Şimdi Ara

Kliksa.com da WORLD CARDA %10 Worldpuan Hediye (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
140
Cevap
1
Favori
18.322
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

Arkadaşlar Adana dan %10 indirim benden :)

beyler bu % ler ne yaw kafayı yiycem herkes yazıyo anlamadım

kartı olmayanlar için soylenen teklifler bunlar üçak bileti alan arkadaşlar için bayagı cazip oluyor o yuzden teklif sunuyorlar kartın yoksa ben alayım su kadar indirimle diye.

ucak bileti olayını yıne anlamadım hocam,
    %10 puan veriyor ordan alısverise worldcard ,evet ee?

• İzmirden %45 diyim, paraları toplayıp kaçıyım bende.
  • Bu lanet siteden uyeligimi sildirmeme ragmen hala mail atmiyorlar mi deli oluyorum . Magdur olmamak icin bu siteden almayin, aldirmayin
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sevmeksucmu

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: doganays

Arkadaşlar Adana dan %10 indirim benden :)

kartı olmayanlar için soylenen teklifler bunlar üçak bileti alan arkadaşlar için bayagı cazip oluyor o yuzden teklif sunuyorlar kartın yoksa ben alayım su kadar indirimle diye.

ucak bileti olayını yıne anlamadım hocam,
    %10 puan veriyor ordan alısverise worldcard ,evet ee?

Olay şu.

World %10 puan veriyor. Bu arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam bu puanları Adios kartlarına aktarıyorlar. Ve uçak bileti vb gibi bazı yerlerde puanlar 1,5-2 hatta kim bilir 3 katı değerli oluyor bazen.

Olay o yani. 2000TL lik alışverişten 200TL kazanılır. O adios a aktarılır. Değeri 400 olur.

Arkadaş ta buradaki elemanlara gelir. Gel ben 2000TL ye 300TL indirim yapıyorum. Puan falan uğraşmıyorsunuz. Direkt 1700TL nakit ödeyin benim kartımdan çekelim ürünü diyor.

Kısaca sen puan vb ile uğraşmadan %10 dan fazla indirim alıyorsun. Arkadaş ta boşa harcama yapmadan beleş 100TL ye konmuş oluyor. Hele hele sitede nakit fiyatına taksit var ise üstüne bir de nakit para alıp taksitle ödemiş oluyor.

• şu gece 0.00 muhabeti ne acaba
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

quote:

Olay şu.

World %10 puan veriyor. Bu arkadaşlar yanlış hatırlamıyorsam bu puanları Adios kartlarına aktarıyorlar. Ve uçak bileti vb gibi bazı yerlerde puanlar 1,5-2 hatta kim bilir 3 katı değerli oluyor bazen.

Olay o yani. 2000TL lik alışverişten 200TL kazanılır. O adios a aktarılır. Değeri 400 olur.

Arkadaş ta buradaki elemanlara gelir. Gel ben 2000TL ye 300TL indirim yapıyorum. Puan falan uğraşmıyorsunuz. Direkt 1700TL nakit ödeyin benim kartımdan çekelim ürünü diyor.

Kısaca sen puan vb ile uğraşmadan %10 dan fazla indirim alıyorsun. Arkadaş ta boşa harcama yapmadan beleş 100TL ye konmuş oluyor. Hele hele sitede nakit fiyatına taksit var ise üstüne bir de nakit para alıp taksitle ödemiş oluyor.

Yazılanlar aynen doğrudur. Ben de İstanbul'dayım ve isteyene %13 indirim sağlayabilirim :)

• izmir karşıyaka %12 indirim de benden olsun :D
  • Bir önceki worldpuanlarda %20 ler uçuşuyordu bu ara kimsenin ihtiyacı yok sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pikachu45 -- 10 Nisan 2012; 22:00:47 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: siegfried

Buzdolabına 156 lira değil bana özel 154 lira kargo ödeyecekmişim. Bir de istanbul'dayım yani. Trinidad tobago'dan getiriyolar buzdolabını herhalde. Böyle saçmalık olur mu. Adamlar insanı kazıklama peşinde sadece.Geri zekalı yerine koyuyolar. Üye olup alışverişi tamamlamak üzereyken farkedebiliyorsun ancak birde. Teknosada bile daha ucuza geliyor aynı buzdolabı, bir de fırsat sitesiymiş bu. Cidden uzak durmak lazım!!!!!

