DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
KLASÖR ŞİFRELEME
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
142
Cevap
5
Favori
441.562
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      4606 Mesaj
      30 Ağustos 2005 01:17:57 Konu Sahibi
      Soru: Bilgisayarımdaki bazı klasörleri pratik biçimde şifrelemek ve gerektiğinde şifre girerek açmak istiyorum. Bunun için en basit ve ücretsiz çözüm nedir?

Cevap: Bir kayıt defteri hilesiyle Windows'un şifreleme / çözme özelliğine hızlıca erişebilirsiniz. Başlangıç'tan Çalıştır bölümüne girip "regedit" komutunu verin. Daha sonra;
      "HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\CurrentVersion\Explorer\Advanced" anahtarını açın ve boş alana sağ tıklayıp YENİ > Dword değerini yaratın. Adını EncryptionContextMenu koyduktan sonra değerinin 1 olarak girin ve kaydedip çıkın. Artık bir dosya üzerine sağ tıklayıp şifreleyebilirsiniz....

PCNET Dergisi AĞUSTOS 2005 Sayfa 192...

|
      |

• Kıdemli Yarbay
      2793 Mesaj
      30 Ağustos 2005 01:25:40
      vay be saol deniyelim umarım işe yarıyordur

:)) ya işin ilginç tarafı bu yol doğrumu bende curent version yok
      şimdi baktım sakın yanlış bakmışsındır demeyin resim koymak zorunda bırakmayın allala nasıl oluyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi selenvirus -- 30 Ağustos 2005, 1:32:29 >
      |
      |

Dağlıca aslanlarına benden hatıra olsun yazdığım şiir, siz rahat uyuyun biz rahat uyuyoruz, uyuyoruz, uyuyoruz , uyuyoruz....
      Türkiyede üç büyük uyuşturucu vardır 1- MAGAZİN 2- DİZİLER 3 - FUTBOL. UYANIN, UYANDIRIN.

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
      "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
      Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
      Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
      Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      30 Ağustos 2005 01:37:42
      Saol dostum bilgilendirdiğin için..
      |
      |

• Yarbay
      4606 Mesaj
      30 Ağustos 2005 01:42:21 Konu Sahibi
      Ben de daha denemedim az önce okuyunca dikkatimi çekti sabah bakacağım ama dergide yazılanların aynısını yazdım
      |
      |

• Er
      10 Mesaj
      30 Ağustos 2005 02:00:03
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\CurrentVersion\windows\Explorer\Advanced olacak herhalde ama denedim sağ tıklayınca değişen birşey olmuyor acaba kapatıp acmakmı gerekiyor
      |
      |

SEN BİR EVET DESEYDİN BEN NELERDEN GEÇMEZDİM
    • Yarbay
      4606 Mesaj
      30 Ağustos 2005 03:23:24 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: selenvirus

vay be saol deniyelim umarım işe yarıyordur

:)) ya işin ilginç tarafı bu yol doğrumu bende curent version yok
      şimdi baktım sakın yanlış bakmışsındır demeyin resim koymak zorunda bırakmayın allala nasıl oluyor

bende de yok hmm acaba sorun nerede?
      |
      |

• Kıdemli Yarbay
      2793 Mesaj
      30 Ağustos 2005 04:08:38
      bence sorun derginin basımını yanlış yapanlarda yada yazan arkadaşın baskıya yanlış vermesinde sanırım oda bizim gibi uykusuz kaldı.
      |
      |

Dağlıca aslanlarına benden hatıra olsun yazdığım şiir, siz rahat uyuyun biz rahat uyuyoruz, uyuyoruz, uyuyoruz , uyuyoruz....
      Türkiyede üç büyük uyuşturucu vardır 1- MAGAZİN 2- DİZİLER 3 - FUTBOL. UYANIN, UYANDIRIN.

ATATÜRK'ÜN TÜRK TANIMINI GÖRMEK İÇİN LÜTFEN TIKLAYINIZ. Tarih 18.05.2007 ziyaretçi sayısı 12672 / 19.09.2007 sayı 19180 :))
      "SİZE SAVAŞMAYI DEĞİL ÖLMEYİ EMREDİYORUM". Allah o emri verenden de gözünü kırpmadan ölüme gidenden de razı olsun.
      Ne Avrupa'dan ne de Arabistan'dan: Atalarım Asya'dan, dinim Allah'tan geldi.
      Sen sevilmeyi hak etmiyorsun çünkü düşmana sığınmadın, takiye yapmadın, sen bop'çu değil Kuvayi Milliyecisin.
      Bu şarkıya bitiyorum ya, tıklayın.
    • Yarbay
      3505 Mesaj
      30 Ağustos 2005 04:25:48
      HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\Advanced

doğrusu bu
      |
      |

• Yarbay
      44900 Mesaj
      30 Ağustos 2005 04:42:34
      o şifreleme sandığınız şifreleme değil kardeş...
      |
      |

psn
      acaltun17
    • Binbaşı
      1457 Mesaj
      30 Ağustos 2005 06:05:05
      quote:

