Şimdi Ara

Klavye - Kulaklık - Mouse Gaming Set

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
2.787
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 2 gün
  • Cevaplayan Üyeler 18
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 3 saat 11 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • biyikliadam (1 mesaj) b0Ni (1 mesaj) Yusuf1653 (1 mesaj) Pi (1 mesaj) Turuncu Sakal (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (15 mesaj) Mobil (3 mesaj)
  • @
5 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Sıcak Fırsatlar >> Sıcak Fırsatlar >> Bilgisayar >> Klavye - Kulaklık - Mouse Gaming Set
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    155 Mesaj
    Konu Sahibine Özel

Sıcak fırsat sayılır mı bilmiyorum fakat kalitesi iyi gibi duruyor. Metro markette gördüm.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/65/bd/f5/65bdf5bbc0f5e9cb229ea419d7704308.jpeg&t=0&width=480&text=1

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hunkarbey -- 13 Ocak 2021; 0:19:15 >

Hem kulaklık, hem mouse, hem de klavye 100 TL, vay be diyor insan. Ama ilk defa görüyorum bu markayı, bilgisi olan var mı acaba

Şu klavyeleri hiç sevmiyorum, kafa şişiren cinsten takır tukur nasıl kullanıyor insanlar ilginç.

|
    |
    FrknEgeOztrk

çin fason üretimlerinden aliexpresste gaming set yazınca aynı tasarımlı farklı marka en az 10 ürün bulursunuz. voberrydir kuivndir hepsi 12-13 dolara bunu satıyor. fazla bir beklentiniz yoksa normal klavye mouse olarak iş görür

|
    |
    absolutelyy kullanıcısının, bahsedilen mesajını gör

Yes, I am a criminal. My crime is that of curiosity. My crime is that of judging people by what they say and think, not what they look like.
    My crime is that of outsmarting you, something that you will never forgive me for.
    The Mentor
  • Er
    0 Mesaj

100 lira ya en dandik markanın bile üçlü setini zor toplarsınız , ihtiyacı olan alabilir.

|
    |

100 liraya düzgün mouse bile alınmıyor. Böyle çöplere para vermeyin.

|
    |

internet kafe açasım geldi

Düzgün oyun oynamak için düzgün bir mouse/kulaklık şart. Ucuz kulaklıklarda hem ses derinliği yok hem de çok rahatsız ediyor. Ucuz mouselar ise yeterince hassas değil. Klavyede hissedilir bir fark olduğunu düşünmüyorum.

Ucuz mu? Evet. Alınır mı? Oyun için tercih etmezdim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi marslan1999 -- 11 Ocak 2021; 16:11:25 >
    |
    |
    O paraya iş görür ama her an patlamaya hazır.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    394 Mesaj
    Metroda görünce bizzat inceledim açık olan ürünü, klavye bir nebze iyi duruyor du. Yalnız mouse tam bir çöp. Yalnız klavye için alınabilir. Klavyenin tuş sesi fena değildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: b0Ni

internet kafe açasım geldi

21 sene önce olsaydı olurdu. Biraz geciktin sanki  

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    13 Mesaj
    Eski Kullanıcı Adı:
    mohalart

|
    |

• Er
    10 Mesaj
    Ben satın aldım.klavye masaya koyunca 4 tarafından temas etmiyor, tuş sesi çok değil, biraz dengesiz duruyor. Mouse tutunca kalitesizliğini belli ediyor, yanlarında tuş yok,çöp. Kulaklık fena değil.
    |
    |
  • Yarbay
    3842 Mesaj

Klavyenin aynısını 1-2 yıl önce piranha markasıyla 25-30tl ye a101 den almıştım. Kulaklığı da uzun zaman önce(Doların 3 tl falan olduğu zamanlar :( ) kırmızısını aliexpressden 8-10 dolara almıştım. Fareye ise hiç denk gelmedim. Kullanmak için alınacak ürünler değiller.

|
    |

kanser yanında hediye geliyor

|
    |
    |
    |
  • Yarbay
    2575 Mesaj

Çoluk çocuk için alınır.Kulaklık çok dayanaklı birşey değildi.Ama 100 lira bu set çok beklenti yapmadan iş görür.

|
    |
    Cooler Master Masterliquid ML240L V2 Sıvı Soğutma || LG 27GL650F-B Monitör || Bloody B870R RGB Mekanik Klavye || Thermaltake TT eSPORTS Iris Optical RGB Mouse||XPG Invader Kasa ||Logitech G35 Kulaklık||Anker SoundCore Strike 3 Kulaklık
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Masal Oku
Bebek Oyunları
Radyo Dinle
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,984
1.2.165

Kripto Paralar
Sembol
Fiyat
Değişim
    Tümünü Gör
    Reklamlar
    - x
    Bildirim
    mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.