Şimdi Ara

Klasör içi sağa kayıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
210
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 3 gün bayram tatilindeydim tatilden gelince bilgisayarımı açtım bir sürü sorunla karşılaştım. örnek olarak youtubede mouse'yi ses yerine getirince ses git gide artıyor, sağ alttaki haporlör yerine basınca ses hemen azalmaya başlıyor kapanana kadar. dedim down tuşu basılı kaldı yada mousede orta tuş aşağı çekiyor falan hepsini ayrı ayrı test ettim ikisinden de kaynaklanmıyor. yani sorun sistemde. dar bi klasör açınca da klasör İÇİ sağa doğru gidiyor, ve bir sayfada dolaşırken sağdaki barı tutup aşağı çekersiniz ya aşağı inmek için orayı tutamıyorum 0,1 sn lik basılı tutuyor ardından bırakıyor barı. bir yere sağ tık yapıldığında seçenekler çıkar ya, o seçenekler çıkıyor ama hemen kayboluyor. (kaybolmaması için sağ tıkladığım anda mouse'yi seçeneklerin çıkacağı yere sürüklemem gerekiyor)
    Fikri olan varsa yazsın arkadaşlar şimdiden teşekkürler.

[simage]https://store.donanimhaber.com/ac/86/98/ac869860e5285eedc3cb0ca5ab0ded83.png [/simage]
    Klasör içi sağa kayıyor

• bilgisayarın arka tarafındaki güç tuşunu kapatıp öndeki pcyi açma yerine bastım kasanın ışığı yarım sn yanıp söndü sonra arkadan yine gücü açtım sonra öndeki pc açma tuşuna bastım pc yi açtım ve sorun düzeldi.
  • bilgisayarda birçok sorunun basit çözümü:
    kapat-aç
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.