Şimdi Ara

Klana Alım Vardır

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
529
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Klanımız aile oyuncuları ağırlıklı klandır. Genellikle 15 likten savaş yapıyoruz. Hızlı gelişmek için klanı büyütmek amaçlı, level fark etmeden alımlarımız olacaktır. Yeni oyuncuları da bekleriz, maksat birlikte gelişmek.

Klan 3 leveldir. 18 galibiyet, 11 mağlubiyetimiz var.

Klan Etiketimiz; #GOLC9P9Q

Özel mesaj ile de ulaşabilirsiniz. Herkese iyi eğlenceler.

EDİT: KLAN 6 LEVEL OLMUŞTUR.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Marutan -- 25 Mayıs 2017; 22:28:38 >

• Arkadaşlar,

Tekrardan merhaba. Buradan gelen 1-2 vatandaş savaş sırasında çıktığı için rahat alacağımız savaşı kaybettik. 2 savaş maksimum 3 savaş sonra 4. seviyeye geçiyoruz. Katılmak isteyen olursa klan etiketi yukarıdaki gibidir. Düşük seviye, yeni başlayan arkadaşlar da gelebilir. Her türlü desteği sağlarız, savaşlara alırız.

Herkese iyi eğlenceler.
  • Klana katılmak istiyorum başkan,33.seviye 6.seviye köy binası
    Bu arada istek mi atıyoruz yoksa direk katılabiliyor muyuz ?
  • Dostlar, 4. seviye olduk ve yolumuza katılanlar ile devam ediyoruz :)
  • Arkadaşlar yeni skype grubumuzu kurduk. Savaşlar tam gaz devam ediyor. Gelen arkadaşlara teşekkür ederim, gelecekleri de bekliyoruz
  • 5. seviyeye ulaştık. Etkinliklerde savaşlarımız devam ediyor.

44 galibiyet, 25 mağlubiyetimiz var.

Savaşları 20 ya da 25 kişilikten yapıyoruz. Tek eksiğimiz taze kan.

Bağışlar dev-okçu değildir arkadaşlar. Ne isterseniz o basılır atılır. Binici, golem ejder, büyücü kısaca istediğiniz dışında asker ile karşılaşmazsınız.
  • Dostum selam 86 level koyum var klaniniza katilmak isterim ama klani nasil bulucagimi anlamadim.Klan etiketi nedir?3-4 yildir oynuyorum oyunu sikintidan birakmistim daha once hic klana girmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 6 level olduk arkadaşlar, kazanma serilerimiz var. 61 galibiyet, 30 mağlubiyet (25.05.2017) tarihi itibari ile tam gaz yola devam. 2
  • Düzenli savaşıyorsanız gelebilirim. 112 seviyeyim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gesetzlosen kullanıcısına yanıt
    Dostum 1 gün hazırlık sürecini saymazsak her gün savaş halindeyiz. Şu an için tatilde olanlar sebebi ile 10luktan savaş yapıyoruz. Klana gelirken forum donanım yazman yeterli olacaktır.
  • Hocam bayadır oynamıyordum clash of clans , 73 seviye ve kb 8 köyüm var , alımlar hala açıksa ben de katılabilirim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Rulli

Hocam bayadır oynamıyordum clash of clans , 73 seviye ve kb 8 köyüm var , alımlar hala açıksa ben de katılabilirim ?

Beklediğimin çok altında kaldı katılım. 3-5 kişi klanı 6. seviyelere kadar taşıdık ama ağustos ayı gelmeden oyunu bıraktık. Alıp başını giden gitmiş, yeni oyuncu yok hep yan hesaplar. Kısaca oyunu oynamak için sebep kalmamış, mazi olmuş oyun hocam.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.