Şimdi Ara

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
196
Cevap
5
Favori
9.887
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu kadar uğraşacağına alıp baksaydın daha hızlı olurdu hocam. sipariş ver, beğenmezsen yollarsın geri
  • dusunmeklazim kullanıcısına yanıt
    usb çoklayıcıya falan gerek yok. tek bir unifying alıcıyla 10 cihazı aynı anda kullanabilirsiniz. tek şart diğer cihazın da unifying desteğine sahip olmasıdır.

unifying alıcı nedir ?http://www.logitech.com/tr-tr/promotions/6072
  • quote:

Orijinalden alıntı: Silver Shadow

bu kadar uğraşacağına alıp baksaydın daha hızlı olurdu hocam. sipariş ver, beğenmezsen yollarsın geri

Siparişi verdim alıp bakacam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Klavyesi gelen var mı? Türkçe mi ingilizce mi?

• Benimki yolda beklemedeyim, siteye 2 kişi yorum yapmış büyük ihtimal Türkçe.
  • Klavye geldi arkadaşlar, Türkçe gayet de güzel. Resimleri ilk mesaja ekledim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 12 Kasım 2014; 14:45:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GENERAL006

Klavye geldi arkadaşlar, Türkçe gayet de güzel. Resimleri ilk mesaja ekledim.

Ne kadar sürede geldi?
  • İyi günler klavyeyi dün sipariş etmiştim bugun elime ulaştı. Arkadaşların dediği gibi türkçe ve 2 adet duracell pil var içinde. Ancak bir sorum olacak. Kutu içinden ve pil bölmesinden "alıcı" çıkmadı. Böyle bir sorunla karşılaşan başka arkadaş var mı?
  • Evet klavye Türkçe, benımkıde bu sabah geldi...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1 günde geldi hocam.

Alıcı, kutuyu açınca hemen önde klavyenin arkasında değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GENERAL006 -- 12 Kasım 2014; 15:20:28 >
  • quote:

Lokum neli? Eğer fındıklı veya fıstıklıysa bir tane klavye siparişi veririm...Sadeyse olmaz...
  • Tahmin güzel ama lokum değil malesef
  • tekrar selamlar arkadaşlar... klavyem az önce elime ulaştı. siyah olanından almıştım ve bu iletiyi de k360'tan yazıyorum.

öncelikle ürün Türkçe. içiniz rahat olsun. parlaklığı çok hoş. tuşlar gayet sessiz. caps lock ışığı sol üst köşede. içerisinden 2 adet duracell pil çıkıyor. unifiyng alıcısı da gayet zarif. lenovo z500'de harika durdu.

siparişi 2 gün önce sabah 09:30'da vermiştim bugün 15:20'de ulaştı. kliksa çok güzel kutulamış. bir de bonibon çıktı içinden yedim ama inşallah ölmem.

Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti Kliksa Logitech K360 Kablosuz Klavye 29,90TL + Kargo 33,89 TL Stok Bitti

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi september28th -- 12 Kasım 2014; 20:40:32 >

• quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

quote:

Lokum neli? Eğer fındıklı veya fıstıklıysa bir tane klavye siparişi veririm...Sadeyse olmaz...

Sarı bonibon gönderiyorlar hediye olarak lokumu morhipo.com gönderiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: etolan

İyi günler klavyeyi dün sipariş etmiştim bugun elime ulaştı. Arkadaşların dediği gibi türkçe ve 2 adet duracell pil var içinde. Ancak bir sorum olacak. Kutu içinden ve pil bölmesinden "alıcı" çıkmadı. Böyle bir sorunla karşılaşan başka arkadaş var mı?

Bulabildiniz mi?

• dayanamadım bi tanede ben aldım bakalım
  • Kağıtların arasına bile baktım fakat yok :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: etolan

Kağıtların arasına bile baktım fakat yok :)

umarım kutuyu atmamışsındır çünkü kutu üzerinde bir yere sokuşturulmuş durumda. kutunun açma kilidinin o tarafta, kenarda.
  • aslında gayet memnun olduğum logitech mk330 klavyem var ama bunun görüntüsü de çok hoşuma gittim. kararsız kaldım ya

edit: takas yapmak isteyen olursa pm atsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mow_ -- 12 Kasım 2014; 18:09:45 >
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.