daylux-ttxn35u-a-12000-btu-h-sezonsal-228674263
  • quote:

Orijinalden alıntı: orhan

Bir süredir bu konuyu takip ediyorum. O mu şu mu derken, daha fazla araştırmak istemedim 1550 liraya kumtel aldım. Bu gün indirimliymiş 50 lira da worldpuan gelecek.

http://urun.gittigidiyor.com/ev-elektronigi/kumtel-daylux-ttxn35u-a-12000-btu-h-sezonsal-228674263

bende ayni urunden aldim kargo bekliyorum. yapikredi cuzdan uygulamasinile katilirsaniz kampanyaya world puan 100 tl oluyor bilginize...

• quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Fussy

tam klima alacağımız zamanda zammı yağdırdılar fırsatçılar diye düşündüm birden , gün içinde Mitsbushi electric, iklimsa daikin e uğrdım kendime aldığım baymak faciasından sonra bizimkilere iyi bir şey alayım 3500 civarında dedim 30 m2 salona 18 lik olur diyorlar öyle olunca gerek shira gerekse baktığım diğer ürünleri fiyatları 4 5 6 bin diye gidiyor. Balkon, sürekli kullanıldığı için uygun olsun diye 12 lik alsam mersin sıcağında bide damın sıcağı yetmez, yazıktır ne bu klima fiyatları böyle

hocam midea fairwind icin dun 2950 fiyat aldim

18lik

bu arada bende mersindeyim, o yuzden yazdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi evs4evs -- 28 Haziran 2016; 14:47:10 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ibocan1978

quote:

Bir süredir bu konuyu takip ediyorum. O mu şu mu derken, daha fazla araştırmak istemedim 1550 liraya kumtel aldım. Bu gün indirimliymiş 50 lira da worldpuan gelecek.

bende ayni urunden aldim kargo bekliyorum. yapikredi cuzdan uygulamasinile katilirsaniz kampanyaya world puan 100 tl oluyor bilginize...

Hayırlı olsun inşallah memnun kalırız, daikin servisi kurulum için 10 gün sonrasına gün verdi. Telefonum cüzdan uygulamasını desteklemiyor, başka telefon ile katıldım olursa 50 puan da oradan gelecek teşekkürler.

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ibocan1978

quote:

Hayırlı olsun inşallah memnun kalırız, daikin servisi kurulum için 10 gün sonrasına gün verdi. Telefonum cüzdan uygulamasını desteklemiyor, başka telefon ile katıldım olursa 50 puan da oradan gelecek teşekkürler.

sizede hayirli olsun. bana cumartesi icin randevu verdiler. umarım klima gelir ozamana kadar. ben cok sıkıntı yasiyacagimizi dusunmuyorum...

• 
Sayfa: önceki 4647484950
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.