Şimdi Ara

klan kalesine yükleyeni hulma

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
446
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a arkadaşlar bu oyunda klan savaşında klan kaleme birisi hep düşük seviye asker yükleyip duruyor bu kişiyi bulma sansimiz varmidir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yakamoz77 -- 28 Nisan 2014; 18:07:29 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• yolluyanın yolladıgı an ismi yazar hocam ordan görebilirsin ancak
  • quote:

Orijinalden alıntı: Symposium

yolluyanın yolladıgı an ismi yazar hocam ordan görebilirsin ancak

Onu savaştayken gorebiliyorsun haklisinda klan savaşında klan kalesine bir kere asker yollaniyor hazirlik zamanında onu goremiyoruz onu soruyorumdum.

• quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

quote:

Onu savaştayken gorebiliyorsun haklisinda klan savaşında klan kalesine bir kere asker yollaniyor hazirlik zamanında onu goremiyoruz onu soruyorumdum.

göremiyorsun malesef, insafiyetine kalmış artık atan adamın. Size gıcık mı bu kişi? Ya da oyunu bilmiyor yazık kendince yardım etmek istiyor da olabilir
  • quote:

Orijinalden alıntı: Aazam

quote:

Orijinalden alıntı: yakamoz77

quote:

göremiyorsun malesef, insafiyetine kalmış artık atan adamın. Size gıcık mı bu kişi? Ya da oyunu bilmiyor yazık kendince yardım etmek istiyor da olabilir

onu bilemiyoruz bilerekmi yapıyor yoksa asker bağışını coğaltmaik içinmi yapıyor bilmiyoruz. kimsede görmüyor. ama hüsran oluyor haliyle...

• Ancak söyle bulunabilir hazırlık döneminde kimse asker bağışı istemesin düşük seviyede ki Köyleri takibe alın atıyorum 5 koy var bağış sayılarına bakın eğer bağış sayısı artan varsa o atıyodur tek kişide olmayabilir biraz zor ama başka yolu görünmüyor

• Klan savaşı için atılan askerlerden bağış sayiniz artmiyor ordaki istek mesajında ne istediğinizi açıkça belirtin

• quote:

Orijinalden alıntı: harock

Klan savaşı için atılan askerlerden bağış sayiniz artmiyor ordaki istek mesajında ne istediğinizi açıkça belirtin

Emin misiniz artıyor diye biliyorum

• belirtilmiş olmasına rağmen mesal ben okçu değil sihirbaz istiyorum yazıyorum adam yine okçu basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: diego26

Ancak söyle bulunabilir hazırlık döneminde kimse asker bağışı istemesin düşük seviyede ki Köyleri takibe alın atıyorum 5 koy var bağış sayılarına bakın eğer bağış sayısı artan varsa o atıyodur tek kişide olmayabilir biraz zor ama başka yolu görünmüyor

oyle bulamayızki ya normal savaslarada bağış yapıyorsa nasıl olacak???
  • quote:

quote:

Klan savaşı için atılan askerlerden bağış sayiniz artmiyor ordaki istek mesajında ne istediğinizi açıkça belirtin

Artmiyor hocam gönderilen asker sayısına bakıp yolladım değişme yok

• quote:

quote:

Artmiyor hocam gönderilen asker sayısına bakıp yolladım değişme yok

• 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.