Şimdi Ara

Kızlarla sohbet etmek.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
2
Favori
2.039
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifrnc -- 15 Aralık 2013; 16:29:24 >

• Bu ne læ ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Two Stroke -- 16 Ekim 2013; 11:52:02 >
  • Ya arkadaş bişey sorucam , ben 2 yıl fitness yaptım halada vücudum iyi durumda. 35 Santim kol vadı ve mütevaziydik. Sizin gibiler böyle biraz vücut çıktı diye onada vücut denirse hemen soyunuyonuz. Olum zayıfsın işte doğru düzgün kasta yok az mütevazi olun. Ben Türkiye ikincisiyle antreman yaptım , adam dirseğe kadar tişört giyiyordu. Öyle adamlar gösteriş yapsa yeridirde size noluyo.
  • Vücuda bak ya benim böyle vücüdum olacak tişört giymeye utanırım adam çıplak çıkmış havalı havalı
  • quote:

Orijinalden alıntı: David Tennant

Vücuda bak ya benim böyle vücüdum olacak tişört giymeye utanırım adam çıplak çıkmış havalı havalı

HocM sabah saban iyi guldurdunuz :)) hesal makinesiyle video cekmis arkadas :))

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • alifrnc kullanıcısına yanıt
    Videoda ki sen misin kardeş, gel bilek güreşi yapalım sen iki elinle yap ben tek elimle

• Konu iyi güzelde Video çok zayıf kalmış su şişesiyle fln olacak işmi
  • Videonun sunumu güzel olsaymış çok daha iyi yorumlar alırdın emin ol.
    Bende yüklenmeyi bilmezdim eskiden bilek güreşinde.Kolumu fazla uzatırdım,adamın baş parmağını iyi kavrayamazdım sıkamazdım çat diye giderdim.
    Ama şimdi eheheheh :) bileğimle vücudumun mesafesini kısa tutuyorum,omuzla biniyorum herife. :D
  • Genetik ve tekniğe bağlı sadece çalışma ile olacak iş değil. Ben 22-23 senedir spor yaparım ama salonumuzda antrenman yapan milli bilek gürşçisi 19 yaşındaki kızı daha bir kere bile yenemedim.
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifrnc -- 15 Aralık 2013; 16:50:26 >
  • Git powerlifter strongman ol bodyciler sismis balon zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: alifrnc

ahha bi şey bilmiyosun be ne genetiği ?? Kıza sor bakıyım kimlerle bilek güreşi antremanı yapıyor ? kaç kiloyla bilek çalışıyor ? Bilek güreşinde en önemli şey karşındakininin görüntüsüne aldanmamaktır bu yorumlara cahil herfilere söyliyim bi şey bilmiyorlar vücut yapmakla bilek güreşini ayırt edemiyorlar. Profosyonel bilek güreşi turnuvalarını izlesinler incecik çocuğun kazandığı maçlara baksınlar herşeyi görüntü sanan ezik herifler.. 10 senedir body building ( Fitness değil ) yapan bir adamı 90 kilo olmasına rağmen 38 cm kolu var adamın benim biceps 33 cm bilek 36 cm adamı ready go 'dan 2 saniye sonra indirdim. Bir şey bilmeyen yorum yapmasın arkadaş iki eliyle gel sen dio biri nerdesin hocam gel profesyonel masaya davet ediyorum seni kilona bakmıycam 130 kilo ol istiyorsan gel İzmir'deysen .. Bu videoyu da bi şeyden haberi olmayan cahillere gönderiyorum izleyin bişeyler öğrenin !

http://www.youtube.com/watch?v=RkFa4IOovDk karşıdaki genç 70kg oleg

bu da o kendini güçlü sanan bodycilere gelsin öğrensinler vücudun her şey olmadığını !

