Şimdi Ara

Kliksada 17–30 Haziran 110 tl ye varan cardfinans parapuan kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
2
Favori
2.040
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 17 – 30 Haziran 2014 tarihleri arasyndawww.kliksa.com online aly?veri? sitesinde CardFinans bireysel kredi kartynyzla veya kampanya paketine dahil Fix Card ile tek seferde yapylacak 500 TL ve üzeri ilk aly?veri?e, aly?veri?in %10’u de?erinde 110 TL’ye varan ParaPuan verilecektir.
    • Kazanylan ParaPuan’lar 7 Temmuz 2014 tarihinde harcama yapylan kredi kartyna yüklenecektir. Yüklenen ParaPuanlaryn son kullanma tarihi 17 Temmuz 2014’tür. Kullanylmayan ParaPuanlar 18 Temmuz 2014 tarihinde geri alynacaktyr.
    • Yçerisinde chipgold, ziynet altyn, di?er altyn ürünleri bulunan sipari?ler puan kampanyasyndan yararlanamayacaktyr.
    • Bireysel kredi karty sahipleri ParaPuan kampanyasyndan mü?teri bazynda faydalanabilecektir. Bir ki?i tek bir kredi kartyyla bir defa kampanyadan yararlanabilecek ve en fazla 110 TL de?erinde ParaPuan kazanabilecektir.
    • Ek kartlar ile yapylan i?lemler asyl kart sahibince yapylmy? sayylacak ve kazanylan ParaPuan asyl karta yüklenecektir.
    • Kazanylan ParaPuanlar, de?erli ParaPuan olarak kullanylamayacaktyr.
    • Alynan ürünlerin iade edilmesi sonucu toplam sepet tutarynyn 500 TL’nin altyna dü?tü?ü durumda, yüklenen ParaPuan tutary aly?veri? yapylan kredi kartyndan geri alynacaktyr. ParaPuan’yn harcanmy? olmasy durumunda ParaPuan tutary ekstreye borç olarak yansytylacaktyr.
    • Finansbank kredi kartlary ile 17-30 Haziran 2014 tarihleri arasynda, telekomünikasyon ve kuyum harcamasy hariç yapylacak aly?veri?lerde pe?in fiyatyna 6 ve 9 taksit avantajy sunulacaktyr.
    www.kliksa.com ’un kurallary gere?i yapylacak aly?veri?lerde chipgold, ziynet altyn ile di?er altyn ürünleri ile hediye karty, TL kontör yükleme ürünleri her iki kampanyaya da dahil edilmemektedir.
    • Finansbank ticari kredi kartlary, banka kartlary, sanal kartlar ile ParaPuan kullanylarak yapylan aly?veri?ler ParaPuan kampanyasyna dahil de?ildir.
    • Banka kartlary, sanal kartlar ile ParaPuan kullanylarak yapylan aly?veri?ler taksit kampanyasyna dahil de?ildir.
    • Kampanya paketi harici Fix Cardlar, ParaPuan kampanyasyna dahil de?ildir. Fix Card “Kampanya Paketi” ücreti vergi dahil aylyk 5 TL'dir ve her ay Fix Card'ynyzdan tahsil edilecektir. Fix Card Kampanya Paketi’ne dahil olmak ve bilgi almak için 0 850 222 0 900 numaraly telefonu arayabilirsiniz.
    • Üye marka ve taksit bilgileri ile kampanya içeriklerinde meydana gelebilecek de?i?ikliklerin internet sitemize yansytylmasynda kysa süreli gecikmeler ya?anabilir.
    • Finansbank kampanya ko?ullarynda de?i?iklik yapma hakkyny sakly tutar.
    www.kliksa.com’un tüm mü?terilerine sundu?u genel kampanyalar için detayly bilgiwww.kliksa.com’dan alynabilir.
    • Finansbank’yn bu kampanyalar ile ilgili bir sorumlulu?u bulunmamaktadyr.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdil790 -- 17 Haziran 2014; 8:08:59 >

• İyi oldu bu kampanya
  • quote:

Orijinalden alıntı: Salvodor_07

İyi oldu bu kampanya
    ilginç ....

24-30 Haziran 2014 arasında da world kart yapıcak mış !

2 kart kampanyası aynı anda oluyor mu idi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: xxlboy

ilginç ....

kaynağın var mı bu konu ile ilgili
  • quote:

Orijinalden alıntı: erdil790

quote:

ilginç ....

Alıntıları Göster
    Çek kampanyası da olur herhalde 3-5 güne.
  • quote:

quote:

ilginç ....

Kaynak varda banka kendi sitesinde de yayınlamadıktan sonra hiçbir hükmü yok.

kampanya koşullarını aşağıya kopyaladım.

quote:

Kampanya Koşulları :

24-30 Haziran 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
    Kampanya kart bazında değil, müşteri bazında olacaktır.
    Her müşteri bir kez Worldpuan kazanma hakkına sahiptir.
    Kampanya kapsamında kazanılacak max worldpuan tutarı 100 TL dir.
    Kazanılan Worldpuan'lar 8 Temmuz 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Temmuz 2014 'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Temmuz 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
    BusinessCard’lar , Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
    VakıfBank ve Kliksa.com kampanya koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.

