Şimdi Ara

KIZSIZLIK (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
28
Cevap
0
Favori
708
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • takma kafana, derslerin daha önemli. kız illaki bulursun bir şekilde

• Hocam nasil yetistiriliyorunuz acaba cocukken fln cikip sokakta oynamadiniz mi ne bileyim kucukken mahalleden arkadaslariniz var miydi?

Karma egitim sistemi olan bir ulkeyiz nasil kiz arkadaslariniz olmuyor? Ben hatirliyorum ilkokulda bile manitacilik sakayla makayla baslamisti.Orta okul, hele lise istanbuldaki universite fln surekli kizli erkekli gruplarimiz vardi birbirinden hoslanan vs sevgili oluyordu takiliyordu.

Hani sevgili meselesi kismet biraz da normal kiz arkadaslariniz nasil yok sinifta isyerinde kimseye selam vermeden gidip geliyor musunuz?

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    sen yakisikli misin tip nasil

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • sut dokmus kedi kullanıcısına yanıt

Bilmiyorum hocam fena bulmuyorlar da parmakla gosterilecek bir yakisiklilik yok,olay o degil ben kendim icin soylemiyorum cok daha ortalama tipli vs arkadaslar da bu konularda sorun cekmiyor beni fln gec. Yani ortam konusundan bahsediyorum sinifta surda burda tipsizsin diye insanlar arkadas olmaktan kacmayacak. Kaldi ki emin ol tipsiz fln degilsin hep abartiyorsunuz ozguven eksikliginden.

• inonu88 kullanıcısına yanıt
    boy kilo kac sende

• the-omer-professional kullanıcısına yanıt
    bu ikisi farklı. birbirinin yerini tutacak şeyler değil.

• sut dokmus kedi kullanıcısına yanıt

Hocam sen beni hic anlamadin neyse takil kafana gore umarim olgunlasirsin bazi seylere farkli bakmayi ogrenirsin.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.