Şimdi Ara

Klasik Vatan Bilgisayar dolandırıcılığı! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
120
Cevap
1
Favori
13.295
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
177 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Net bir sekılde dolandırıcılık vatanın yaptıgı.Avrupada yapsalar binlerce euro oderler ceza olarak.
  • Severiz sevmeyiz vatan iyidir kötü noktasından çok konu sahibi güzel bir noktaya değinmiş, olay kandırma üzerine kurulu, yanıltıcı reklam. En son teknoloji diye lanse edip bilmeyen adamın günahına girme.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dexter342

aklıma bu video geldi

yarım saattir kanalından çıkamıyorum bu abimizin... en güzel cuma mesajları ve teknede köpük partisi en favorilerim.

Dalga geçmek için yazmıyorum. Ülkede böyle çoğu şeyi yüzeysel bilip, hayatından tad alarak yaşayan pek çok kişi var.
  • Muco kullanıcısına yanıt
  • Buna kelime oyunu denilir.

''Yeni teknolojide büyük indirim'' Yeni teknoloji nedir? Dizüstü bilgisayar, yani laptop.
  • quote:

Orijinalden alıntı: münşi

Buna hunharca güldüm ama 9100f ve 9400f eksik 🤣🤣🤣
    adamlar yeni nesil leptop 3k satıyolar bizde r5 3600 rtx 2060 10 yıl geriden geliyoz :(
  • Warlords W kullanıcısına yanıt
    Ne alakası var kardeşim? 2500 2600 liraya AMD Ryzen 3.nesilden r3 3200u işlemcili laptoplar satılıyor. i3 6100u yu rahat gömer r3 3200u.
    Cinebench r15 single ve multi puanlarından anlayabilirsin.
    i3 6100u 98 251 2015model
    r3 3200u 138 344 2019model
    Ayni paraya hangisini almak isterdin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Ben Vatan bilgisayardan anakart aldım zamanında. i5 4460 işlemci ile kullanacaktım. Anakarta ram takıyorum ama 2 slotu aynı anda görmüyor. Tabi o zamanlar ram uyumluluğu falan bilmiyorum nedir. Ramler uyumlu olmadığı için 8+8 olmasına rağmen 8 olarak çalışıyormuş. Anakartı aldığım gün eve gelip hemen heyecanla denemiştim. Rami öyle görünce başımdan kaynar sular dökülür gibi hissetmiştim. Neyse hemen teknik servise gittim. Kardeşim sen bunun işlemci pinini kırmışsın ondan falan dedi. Diyorum yahu imkânsız orası zaten öyleydi. Tasarımsal olarak gerçekten ilk bakışta kırık gibi gözüküyor. Ben ısrar edince ben günde 150 tane bu anakarttan satıyorum dedi ukalaca. Garantiye gönderdi işlemci pini kırık diye. Beni 14 gün bekletti değişim yapmadı sözde kırdım diye. Tabi ben o sırada ram uyumluluğunu öğrendim falan. Asus dan cevap geldi, işlemci pininde herhangi bir kırık ve deforme mevcut değildir. Ram slotları testi yapılmış olup herhangi bir sorun bulunamamıştır yazıyor raporda. Geldi anakart ben uyumlu ram takınca gayet güzel çalıştı. Vatan dan o yıldan beri hiç bir şey almıyorum. Hayatımda bir firmaya uyguladığım ender kişisel boykottur. Yakınımdaki vatan bilgisayarda bir ürün varsa ve lazımsa yine de internetten alıyorum kargo bekliyorum. Cidden yıllardır içeri girmedim Vatan Bilgisayardan. Midemi bulandırıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Muco

daha kötüsü var, önerilen sistemlere bakın

sağ üstteki tabloya baksana
    dolar 1 kuruş düşmüş resmen çakılıyor göstermişler grafikte

• < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bu laptopu almaya gücü yetmeyen bir sürü insan var.
    i5 3570k işlemciyi 1000 tl ye satmaya çalışan da var.

Bence gayet yeni teknoloji de büyük indirim.
  • AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Yıl olmuş 2020 3.nesil İntel nedir ya. Sana da sorayım aynı soruyu;
    Cinebench r15 single ve multi puanları:
    Ayni paraya hangi laptopu almak isterdin?

• quote:

Orijinalden alıntı: münşi

Yıl olmuş 2020 3.nesil İntel nedir ya. Sana da sorayım aynı soruyu;
    Cinebench r15 single ve multi puanları:
    Ayni paraya hangi laptopu almak isterdin?
    İnteller bence hep daha uzun ömürlü. O nedenle i3 seçerim. Hiç uzun ömürlü AMD kullanan görmedim. Hepsi laptop değiştirdi.
  • Bunun bide ekran kartı modeli yazmayan versiyonu var yine vatan bilgisayar yapıyor , Nvidia ekran kartı yazıyor kağıda ama gt mi gtx mi 1050 1030 mu ne kimse bilmiyo heralde sürpriz yumurta gibi evde çıkacak ne olduğu

• AKINLASINN A kullanıcısına yanıt
    Ben çok gördüm dostum. İşlemci core thread sayısı belli. Tek çekirdek gücü ve çoklu çekirdek gücü belli. Bugün i3 6100u işlemcili laptopu sen al, r3 3200u işlemcili laptopu ben alayım. 5 sene sonra iki laptopu yan yana koy. Hangisinin işlem gücü daha yüksekse o daha performanslı olacak bu net yani. Işlemci markası AMD olunca 2core 4thread işlemci 5 sene sonra 1core 2threada mı düşecek kendi kendine? Ya da 138olan tek çekirdek puanı mı azalacak? Şu anda da 5 yıl sonra da 1gb dosyayı Winrarla sıkıştır dediğinde r3 3200u daha kısa sürede halledecek bu işi. Markası isterse AMD değil ZMD olsun. Bırakın bu eski kafa "intel iyidir intel uzun ömürlüdür" mantıklarını artık. Dünya değişiyor. Cpu market share diye bi arat AMD nasıl satiyor dünyada.

• Reklam Özdenetim Kurulu idi galiba, hala yaşıyorsa oraya şikayette bulunulabilir, en nokta atışı yer.
  • 2019daDHyekatilmak 2 kullanıcısına yanıt
    Yeni demek en son bir önceki üründen sonra çıkmışsa yeni sayılır. Misal i7 9uncu nesil var. 10uncu Nesil çıktıysa. 10uncu Nesil yeni oluyor. Aynı ürünün bir sonraki çıkış ürünü yeni olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.