• Fix kart sahipleri için avantajlı degil sanırım
  • quote:

quote:

quote:

ilginç ....

quote:

Kampanya Koşulları :

24-30 Haziran 2014 tarihleri arasında tek seferde yapılacak 500 TL – 999 TL arasındaki peşin veya taksitli alışverişlerde 50 TL Worldpuan, tek seferde yapılacak 1.000 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişlerde ise 100 TL Worldpuan hediye edilecektir.
    Kazanılan Worldpuan'lar 8 Temmuz 2014 tarihine kadar kredi kartlarına yüklenecektir. Worldpuan’ların son kullanma tarihi 20 Temmuz 2014 'tür. Kullanılmayan Worldpuan’lar 21 Temmuz 2014 tarihi itibari ile geri alınacaktır.
    BusinessCard’lar , Banka kartları ve Worldpuan kullanılarak yapılan alışverişler kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.

Alıntıları Göster
    kampanya paketine dahil Fix Card ile tek seferde yapylacak 500 TL ve üzeri ilk aly?veri?e, aly?veri?in %10’u de?erinde 110 TL’ye varan ParaPuan verilecektir.

bu ne la ?? anlaşıldı fix rafa

• quote:

quote:

quote:

ilginç ....

quote:

Kampanya Koşulları :

Alıntıları Göster
    fix kart için aylık 5 lira ödemeden kampanya paketine dahil olabilen var mı? kartı kapatın blöfü yer mi acaba kartı kapatırlarsa taksitli alışverişler ilk ayda geliyorsa o kötü olur. bilgisi olan varsa ona göre arayalım. aylık 1000 lira civarı ödemesi oluyor kartın.

• quote:

Orijinalden alıntı: can33tokat

kampanya paketine dahil Fix Card ile tek seferde yapylacak 500 TL ve üzeri ilk aly?veri?e, aly?veri?in %10’u de?erinde 110 TL’ye varan ParaPuan verilecektir.

bu ne la ?? anlaşıldı fix rafa

Alıntıları Göster
    24-30 Haziran world ü bekleyecez mecburen
  • quote:

Orijinalden alıntı: mete_bey

Fix kart sahipleri için avantajlı degil sanırım
    FİX kartta kullanım ücreti olmadığı için, dahil etmemişler. İllaki para koparacaklar.
    Fix kartı kapatmam gerek
  • xxlboy kullanıcısına yanıt
    kaynak neresi?
  • Yahu kesin mi bu world kart kesimde fixe basvurmayim 27 sine çek tanimlanacak elime patlamasın bide fix kartı olan 5 TL verirsemi dahil olacak+fixe basvursam kaç günde gelir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aydenz

kaynak neresi?
    finans bankası çağrı merkezini aradım. Kampanyalar ücretli olduğu için kartımı kapatmak istediğimi söyledim. (yıllık 60 TL yapıyor, buda kart aydatına eişit bir mictar olduğunu belirttim)
    6 ay kapatmamam için 25 tl para puan teklif ettiler. ben kabul etmedim. kartımı kapaacaklarını 1 hafta sonra bana bilgi vereceklerini söyldiler
  • maksi09 kullanıcısına yanıt
    25den fazla vermiyorlar.geçen kızdım fix cardı kapatın dedim 25 verdiler yok yine kapat dedim ,sonra bir daha aradılar

anladım 25 ten fazla vermeyeceklerini dedim ver 25 tl napalım yani hiç yoktan iyidir :D

yalnız bu 5 tl lik pakete dahil olma konusu nedir arkadaşlar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: pudinkk

25den fazla vermiyorlar.geçen kızdım fix cardı kapatın dedim 25 verdiler yok yine kapat dedim ,sonra bir daha aradılar

anladım 25 ten fazla vermeyeceklerini dedim ver 25 tl napalım yani hiç yoktan iyidir :D

yalnız bu 5 tl lik pakete dahil olma konusu nedir arkadaşlar?
    Arkadaşlar bu 1 sında axess ile 110 tl puan almıştık lg g2 almıştık ,oradan ayrıca bir 150 tl cek vereceklerdi .

150 tl çek ile birlikte bir şey alsam bu sefer finansbank kartımı kullansam puan kazanabilir miyim sorun olur mu?
  • pudinkk kullanıcısına yanıt
    150 TL LİK İNDİRİM KODUNU Finansbank 110 TL ile birleştirilir. ben öğle biliyorum.
    şartları yerine getien herkes faydalanabilir. siz 150 tl lik kodu kullandıktan sonra kredi kartı ile ödediğiniz miktar dikkate alınıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

150 TL LİK İNDİRİM KODUNU Finansbank 110 TL ile birleştirilir. ben öğle biliyorum.
    şartları yerine getien herkes faydalanabilir. siz 150 tl lik kodu kullandıktan sonra kredi kartı ile ödediğiniz miktar dikkate alınıyor.

Aynen birlesir ama bizim cahil insanimiz insallah bankayo arayip sormaz oluyor mu diye sonra banka kaldirir sarti degistirir az basimiza gelmedi diger kartlarda
  • quote:

Orijinalden alıntı: ILKERATLIILKER

quote:

Orijinalden alıntı: maksi09

Aynen birlesir ama bizim cahil insanimiz insallah bankayo arayip sormaz oluyor mu diye sonra banka kaldirir sarti degistirir az basimiza gelmedi diger kartlarda

Alıntıları Göster
    + 1

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.