Şimdi Ara

KLAVYE IŞIĞINI YAKAMADIM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
150
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba, klavyenin ışığı var ama bi türlü yakamadım. Scroll lock un üstünde ışık işareti var ama o tuşla bütün tuşları aynı bastım olmadı.. Varmı bilen acaba?
    KLAVYE IŞIĞINI YAKAMADIM

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• Merhaba,

Klavye modelini yazabilir misin? Bir de kullanım kılavuzuna baktın mı? Firmaya ulaştın mı?

Klavyeni görsel olarak arattım dış görünüş olarak "Defender Doom Keeper GK 100DL" olarak çok daha iyi bir marka çıktı. Tanıtım videosu: https://www.youtube.com/watch?v=b-eH1DKuw0I

Orada FN + Page Up ve FN + Page Down ile ışık ayarlanabiliyormuş.

Ama senin klavyende FN tuşu göremedim.

Scroll Lock tuşunda bir ışık simgesi var. Windows tuşu + Scroll dener misin?

• E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt
    Merhaba yanıtınız için teşekkür ederim. Denedim malesef olmuyor. :(

• Fahritopal11 F kullanıcısına yanıt

Rica ederim, daha önceden ışığı açıldı mı? Belki de hiç ışığı yoktu, eğer dandik bir markaysa yalan söylebiliyorlar maalesef.

Shift + Scroll Lock yapar mısın? Yani kısaca bütün kombinasyonları dene. Ama olması gereken tuş kesinlikle FN tuşuydu....

Bir de klavyenin kenarına altına bak açma kapama düğmesi olabilir yine...

Çok düşük bir ihtimalle driver kurmak gerekiyordur, dediğim gibi üreticiyi/modeli söylersen ulaşabiliriz.

• Genel de fn tuşu oluyor ışık tuşları sizin klavye de fn yok büyük ihtimal normal klavye hocam ama emin değilim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • E_Y_B_H_P_T E kullanıcısına yanıt
    Merhaba, hepsini denedim olmadı. Klavyeyi aldığım kişi ışığı yanıyor ama nasıl olduğunu unuttum bayadır kullanmıyorum dedi.
    Klavye markası ; Versatile
    Model no ; GMKB40
    Aklıma biostan FN etkinleştirme varya onu yapmak geldi ama biosta eski yapamadım
    Klavyenin arkasının fotoğrafını ekliyorum ;
    KLAVYE IŞIĞINI YAKAMADIM

• KiraZero kullanıcısına yanıt
    Merhaba, normal olsa Scroll Lock ta ışık işareti olmazdı diye düşünüyorum birde aldığım kişi var dedi ama bozulmuşta olabilir bilemiyorum

Hocanın yukarıda dediği gibi:

"Scroll Lock tuşunda bir ışık simgesi var. Windows tuşu + Scroll dener misin?"

Bu klavyede 2 tane Windows tuşu var. İkisini de denedin mi? Önce sol Windows+Scroll Lock. O olmadıysa bu sefer sağ Windows+Scroll Lock deneyin. (Kullanıcılar Youtube'de sağdaki Windows tuşunun Fn olduğunu söylüyorlar.) Gerekirse her iki tuş+Scroll Lock da deneyin.

Yine olmuyorsa sol/sağ Windows + Page Up/Page Down tek tek deneyin. Biri işe yaramalı kombinasyonların.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sreylare -- 22 Eylül 2022; 10:36:29 >

Başkan şurada bir video var senin modeli tanıtan...

https://www.youtube.com/watch?v=1-X9qgdBMWk

35. saniyeden sonra sadece Scroll Lock'a tıklayarak aç/kapa yapıyor...

Tuşların mı bozuldu acaba.. İstersen şu siteden bir test yap: https://en.key-test.ru

• İlginiz için çok teşekkür ederim. Önerilerinizin hepsini denedim ama yanmadı malesef klavyede arıza var sanırım sağlık olsun :(

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.