Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Klavye izlerini takip eden program var mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
9
Cevap
0
Favori
200
Tıklama
Tüm Forumlar >> İşletim Sistemleri ve Yazılımlar >> Yazılım Genel >> Klavye izlerini takip eden program var mi?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    549 Mesaj
    Selam arkadaslar,
    Bilgisayarimizda kullanan kisinin klavye izlerini takip edip bunlari bi dosyada saklayan program var mi? Amacaim benim bilgisayarimi kullananlari takip etmek, bu mümkün mü?

|
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    Invisible Keylogger 1.2
    http://tucows.ulak.net.tr/preview/297744.html

SI Advanced Keylogger 1.2
    http://tucows.ulak.net.tr/preview/321280.html

Kolay gelsin. Umarım işine yarar
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Teşekkür ederim ilginize ve bilginize.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Program çok kullanışlı ama ancak 1 kez çalışıyor, serial istiyor :,(
    Aradım tüm astalavista da ama bulamadım :(
    |
    |
  • Yüzbaşı
    784 Mesaj
    pm ile e-mail adresini yollarsan sana serial verebilirim
    |
    |
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    bunlar yasak konular... Bu programlar key loggerdır ve e-mail şifresi veya kredikartı numarası <b>çalmaktan</b> başka işe yaramaz...
    |
    |
  • Binbaşı
    1952 Mesaj
    <blockquote id='quote'><font size='1' face='Verdana, Arial, Helvetica' id='quote'>quote:<hr height='1' noshade id='quote'><i>Originally posted by gargoyle</i>
    <br />bunlar yasak konular... Bu programlar key loggerdır ve e-mail şifresi veya kredikartı numarası <b>çalmaktan</b> başka işe yaramaz...
    <hr height='1' noshade id='quote'></blockquote id='quote'></font id='quote'>
    hehehhhehehehe artıııııbiiir gargoyle
    bu arada program kendini system dosyasının içine kopyalıyor kendisine bir notepad açıp başlıyo kaydetmeye buda ekstra bilgi :)))
    |
    |
  • Binbaşı
    1274 Mesaj
    Ayıp ayıp bide internet kafe işletiyorum lazım diinde tam olsun Keyloggerlar sayesinde internet kafelerden özellerime girmeye korkar oldum valla. Ben bu tip programları görürsem artık ihbar ediyorum. Umarım internet kafe işleticileride biraz daha dikkatli olur bu konuda hergün kontrol ederlerde kendi güvenilirlikleri sarsılmaz ve müşteri kaybetmezler.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    549 Mesaj
    Arkadaşlar amacım kimsenin bişeyini almak diil, ben sadece evimdeki bilgisayarda uğraşıyorum, kimseye bi zararım yok. Niyettir önemli olan.
    Bilgileriniz için teşekkür ederim.
    |
    |
  • Yarbay
    2139 Mesaj
    eğer amacın makinede ne yaptıklarını öğrenmekse boss everywhere gibi programlar kullanmalısın. keyloggerlar şifre toplamak için kullanılır.
    |
    |
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
SEO
üniversite
Mobilya Takımları
haberler
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,297
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.