154 tl kargo ücreti mi istediler gerçekten? benim de çamaşır makinesi alma niyetim vardı ama böyle saçma bir ücret isteyeceklerse hiç üye olmayayım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: fenilketenuri

quote:

Buzdolabına 156 lira değil bana özel 154 lira kargo ödeyecekmişim. Bir de istanbul'dayım yani. Trinidad tobago'dan getiriyolar buzdolabını herhalde. Böyle saçmalık olur mu. Adamlar insanı kazıklama peşinde sadece.Geri zekalı yerine koyuyolar. Üye olup alışverişi tamamlamak üzereyken farkedebiliyorsun ancak birde. Teknosada bile daha ucuza geliyor aynı buzdolabı, bir de fırsat sitesiymiş bu. Cidden uzak durmak lazım!!!!!

154 tl kargo ücreti mi istediler gerçekten? benim de çamaşır makinesi alma niyetim vardı ama böyle saçma bir ücret isteyeceklerse hiç üye olmayayım...

Aynen bu ne ya.

Araba kirala teknomarketten al daha iyi.

Aynısı hızlı al ile başıma geldi benim de. 18" LCD ye 18TL falan kargo çıktı. İstanbul dan istanbula. Aynı yaka. Halbuki ben kendim gittim Yurtiçi kargo şubesine. Ankaraya 15TL ye 23" LCD gönderdim. Bunlar bir de firma olacaklar da anlaşmaları olacak.

• quote:

quote:

Sadece bana özel kazıklama taktiği değilse kilolarla orantılarsak 100 lira kadar bir kargo çıkarsa şaşırmamanız lazım.

Neyse iyi oldu böyle yaptıkları. Darty'de süper bir kampanya varmış ondan yararlandım demin. Yeni evleneceklerin Darty'nin beyaz eşya set fiyatlarını takip etmelerini şiddetle öneriyorum.

• daha onceki olayları bilmiyorum ama iyi fiyatlı bir kamera siparisi verdim dun
    bugun kargoya verilmis
    ilgilenenlere..
    %10 puan da iyi oldu
  • quote:

Orijinalden alıntı: DigitalWorld

Olay şu.

Arkadaşın açıklaması gayet uygun. Sizin adınıza kredi kartıyla alınıyor, normalde alabileceğinizden %10+ %2-3 daha ucuza almış oluyorsunuz. Kartı kullanan da puan ve vade ile parasını döndürüyor.

%20 ye kadar çıktığı zamanlar var denilmiş, eğer çaresiz kalmadıysa arkadaş o kadarı da biraz fazla bence. Zaten bir sürü kampanya oluyor onlardan karşılanır.

İstanbuldayım İsteyen varsa %12-13 civarına ben de alış veriş yapabilirim.

• quote:

quote:

quote:

Sadece bana özel kazıklama taktiği değilse kilolarla orantılarsak 100 lira kadar bir kargo çıkarsa şaşırmamanız lazım.

Neyse iyi oldu böyle yaptıkları. Darty'de süper bir kampanya varmış ondan yararlandım demin. Yeni evleneceklerin Darty'nin beyaz eşya set fiyatlarını takip etmelerini şiddetle öneriyorum.

hocam sen yazınca farkettim. set fiyatları güzelmiş darty'de. samsung'la lg'ye servis konusunda güvenemediğimden siemens'in setini takibe aldım.

• quote:

Orijinalden alıntı: Why me???

quote:

quote:

quote:

hocam sen yazınca farkettim. set fiyatları güzelmiş darty'de. samsung'la lg'ye servis konusunda güvenemediğimden siemens'in setini takibe aldım.

%16 indirim var şu anda. Çok sık olmuyor bu tarz indirimler gördüğüm kadarıyla. 2-3 ayda bir ancak.

Bir de vatanın indirimlerine benzemiyor. O anki fiyat indirimli bile olsa o fiyat üzerinden yapıyorlar indirimi. %16 normalde diğer ürünlerde çok büyük fark yaratmayabilir ama setlerin fiyatı zaten uygun, indirimle çok iyi oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi siegfried -- 11 Nisan 2012; 11:18:23 >

• İndirim ilk başladığında 569 TL olan Galaxy Ace S5830, satıştan kaldırılıp şimdi fiyatı 626 TL'ye revize edilip tekrar konmuş. Firmanın zaten kötü olan ününe bir ek olarak gözlemimi belirteyim dedim.
  • kliksa'nın "en yüksek fiyat garantisi" kampanyası beklenen ilgiyi görmedi...
  • Ankara'dan %13 indirimle yardımcı olabilirim. avans puan kullandım kapatmam gerekiyor. pm atarsanız cep telefonunuzu yazın ben ararım
  • İsteyen arkadaşlara Ankaradan %13,5 indirim ile ürün alabilirim. İletişim PM
  • adana dan % 15 ile yardımcı olabilirim.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.