Şimdi Ara

klavyemde bazı tuslar calısmıyor

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum geçen yıl
  • Cevaplayan Üyeler 4
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 5
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 35 dakika
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • iremddds (5 mesaj) cuhuku (3 mesaj) limitlesss61 (1 mesaj) Hands0meJack (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mobil (5 mesaj) (2 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Giriş
  • arkadaslarrr merhaba laptopumda “o,p,l,i,ç” harfleri birden bire basmamaya basladı internetten bissuru cozumleri denedim , pcye format attım hicbisey ise yaramadi ve suan da ornegin b’ye basınca 7b olarak cıkıyor birkac tanesi de boyle nasıl duzeltebiliriim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
    |
  • biosa girip ayarları default yapın düzelecek mi bakalaım

• yada fn tusu +numlock tusuna aynı annda yada windows işaret+numlock tusuna bas

• numlock tusu klavyede yok ama ekran klavyesinden acıp yapmıstım olmamıstı

• klavyemde bazı tuslar calısmıyor
    klavyenin resmi bu arada

• fn+f12 windows işareti +f12 basılı tut...bios default yapmak problmenını halletmedimi

• denedim suan halletmedi

• Sıvı teması olmuştur mutlaka. Belki kuruyunca düzelir şekerli bir ürün değilse.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • eminim olmadığına

• Sıvı teması sadece su döküldü olarak algılanmasın. Bulunduğunuz odada nem varsa ya da pc yi koyduğunuz bir yerde öncesinde su varsa böyle bir problem olması normal olarak karşılanabilir. Hiç bir şey yapmadığım emektar HP bilgisayarım odanın belli noktalarında yıllarca durdu. Yeni pc aldığımda hardiskteki bilgileri almak için tamirciye getirdiğimde -ekran kartı yanmıştı ekranı açılmıyordu- hiç bir şekilde üzerine su dökülmemiş olsa bile sıvı teması neticesinde anakartında problem oluşmuştu. Karadeniz koşullarında olduğum için nem başıma bela oldu anlayacağınız.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.