Şimdi Ara

Klasik gitar için kitap önerisi

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
1.495
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar, klasik gitar için metod kitabı önerileriniz var mı? Elimin altında kapsamlı ve güzel ele alınmış bir doküman bulunsun istiyorum.

• Tarz ne dostum. Klasikmi, popülermi ?
  • Klasik hocam.
  • Sudolfin kullanıcısına yanıt
    carulli guitar method tavsiye ederim.
  • Sağolun hocam. Peki eğitim kitabı biliyor musunuz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sudolfin -- 26 Şubat 2017; 2:58:2 >
    Aslında elimde güzel sanatlar için bir adet eğitim kitabı var eğer bulabilirsem ( biraz zor liseden mezun olalı yıllar oldu) ismini atarım sana.
  • Hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum yine. Bulabildiniz mı acaba? Klasik gitara yeni yöneldim ancak tekniği akustik gitara göre oldukça farklı. O alışkanlıkla çalmak yerine düzgün bir tekniğim olsun istiyorum. Tam bir yol haritası bulamadım. Bu nedenle kitap bakıyorum onda da karar kılamadım. Sizin öneriniz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Kitabı bulamadım ama dostum o kitap tamamen klasik için yani klasik derken Bach,Mozart,Paganini gibi bildiğin clasic dostum. Googleden baktım şimdi bizim kitapları bulamadım. Sen klasik derken o çok bilinen popüler müzikleri kastetmiyorsun dimi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soporo

Kitabı bulamadım ama dostum o kitap tamamen klasik için yani klasik derken Bach,Mozart,Paganini gibi bildiğin clasic dostum. Googleden baktım şimdi bizim kitapları bulamadım. Sen klasik derken o çok bilinen popüler müzikleri kastetmiyorsun dimi ?

Hocam şöyle açıklayayım: Akustik gitar çalıyordum önceleri. Daha sonra müzik tarzım değişti, klasik müzik dinlemeye başladım. Ardından klasik gitar aldım. Ancak akustik gitar eğitimi aldığım için klasik gitarda bocalıyorum. Bu nedenle kitap arıyorum. Tamamen klasik yani.
  • Nasıl bir yol izlediniz?

• arenas metodu al

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.