Şimdi Ara

Kliksa 1. Yaşına Özel Saat Başı Bir ürün 1 TL (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
390
Cevap
7
Favori
28.152
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yahu kampanyalı ürün alan yok ki. adamlar resmen reklam yapıyorlar. 1 liraya ürün verdikleri falan yok...
  • beyler basın şikayeti üşenmeyin

bir dahakine adam gibi kampanya yapacaklardır
  • 12'de ne veriyorlar? saat 12de facebook da kod mu verilecek yoksa ürün linki mi? ürüne ve koda nasıl ulaşıyoruz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vidar

quote:

Orijinalden alıntı: nbaisonba

Kampanya aliexpress deki kampanyanın benzeri olmuş. ürünün satışa girmesiyle tükenmesi arasındaki süre bir click den çok daha kısa sürecektir. Zamanı durdurabilen beri gelsin.

Vallahi kimseyi suçlamak istemem ama sorun tek klik değil bana kalırsa. teknoSA ile şöyle bir anım olmuştu. Turuncu indirim zamanı sabah 7de satışa sunulacağı söylenen bir netbooku almaya karar vermiştim. Siteye direkt girilmiyordu ama google üzerinden ürünün sayfasına girilebiliyor sepete ekleniyordu. Fakat ödeme sayfasına geçmiyordu. Sabah avanak avanak 7yi beklerken saat 06 50 sıralarında siteye aynı şekilde gireyim dedim. Bir de baktım ki ürünler (her seferinde sepete ekle dediğimde ekliyordu) eklenmiş hatta bu kadar alamaZsınız diyordu. Sonra sepetteki ürünü 1e indirdim sipariş sonlandığında ise saat 06:56 ya da 58di fatura olarak duruyor hatta. 7de başlanacağı söylenen fırsat böylece 7ye kadar çoktan bitiyordu. Ben o yüzden bu konuda SA'ya güvenmiyorum. Size 7de der o saniyede girersiniz ürün bitmiş olur. Ondan çok heyecanlanmayın bence.

1'de yazmıştım bir kere daha yazayım. O kod büyük ihtimalle saat başından 1 dakika önce aktif oluyordur o kodu da bilen kodu yazanın eşi dostudur. Arada bir iki tane alınması sonucu değiştirmez diye düşünüyorum. SA'ya güvenilir mi hiç?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kodu 1 kişimi görüyor? öyleyse bu kod bendede site çöktü
  • site perto
  • quote:

Orijinalden alıntı: rubyyyy

kodu 1 kişimi görüyor? öyleyse bu kod bendede site çöktü

kodu ben de gördüm
  • Kodu kullan dedim, hala yüklüyor :))
  • bundan dah iyi bir reklam yapamazlardı galiba,
    birde muhtemelen televizyonları en sona bırakırlar galiba...

reklam müdürü kimse tebrik etmek lazım...

verdikleri ürün tutarı 20-30 bini geçmez 200-300 binlik reklam yaptılar galiba..

• 1 stoklu kampanyamı olur.kodları facebookta yazan eleman eşe dosta iki dakika önce uçurdumu iş bitti zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Noo Pasaran

quote:

Orijinalden alıntı: rubyyyy

kodu 1 kişimi görüyor? öyleyse bu kod bendede site çöktü

kodu ben de gördüm

püh aldım diye sevinmiştim diş fırçası gerçi
  • kodu gördüm sitede arama yaptım ama hiç bişey bulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BaRoN55

kodu gördüm sitede arama yaptım ama hiç bişey bulamadım.

http://www.kliksa.com/urun/oral-b-d16-pro-care-500-sarjli-dis-fircasi/980000110

arayınca çıkmadı bendede kategoriden buldum şimdide seepete eklenmiyor uğraşılmaz
  • sepeti ortadan uçurmuşlar pezo adminler, gerçi omlarda emir kulu günahlarını almayalım.

• Bir diş fırçasında bile site gittiyse, televizyonda, telefonda, notebookta ne olur tahmin edemiyorum.
  • Donanımhaber den 1 kişi bile alamıyorsa o iş yalandır :)
  • Kodlar geçersiz diyor saçma kampanya.
  • indirim kodu geçersiz ve site tamamen hızlı dengeli çalışıyor. bu durumda adminlerin bilerek sitede beklettiklerini anlatıyor. az çok web tasarımdan anlarım dışarıdan bir mudahale olduğu kesin. siteye 10 milyon kişi bile girse bu denli yavaşlık olmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: pilot84

sepeti ortadan uçurmuşlar pezo adminler, gerçi omlarda emir kulu günahlarını almayalım.

hacı sen dıyon gırdım kodu aldım aynı anda ıkı sayfada acık lavuklar kampanyalı urunun sepete gıt bannerını kaldırmıs bende sayfadan sepete ekledım dıger sayfadan sepette gıttım kodu gırdım oda ne ana sayfaya attı bu kampanyayı yapanların yaptıranların tum aılelerını saygısızca anıyorum en derınden...
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.