Şimdi Ara

Klasik küfürcü bi arkadaş daha meğer türkmüş+18

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
27
Cevap
0
Favori
1.316
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> World of Warcraft >> Klasik küfürcü bi arkadaş daha meğer türkmüş+18
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    391 Mesaj
    Knight Online dan buraya akratım yapılmasındaki etkenlerden biri KO nun artık serverları küçülte küçülte seni premium almaya zorlamaları dolayısıyla millet ona para vermek yerine wow a başlıyor...

Ben de bir zamanlar KO oynuyordum ama bnm gele nedenim wowu arkadaşta oynadıktan sonra iki oyunu karşılaştırmam ve KO oynayarak hata yaptıımı anlamam...

Ayrıca (Herkes Değil) KO dan gelip Wowu batıran guruplarda çok!!
    |
    |
  • Teğmen
    151 Mesaj
    sende öylesin demiyorum yanlış anlama beni, bende önce KO oynadım sonrasında SRO oynadım 2 senedir de WoW oynuyorum. 3 tane 70 char kastım, oynadığım serverda 1 kişi bana scammer ninja vs yada küfürcü birisidir demez.
    |
    |
    Intel i7 6700K | MSI Z170A Gaming M5 | Kingstone 2x8 gb 2400 Mhz | MSI Gaming X GTX 1070 | Samsung 850 EVO 500gb | Kingstone HyperX 240gb | 2x1 TB Wester Digital | Corsair H100i GTX | Corsair Carbide 400R | Samsung 27" Curved | Logitech Z506 | Logitech G510 | Logitech G700s | Locitech C920 | Blue Yeti Blackout Edition
  • Yüzbaşı
    293 Mesaj
    en basit cozum karakterini fazla duyulmamıs bi realme aktarıcaksın kafan rahat olucak.bu tiplerlede karsılasmamıs olursun..2,5 senedir oynuyorum boyle bisi gelmedi basıma, turk cok fazla yok realmde cokta memnunum...
    wow da KO ya donmesin buda bizim elimizde, bu gibi tipleri ignore yaptıkmı zaten ceverlerinde cok fazla insan kalmaz, bu sekilde zamanla yontulacaklar ogrenecekler adam gibi oyun oynamasını...
    |
    |
    quote:

Orjinalden alıntı: demiryulek

en basit cozum karakterini fazla duyulmamıs bi realme aktarıcaksın kafan rahat olucak.bu tiplerlede karsılasmamıs olursun..2,5 senedir oynuyorum boyle bisi gelmedi basıma, turk cok fazla yok realmde cokta memnunum...
    wow da KO ya donmesin buda bizim elimizde, bu gibi tipleri ignore yaptıkmı zaten ceverlerinde cok fazla insan kalmaz, bu sekilde zamanla yontulacaklar ogrenecekler adam gibi oyun oynamasını...

yok yok bugüne kadar gene böle iki üç olayla karşılaştım hep dedim salla ignoreyi bas gitsin ama yok Muhakkak küfrü eden okudu bu konuyu çünkü Guildleri bilindik guild isterdimki gelsin savunsun küfrünü kendi haklılını koysun ortaya fakat nerde anca korkak şekilde saklanırlar.
    |
    |

B : Bumblebee (Bahsettiğim Denyo)
    V : Venndetta (Ben)

B : Bumblee Rude Gestures To You
    V : What Are You Doing?
    B : Tanımadınmı La? 2 Saattir Düdük Çakıyorum.
    V : Yok Tanımadım
    B : Eskiden Sizin Guilddeydim Sıkıldım Çıktım
    B : Bumblebee Dances With You
    B : 10g Versene
    V : Yok Valla Tailor Kasıyorum.
    B : Yalan Söleme La Çakarım
    V : Senin Ben ?&%@+?*#$½£*

Tüm Konuşma Harfi Değiştirmeden Bundan İbaret.

Üzücü Olan İse Bu Tip Zekasız Adamların Hiçbi Şekilde Önüne Geçilememesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Leingrad -- 7 Nisan 2008; 22:11:05 >
    |
    |

• Yüzbaşı
    391 Mesaj
    süper yaw :)
    |
    |
  • Onbaşı
    19 Mesaj
    eleman : fu fu fu
    ben : ?
    eleman : küfür ettim pişmanım

sro da yaşanmış bir olaydır :D bundan sonra zaten o gereksiz oyunu bırakıp wow a başladım.
    |
    |
Mobilya Takımları
Bey Azura
kolayoto.com
192.168.1.1
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,594
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.