DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara
Yeni DH Mobil Uygulama herkese açık beta sürümü kullanıma açıldı. Gizle Şimdi Dene
Kızlarla ne konuşulur.
15
Cevap
0
Favori
4.137
Tıklama
Konudaki Resimler
Mesaj Tarihine Göre En Beğenilen Son Ekleneneler
Seçimimi Hatırla
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı Özel >> Kızlarla ne konuşulur.
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      2328 Mesaj
      28 Ocak 2011 23:45:57 Konu Sahibi
      Yine bir sorunla karşınızdayım maalesef. Şuan bir kızla konuşuyorum ve aramız iyi gibi ama konuşmalarımıza baktığımda daha çok benim yazdığımı onunsa smiley ve kısa "evet, hayır, hımm" gibi cevaplar verdiğini görüyorum. Şunu düşünüyorum muhabbeti sıkıcı bir insan mıyım? Yani kızın üstünede gitmiyorum genellikle o muhabbeti başlatıyor ama sonra tıkanıyor. Nelerden bahsetmeliyim kızların GARANTİ hoşlandıkları muhabbet nedir? Yardımcı olursanız sevinirim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

|
      |
    • Çavuş
      91 Mesaj
      29 Ocak 2011 00:04:23
      Klasik olcak ama.Dersler,müzik,kitap,sinema,ilgi alanları vs.Ayrıca kızın face varsa ilgilendiği şeylere bir bak derim.Kolay gelsin.

|
      |
    • Yarbay
      2328 Mesaj
      29 Ocak 2011 00:13:49 Konu Sahibi
      Deniyeceğim Ancak bana daha ayrıntılı bir yardım lazım:( Mesele farklı yani örneğin bir dizi olduğunda yazışıyoruz ve meseleri gülünç yönünden yakalıyoruz. Onun haricinde pek konuşamıyoruz.

|
      |
    • Yüzbaşı
      808 Mesaj
      29 Ocak 2011 00:22:16
      ya illa bi konu atmak zorunda değilsin cidden anlatmak istediklerini anlat ortak ilgilerinizden vesaire yani doğal ol konuşma kendi kendine yönelsin..
      |
      |

• Teğmen
      139 Mesaj
      29 Ocak 2011 00:30:43
      Dostum, ucu açık soruları ve anahtar kelime yöntemini
      öğrenmek zorundasın.

Ucu açık soru örneği " Yüzüklerin efendisi hakkında ne düşünüyorsun? "
      |
      |

• Yarbay
      2328 Mesaj
      29 Ocak 2011 01:12:40 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: Darci
      Dostum, ucu açık soruları ve anahtar kelime yöntemini
      öğrenmek zorundasın.

Ucu açık soru örneği " Yüzüklerin efendisi hakkında ne düşünüyorsun? "

Teşekkürler bunu deniyeceğim.

|
      |
    • Yarbay
      2813 Mesaj
      29 Ocak 2011 02:32:35
      Başından geçen etkileyici bir olayı anlat. Yorumunu al ve bir nevi ucunu açık bırak ki o da anlatsın başından geçen benzer olayı. Ve sen muhabbet açtıkça o hmm tamam iyiymiş benzeri şeyler yazıyorsa ya muhabbetini sevmemiştir ya da o an meşgul olduğu birşey vardır, arada bunları da çarp yüzüne. Seni sıkıyormuyum? Sanırım başka birşeyle meşgulsun gibisinden şeyler yaz.
      |
      |

Been around the world twice.Talked to everyone once.Seen two whales ****, been to three world fairs.And I met an old man in Thailand with a wooden ****.Pushed more peeter, more sweeter and more completer than any other peter pusher around.I'm a hard bodied, hairy chested, rootin' tootin' shootin', parachutin' demolition double cap crimpin' frogman.There ain't nothin' I can't do. No sky too high, no sea too rough, no muff too tough. Been a lot of lessons in my life.Never shoot a large caliber man with a small caliber bullet. Drove all kinds of trucks.2by's, 4by's , 6by's and those big **** that go 'Shhh Shhh' and bend in the middle.Anything in life worth doing is worth overdoing. Moderation is for cowards.I'm a lover, I'm a fighter, I'm a UDT Navy SEAL diver. I'll wine, dine, intertwine, and sneak out the back door when the refueling is done.So if you're feeling froggy, then you better jump, because this frogman's been there, done that and is going back for more.
      Cheers boys.
    • Yüzbaşı
      536 Mesaj
      29 Ocak 2011 13:58:59
      "evet, hayır, hımm" gibi cevaplar veriyorsa sıkılmıştır.Bu muhabbet işinin %50 si sana %50 si ona bağlı.Sen nasıl böyle çabalıyorsan onunda çabalaması lazım konu bulmak için.
      |
      |

