Şimdi Ara

Klasik Vatan Bilgisayar dolandırıcılığı! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
13.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    O reyonlara koydukları adamları Elektronik veya Bilg. Müh. falan olduğunu sanmayın, ortaokul Lise mezunu adamları koyuyorlar adam Frekans nedir CPU nedir nasıl çalışır Mainboard ile ekran kartı nasıl bir iletişim kurar köprü nedir vs.. bunlardan bir iki soru sor zaten ambele olup yüzüne boş boş bakıyor tek söylediği bu daha iyi abi.
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Yeni teknoloji derken algı oyunu yapıyor. Yeni ama yeni değil. Yeni teknplojide eski teknolojiye büyük indirim demek istemiş.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ADAM OLANA ÇOK BİLE
  • Sarı site başlıkları gibi.

• Klasik Vatan . İnternette bir ürün için 30 tl yazarlar. Mağazaya gidersin aynı ürün 50 tl. Niye böyle diye söylenince de "arkadaşlar interneti güncellemeyi unutmuş" yanıtını verirler. 3-4 defa denk geldi. Media markt ve Hepsiburada forever

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 2KS -- 1 Temmuz 2020; 12:28:35 >
  • Ben kafamda hangi ürün varsa onu alıyorum. Vatan gibi firmaların haberlerini takip edip alışveriş yapmıyorum. Aradığım ürün nerede daha ucuzsa ve distribütör garantili ise oradan satın alıyorum. O yüzden yapılan ana sayfa duyuruları beni pek ilgilendirmiyor çünkü ürünü satmak için çalışanlar bile yalan konuşuyor. Döneminde lg g4’ü piyasanın en iyi zoom yapan kameralı telefonu diye bana kakalamaya çalıştılar. Anlamasak yerdik ama ben salağa yattım he hmmm vay falan iPhone aldım çıktım. Devlet hangi işin peşine düşmüş ki.

• zaten vatandan alışveriş yapanlar çoğunlukla teknolojiden anlamayan i3 lafını duyunca bilgisayarı çok iyi sanan insanlar o yüzden şaşırmamak lazım
  • Marka asus olunca öyle oluyor malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: LeqenDonanım

Buna kelime oyunu denilir.

''Yeni teknolojide büyük indirim'' Yeni teknoloji nedir? Dizüstü bilgisayar, yani laptop.
    Dizüstü ve yeni teknoloji? 1983 den beri dizüstü bilgisayarlar var sen ne anlatıyorsun ya

Millet uzaya astronot gönderiyor, quantum bilgisayarları konuşuyor bizim millet dizüstü bilgisayarı yeni teknoloji sanıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: 128MilyarDolar

Dizüstü ve yeni teknoloji? 1983 den beri dizüstü bilgisayarlar var sen ne anlatıyorsun ya

Millet uzaya astronot gönderiyor, quantum bilgisayarları konuşuyor bizim millet dizüstü bilgisayarı yeni teknoloji sanıyor

Alıntıları Göster
    Bence ironi yapmıştı :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ugrpkr

Bence ironi yapmıştı :)

Alıntıları Göster
    Pek ironi gibi durmuyordu
  • İroniyse komik zaten değilse daha da komik :)

• ortada dolandırıcılık yok tembellik var siteyi hazırlayanın teknolojiden gram anlamadığı ortada... o adamların yeni dediği hiç bir şeye atlamayacaksın...
  • Vtn plakalı ferrarilerin benzini ve vergisi nasıl ödenecek başka

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ne zaman vatana gidip laptop kısmını gezsem bu ne lan diyip gülmeye başlıyorum tutamıyorum kendimi vatandan alınmaz laptop falan
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    AMD işlemciler de gayet uzun ömürlüdür. İkinci bilgisayarımda AMD Phenom II 955 var ve sorunsuz çalışıyor, en az 9 senelik işlemci hem de stok fan ile

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Aseuz -- 1 Temmuz 2020; 14:47:52 >
  • Tamda olay yerinde çalışan "Vatan Bilgisayar HP PR" biri olaraktan bu tarz başlıklarla kampanya bildirileri reklamları sürekli yapılıyor. bence de bir nevi sahtekarlık fakat bu görselin mimarı vatan değil intel tarafından hazırlanmış bir görsel. Sizin akrabanız gibi yüzlercesi geliyor mağazaya ya 2000 lira olsun i5 olsun 10. nesil olsun harici ekran kartı olsun hem sata hem ssd olsun gibi söylemlerde bulunan o yüzden çokta takmamak lazım :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: AO

O reyonlara koydukları adamları Elektronik veya Bilg. Müh. falan olduğunu sanmayın, ortaokul Lise mezunu adamları koyuyorlar adam Frekans nedir CPU nedir nasıl çalışır Mainboard ile ekran kartı nasıl bir iletişim kurar köprü nedir vs.. bunlardan bir iki soru sor zaten ambele olup yüzüne boş boş bakıyor tek söylediği bu daha iyi abi.
    Ortaokul neyse de lise mezunu adam gayet yeterli o işi yapmak için. hatta biçilmiş kaftan .

Vatan bilgisayar ın en büyük sorunu firma elemanları. kendi personeli kadar firma elemanı alıyor. Firma elemanları da kendi markasını satmaya çalışıyor. atıyorum sen msı ekran kartı istiyorsun adam illa asus verelim diyor. Hatta kasım ayın pc toplamıştım vatandan ve bu konudan inanılmaz rahatsız olmuştum . Lan ben corsair kasa istiyorum adam bana illa thermaltake satmaya çalışıyor. en son kızdım artık adama başkası geldi ilgilendi.

Zamanında TV alırken de başıma geldi. ben samsung alıcam modeli ve bütçeyi belirlemişim. eleman bana ısrarla panasonic satmaya çalışıyordu.

Yoksa lise mezunu adam satış elemanlıgı yapmayacakta ne yapacak başka? bilgisayar mühendisi adamın gidip vatanda satış elemanı olacak hali yok sonuçta !

Edit: bende iç mimarım . gidip mobilya mağazasın da yada emlakçıda falan çalışayım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alen Doğu Gencer -- 1 Temmuz 2020; 16:8:29 >

• normal bence, nesi yanlış ki?
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.