http://www.youtube.com/watch?v=FeGL70XpLZQ

Edepli olmayı anan baban sana öğretmediyse ben öğretecek değilim kardeşim; bu yüzden üzerindeki mesajda yazdığımı bir kez daha oku. Kinesoloji vb. gibi konular üzerine okulda 4 sene eğitim gördük zaten, bu yüzden hangi vücut tipinin hangi spora genetik olarak daha elverişli olduğunu biliriz. Alanımızdan kaynaklı olarak vücut geliştirme ve bilek güreşi federasyonuna da bağlı olabildiğimizden bu konuda hakemlik ve antrenörlük yapmaya bile hakkımız var; yani sandığın kadar cahil değiliz kaldı ki ben yazımda zaten yenemediğimi belirtmişim anlamadan yazan güzel kardeşim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi PÜSKÜLLÜ MORUK -- 19 Ekim 2013; 16:39:51 >

• quote:

ahha bi şey bilmiyosun be ne genetiği ?? Kıza sor bakıyım kimlerle bilek güreşi antremanı yapıyor ? kaç kiloyla bilek çalışıyor ? Bilek güreşinde en önemli şey karşındakininin görüntüsüne aldanmamaktır bu yorumlara cahil herfilere söyliyim bi şey bilmiyorlar vücut yapmakla bilek güreşini ayırt edemiyorlar. Profosyonel bilek güreşi turnuvalarını izlesinler incecik çocuğun kazandığı maçlara baksınlar herşeyi görüntü sanan ezik herifler.. 10 senedir body building ( Fitness değil ) yapan bir adamı 90 kilo olmasına rağmen 38 cm kolu var adamın benim biceps 33 cm bilek 36 cm adamı ready go 'dan 2 saniye sonra indirdim. Bir şey bilmeyen yorum yapmasın arkadaş iki eliyle gel sen dio biri nerdesin hocam gel profesyonel masaya davet ediyorum seni kilona bakmıycam 130 kilo ol istiyorsan gel İzmir'deysen .. Bu videoyu da bi şeyden haberi olmayan cahillere gönderiyorum izleyin bişeyler öğrenin !

http://www.youtube.com/watch?v=RkFa4IOovDk karşıdaki genç 70kg oleg

bu da o kendini güçlü sanan bodycilere gelsin öğrensinler vücudun her şey olmadığını !

http://www.youtube.com/watch?v=FeGL70XpLZQ

Vücut geliştirme ile bilek güreşi farklı iki spor dalı, ne diye kıyaslıyorsun ki ?

Vücutcuların kasları şişmiş balon falan değil, vücutcular kaslara hacim kazandırma yönünde (hypertrophy) antrenman yapar. Bilek güreşçileri içinse direnç ve patlayıcı kuvvet daha önemlidir.
    Synthol'ü saymazsak şişme, balon kas diye birşey yok zaten. O kaslar balon olsa Ronnie nasıl 400 kilo squat yapacak...?

Vücutcuyla bilek güreşçiyi bilek güreşi masasında karşılaştırmayı biliyorsun, bir de bench press te karşılaştır, squatta karşılaştır, deadliftte karşılaştır bakalım ? Görürsün o zaman kendini güçlü sanan bodycileri...

• Orijinalden alıntı: Executor06

.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifrnc -- 15 Aralık 2013; 16:20:33 >
  • alifrnc kullanıcısına yanıt
    Ben şu örnek olarak verdiğin 10 senedir body building yapıpta kolu 38cm olan adamı çözemedim, neresiyle yapmış o 10 seneyi? Kardeş ben videonu izledim espri amaçlı bir yoruk yaptım ciddi ciddi bilek güreşi yapmak için değil :D Bence video biraz eksik kalmış damacanalar falan ayrıca seninle bilek güreşi yapmak isterdim ama istanbuldayım. Bu arada videolar güzel ama o adamlar prof sanırım, ben senin prof olduğunu düşünmüyorum en azından videodan yola çıkarak yani, yanlış anlama beni dalga geçmek gibi bir amaçla yorum yapmadım kırılma darılma bana :) hatta ileride seninde prof bilek güreşi videolarını izlemek isterim

