Şimdi Ara

Klasik küfürcü bi arkadaş daha meğer türkmüş+18

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
1.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • evet arkadaşlar Bu güzel oyuncu Twisting nether da bunun gibi arkadaşlar küfr etmemeyi öğrenmeli.Konu hakkında yorumlarda forum kurallarını unutmadan yazarsak konu dışına çıkmamış olur ve ceza almamış oluruz.

• klasik bir KO dan geldim wow a vakası..max yaş 11
  • quote:

Orjinalden alıntı: KraL71

klasik bir KO dan geldim wow a vakası..max yaş 11

olayın aslını anlatayım BEM de daily yapıcam arkadaş yerde demon banish questini yapıyordu bende havada bomba atıcam diye uğraşıyordum 3 4 tane bomba geldi benim yüzümden kafasına direk OC yazdı ben anlamamazlığa vurdum what dedim sonrasında diğer küfrü etti bende ii dedim kendine bi el salla forumlardan düşüncesinde Screenshotu buraya yükledim.
  • Bir ekresinde lvl 25 lerdeyken Kızıl sırt dağların(Redrige mountains) orda quest koşuyordum ve bir hunter durmadan bana duel atıyordu bende cancel diyip "Sory, i dont have time for that" diyip kesip attım ardından ./s üzerinden paso Türkçe küfür abanmaya başladı xD bende "ulan senin gibi küfürcü Türk ler buraya damı bulaştı bırakın gidin oyunu dedim" eleman durduktan sonra pis terörist Pkk lı gibi hakaret etmeye devam etti, bende noluyoz oldum yani tipik KO vakası onu anladım ignore ban uğraşamam salaklarla.
  • o değil ben bu adamı tanımam etmem demekki o beni bi yerden tanıyorki direk türkçe küfür etti ben what dememe rağmen var böleleri.
  • abi o deilde bir shaman olarak ne kadar az skilin var skil bar da :) tebrik ettim. mountları bile 4 e 5 e koymussun :)
  • Bence tanımıyordur...Bende fazla ingilizce bilmeyen duelde yenildiği yabancılara türkçe söven bir ton insan gördüm...

Bu arada "camon" da iyimiş :) -kamoon beybi... :P

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi imdrunkisuppose -- 5 Nisan 2008; 13:45:27 >
  • Pffff. Yabancılar Türkler'i sevmemekte haklı. Ben olsam bende sevmezdim bunun gibiler yüzünden.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Güntülü

abi o deilde bir shaman olarak ne kadar az skilin var skil bar da :) tebrik ettim. mountları bile 4 e 5 e koymussun :)

keybindden bi şekiller ayarlamıştır.
  • coluk cocuk 70 e kasmıs ben hala 1 bucuk yıldır aralıklarla wow oynuorum en yuksek karakter 67 en sonunda biraktim zati wow u fln warhammeri bekliorum arkadas insallah bu tur insanlar oraya bulasmaz
  • bu kullandığın chatbox addounun adı ne??
  • zodd, o senin kabahatin, yani durmadan sil baştan karakter kasıcağına git 70le birini.
  • batu cok haklisin ama insan maymun istahli olunca olmuo neredese butun siniflardan bi 30 40 level karakterim var bitane 53 hunter var paladin var iste nedense bende boyle bi hastalık var biraktim en sonunda
  • quote:

Orjinalden alıntı: zodd

coluk cocuk 70 e kasmıs ben hala 1 bucuk yıldır aralıklarla wow oynuorum en yuksek karakter 67 en sonunda biraktim zati wow u fln warhammeri bekliorum arkadas insallah bu tur insanlar oraya bulasmaz

onlar heryere bulaşır :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: killerdevill

quote:

Orjinalden alıntı: zodd

coluk cocuk 70 e kasmıs ben hala 1 bucuk yıldır aralıklarla wow oynuorum en yuksek karakter 67 en sonunda biraktim zati wow u fln warhammeri bekliorum arkadas insallah bu tur insanlar oraya bulasmaz

onlar heryere bulaşır :D

ben ce bulasmaz cünkü warhammer wow kadar göz önünde oynanan bir oyun olmyacagı icin pek kisi tercih etmeyecek
    yanı bir nevi wow kadar ünlü olamayacak
  • su adamlari almayin kaale aklima ko da ki gunler geliyo lanet olasi oyun
  • nasıl bir zihniyetki hala oynanıyor bu KO. adamlar önce Türkleri oyundan attılar IP leri engellediler vs. sebep hack dupe akla gelen her türlü pisliği yapıyorlar diye. sonra baktılar Türkler oyuna giremeyince para kazanamaz hale geldiler tekrar açtılar. şimdi ise siteleri bile türkçe. bizim insanlarımızsa ko oynamakta diretmekte. bide şöyle düşünüyorum: bu zihniyetteki insanlar bırakın KO oynamaya devam etsinler
  • Ben oyunu bırakacam ya bu ne böyle bunları gördükçe delirecek gibi oluyorum. Şu pre paid kartın süresi bitsin daha oynamayacağım.
  • Eski Server'ımı nasıl insanlar basmış böyle ya
  • ya senin ne işin var küfür ediyosun efendi efendi konuş bana wc wc diyince küfür ediyorum ingilizcem yok wc wc alay gibi geliyo sürekli diyo ve duel atıyo party atıyo trade atıyo cinnet geçiyorum bide wc wc diyo tuvalet
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.