Orjinalden alıntı: cezve

o şifreleme sandığınız şifreleme değil kardeş...

açarmısın biraz konuyu?
      |
      |

• Yarbay
      44900 Mesaj
      30 Ağustos 2005 07:23:29
      quote:

Orjinalden alıntı: perspective

Alıntıları Göster

açarmısın biraz konuyu?

hay dilimi ... kardeş ordaki olay efs dir o da klasorlere sifre koymak icin değil veri güvenligi içindir. neyse uzatmamak lazım klavyeden bıktım yaw. dokuman kurcalamak lazım boyle yuzeysel bakmamak lazım...
      |
      |

psn
      acaltun17
    • Yarbay
      5495 Mesaj
      30 Ağustos 2005 09:02:49
      arkadaşlar bunlarla uğraşmaya gerek yok. bende çok güsel bir klasör şifreleme programı var. Gerçekten çok beğeneceksiniz...

Buyrun link burada;

http://www.inndir.com/program.php?id=20045
      |
      |

• Binbaşı
      1010 Mesaj
      30 Ağustos 2005 12:01:17
      yorumları okuyun format attıktan sonra açılmıomuş başka doğru düzgün bitane varmıdır??
      |
      |

tone is in the fingers, effects just do the coloring *Joe Satriani

Ibanez RG Prestige
    • Yarbay
      2704 Mesaj
      30 Ağustos 2005 12:06:40
      çok gereksiz bi proğram kont arama yapıp milletin başına neler gelmiş bi baksana
      |
      |

l|lllll|lll||ll||lll|ll||lllll||lll¢σρуяιgнт © ѕιη¢є 1982-2016
    • Binbaşı
      1010 Mesaj
      30 Ağustos 2005 13:08:24
      arkadaşlar klasörleri şifreleyip cd ye yazdıktan sonra format atçam bi türlü doğru düzgün bi program bulamadım
      |
      |

Ibanez RG Prestige
    • Yarbay
      4606 Mesaj
      30 Ağustos 2005 13:41:28 Konu Sahibi
      quote:

Orjinalden alıntı: gururmania

arkadaşlar klasörleri şifreleyip cd ye yazdıktan sonra format atçam bi türlü doğru düzgün bi program bulamadım

faruk nickli arkadasın bir topici vardı cd şifre koyma programı forumu bir ara istersen
      |
      |

• Emekli Yönetici
      9383 Mesaj
      30 Ağustos 2005 13:49:19
      arkadaşlar yazılanları okudum
      eğer yanlış anlamadıysam klasör şifrelemek istiyorsunuz
      ama bunu program kullanmadanmı yapmak istiyorsunuz
      eğer böyle bir takıntınız yoksa çok güzel bir program var yaklaşık bir yıldır kullanıyorum
      ister c veya d yi komple ister tek bir klasörü yada sadece o klasörün içindeki tek bir bilgiyi şifreleyip kilitleyebiliyorsunuz
      ama sanırım siz program kullanmadan windowsun kendi içinde bunu halletmek istiyorsunuz
      |
      |

• Yarbay
      2704 Mesaj
      30 Ağustos 2005 13:55:03
      seni görmek güzel dostum proğramı bana pm atsana
      |
      |

l|lllll|lll||ll||lll|ll||lllll||lll¢σρуяιgнт © ѕιη¢є 1982-2016
    • Binbaşı
      1010 Mesaj
      30 Ağustos 2005 14:01:22
      off of 2 saatir 5-6 program buldum hepside işe yaramaz bitane folder access buldum baya güzel bişeye benzio 2 saniyede şifreleyip açabilio.. @ado1973 programın adını söylersen çok ii olur dosyaları şifreli halde cd ye yazıp bilgisayara format attıktan sonra cd den bilgisayara dosyayı atınca şifreyi girip açılsın başka bişey istemiorum..

folder access le şifreleyici 5.0 bulduklarımın en iisi.. hem bu şifreleyici için yükleme derdi de yok.. direk çalıştırıosun 400kb bişi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gururmania -- 30 Ağustos 2005, 14:14:01 >
      |
      |

Ibanez RG Prestige
    • Yarbay
      5495 Mesaj
      30 Ağustos 2005 14:12:01
      valla yorumlar öyle ama ben çok memnunum.. format atmadan önce şifreleri kaldırırsınız o halde...
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
izmir havalimanı transfer
SEO
ses yalıtımı
modasor
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,484
1.2.156

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.