Şimdi Ara

Klavye ışıkları hakkında yardım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
964
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba dün kendime yeni bir sistem topladım fakat küçük bir sorunum var ve dünden beri bununla uğraşıyorum hiç bir bilgi bulamadım

Sorunum şu: Bilgisayarı kapatıp geri açtığım zaman klavyemin kulaklığımın ne kadar ışıklı parça varsa hepsinin ışıkları yanıyor ben her bilgisayarı açmamda onları kapatmak ile uğraşıyorum eski anakartımda böyle bir sorun olmuyordu şuan sıkıntı nedir acaba yardım edebilir misiniz

• BIOS'u sıfırlayın düzelir diye düşünüyorum. İsmini hatırlayamadığım bir seçenekte BIOS'ta Pc kapalıyken USB çıkışlarına 5V gönderiyor bu da otomatik olarak ledleri yakıyor.
  • mansion0345 kullanıcısına yanıt
    Hocam sıfırladım biosu ama sorunum kapalı iken yanması değil kapalı iken yanmıyor zaten kapatıp geri açtığımda bilgisayar açılınca ışıklar da yanıyor
  • Usblerin kapalıyken gücünü kesen bı ayar var her ankartta vardır modeline göre araştırıp kapatabilirsiniz
  • armagan_60 A kullanıcısına yanıt
    Hocam sorunum kapalıyken değil açıkken
  • Evet ama denemekte fayda var bence. Birde aygıtlarım kısmından klavye ayarları varsa bakabilirsin
  • armagan_60 A kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam ama sonuç yine aynı maalesef 😢
  • Sorunu buldum arkadaşlar yardımcı olmaya çalışan herkese çok teşekkür ederim
  • Aynı sorunla karşılaşan olursa diye yazayım
    biostan usb Standby Power at S4/S5 ayarını enable yaptım düzeldi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.