• Yarbay
      2328 Mesaj
      29 Ocak 2011 15:35:11 Konu Sahibi
      Daha çok ben çabalıyor gibiyim.:/ Dediklerinizi deniyeceğim.

|
      |
    • Yüzbaşı
      695 Mesaj
      29 Ocak 2011 15:51:33
      quote:

Orijinalden alıntı: XavionS

Daha çok ben çabalıyor gibiyim.:/ Dediklerinizi deniyeceğim.

Zaten kız tarafı nazlıdır senin çabalamanı ister kendi senin için bir şey hissetmiyorsa canı gönülden hiç kasmaz sıkıcı der geçer. Garanti hoşlandıkları konu diye bir şey yok hepsi ayrı bir tipdir bayanların. Öneride bulunmak bu açıdan zor çünki kızı kendin çözeceksin ne sert konuş ne yumuş ve face sayfasında arkadaşlığınız var ise gir profiline bak üye olduğu grup ve sayfalara oradan hoşlandığı konuşmayı sevecek bir şeylerini mutlak bulursun.
      |
      |
    • Yarbay
      2918 Mesaj
      29 Ocak 2011 16:19:55
      kızlar doğası gereği narinlerdir böyle film konuşucaksan aşk filmi olsun hatta film izlemek isterse ağlayacağı filmleri öner iltifat et poh pohlanmak hoşlarına gidiyor ayrıca kıza da bağlı keyfi yerinde ise konu çıkar yok yerinde değilse evet hayır hımm tamam ve morali bozuksa ilgi göstermeye çalış şefkat lazım çünkü dediğim gibi çok narinler.
      |
      |

• Uzman Mobil
      6576 Mesaj
      29 Ocak 2011 22:14:33
      Karışık şeyler konuşucaksın A'dan Z'ye...

Ukala cümleler kurucaksın, takılıcaksın, onda sevdiğin hoşuna giden şeyleri ona söyliceksin.. ama bu güzelsin fiziğin çok düzgün ziyade.. kişiliğine ilişkin karakterine şrinliğine ilişkin şeyler olucak... dalga geçiceksin.. bazen gönlünü alıcaksın... sorunu varsa öğrenip halletmeye çalışıcaksın.. . doğal gelişir genelde jmuhabbetler... ve biz kızla muhabbett edemiyosan hemen suçu kendinde bulma bence.. . ama hiçbi kızla doğru düzgün muhabbet kuramıyosan o zaman sorun sendedir..
      |
      |

Darkchild.. Sert Bakışlı, Haşin Çocuk !!
    • Binbaşı
      1360 Mesaj
      29 Ocak 2011 22:31:40
      Vericen ayarı bak nası konuşuyosunuz
      |
      |

• Yüzbaşı
      444 Mesaj
      29 Ocak 2011 22:38:18
      ona bu çocuğu göster muhabbetin devamı gelir zaten

|
      |

• Yüzbaşı
      957 Mesaj
      30 Ocak 2011 01:43:40
      quote:

Orijinalden alıntı: gespenstfahrer

ona bu çocuğu göster muhabbetin devamı gelir zaten

gece gece çok güldüm.....
      |
      |

Armsan A612 W 66cm

MONSTER® Q61MS-17624 , 19 Kasım 2012 Sipariş, 23 Mart 2013 teslim.
      CPU: Intel® Core™ i7-3610QM ||GPU:NVIDIA GeForce GTX 675MX 2GB GDDR5 256-Bit DirectX 11.1 ||
      RAM: 16GB (2x8GB) DDR3 1600MHz SODIMM Kingston||SSD:128 GB Corsair Force GS SSD || HDD: 750GB Seagate® 3GB/sn 7200RPM 16MB ||
      DISPLAY: 17.3" Full HD (1920x1080) Mat LED Ekran
    • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
      03 Şubat 2011 10:27:38
      doğaçlamadır.ama konudan konuya atlama buna dikkat et :D
      |
      |

Reklamlar
ses yalıtım malzemeleri
SEO
izmir havalimanı transfer
modasor
ses yalıtımı
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR6
0,547
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.