• quote:

Orijinalden alıntı: Aratorn Oglu Aragorn

Ben şu örnek olarak verdiğin 10 senedir body building yapıpta kolu 38cm olan adamı çözemedim, neresiyle yapmış o 10 seneyi? Kardeş ben videonu izledim espri amaçlı bir yoruk yaptım ciddi ciddi bilek güreşi yapmak için değil :D Bence video biraz eksik kalmış damacanalar falan ayrıca seninle bilek güreşi yapmak isterdim ama istanbuldayım. Bu arada videolar güzel ama o adamlar prof sanırım, ben senin prof olduğunu düşünmüyorum en azından videodan yola çıkarak yani, yanlış anlama beni dalga geçmek gibi bir amaçla yorum yapmadım kırılma darılma bana :) hatta ileride seninde prof bilek güreşi videolarını izlemek isterim
    .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alifrnc -- 15 Aralık 2013; 16:19:55 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: yigit_tecimer

Kardeşim hiçbir şey bilmiyorsun ya gerçekten.Maçlarını görelim demiştin demi sen bu yazıyı yazdıktan sonra cevap yazmadım şimdiye kadar çünkü söz fayda etmez cahile kanıt göstericeksin. Dün 70-85 kilo Yarışma yaptık sivasta birinci oldum. Karşımdaki rakiplerden birisi bilek güreşi hocası diğeri 20 yıllık body salonu sahibi 3 kere 85 kiloda vücut şampiyonu olmuş bir adam. Ben 72 kiloyum ve şimdiye kadar hiçbir salona gitmedim. Evde antreman yaptım. Şimdi sildim videoyu yenisini çekicem sana tavsiyem yararlanırsın ordan kardeşim başkalarının vücuduna laf ediceğine. Adam şu  Kızlarla sohbet etmek. Kaç cm kolu bak bakıyım.

Maç videolarını da yüklerim yakında şimdi hazırlıyorum.

http://u1312.hizliresim.com/1j/h/vjr7z.png
    http://u1312.hizliresim.com/1j/h/vjr75.png
    http://u1312.hizliresim.com/1j/h/vjr2j.jpg

bende bi kaç kez yenmiştim cafer hocayı sağda.sol bilek güreşinde tek geçtiğim adam belli ekrem :)
    hepsine bol slm iyi calısmalar

• vücut geliştirmeyle bilek güreşinin ne bağlantısı var onu çözemedim. vücut geliştirmede önemli olan görüntüdür estetiktir.şahsen bilek güreşi umurumda bile değil
  • vg yapanlarla bilek guresı ypama hevesı herkeste vardır erkekliklerini kanıtlamak ıcın :) sıze ufak bır tavsıye,kımseyle bılek guresı yapmayın :)
  • birader sen neyin mücalesini veriyosun bu adam benim hocam ve bilek güreşcisi degl Vg ci ben öğrencym ayrıca sağ kolda brinci oldğunuda bldirmeyi unutmssn çnkü sol kolda yenmiştim seni hatırlarsan hani şu 40 cm kolu olan ekrem .. herkes sporunu yapsın bilek güreşi ve vücut gelştrme sporu farklıdır hem çok iyiysen gidiceksin şampiyonaya tr şampiyonu olup geleceksin etikete gerek yok .. 100 kiloyu indiyorm 90 kiloyu indiyorm falan bnlar iş degil bi çırpıda seni solda indiren adamı yendim ben ama hala iyiym demiyorm çnki sivasta iyi olmak yeterli değil önemli olan tr çapnda derece yapmaktır.

faceden eklersen sevinirim Ekrem Solak

Kızlarla sohbet etmek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi trsolak -- 15 Aralık 2013; 16:06:30 >

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.